Máte skúsenosti s MŠ Lachovou?
18. jún 2021
Ahojte, prosim maminky, ktorych deticky chodia do MS Lachova 31 (statna) v BA - vedeli by ste mi prosim napisat Vase skusenosti? Ako su spokojne Vase deti i Vy so skolkou, programom, stravou apod? Dakujem ❤
anonym_ec7ca6
•
Autor odpoveď zmazal
•

Neodporúčam štátnu Lachovu škôlku. Lepšia je cirkevná škôlka, hneď vedľa. Mníšky sa deťom venujú, sú milé a vážia si rodičov. V štátnej škôlke na Lachovej je všetko zastarané, nemyslím len budovu, ale aj celkové fungovanie škôlky, akoby zostali v minulosti. Učiteľky premúdrele do všetkého kecaju, ako máte obliecť dieťa, do výchovy sa starajú.