Zmení sa moja láska k dieťaťu, keď vyrastie?

bobulka34
2. sep 2011

Ahojte rada by som sa opýtala mamičiek aké je to keď dieťa vyrastie a už nie je závislé iba na nás a keď je pre neho zrazu dôležitejšie všetko ostatné len nie my. Mám na mysli či sa mení láska napr k 14 rocnému dieťatu, či je to niečo iné. Viem, že žiadna mama neprestane milovať, len ....

anelehka
2. sep 2011

nemeni,ja mam jedneho 15 rocneho a druhy ma 3 a pol,ale mam ich rovnako rada,vedia sa maznat,aj ma strasne hnevat,ked sa hadaju za hocijaku blbost,niekedy mam pocit,ze ten strarsi je ovela vetsie decko,ked sa s malym taha o cokoladu...my mame doma veselo,ked je starsi chory,bojim sa tak ako o mladsieho,nemam pocit,ze by vekom bolo nieco inak,stale je to moj maly chalanisko,aj ked si uvedomujem,ze uz nieje male decko,ale on dobre vie,ze ho velmi lubim... 😵

titkovamiriam
2. sep 2011

Láska sa nemení ja mám aj 20r a už je samostatný ale stále môj!!!! 😀 Stale mám strach no už nie z robitých kolien od bicykla ale od toho aby ked soferuje sa mu nieco nestalo.Na jednej strane sa teším ked si bude chciet založiť rodinu na druhej aby si niaku,,mrchu,, nenasiel. 😀 stale je to láska či k 20,16 alebo k 5 ročnému dieťaťu. 😀 😀 Každý vek detí má iné problemi,iné situacie a proste ako ide život tak plynie čas.....

janada
3. sep 2011

všetkých lúbim rovnako,strach mám o nich stále,asi budem zlá svokra 😀