Sú tu mamičky z Dúbravky?

monikab9
17. okt 2009

kto je z dubravky a ma zaujem si dopisovat pripadne sa aj stretnut

macocha
1. máj 2010

Tak pokus o oživenie témy: nájde sa tu niekto komu dieťa chodí do MŠ Peknikova alebo CMŠ Bilikova? Ake máte skúsenosti?

menoee
7. júl 2010

@macocha Ahoj mne chodi syncek do MS Peknikova 🙂

macocha
7. júl 2010

Jeej, ahoj @menoee , neskoro, ale predsa 🙂 Už som sa síce rozhodla pre Bilíčku a Pekničku vyrozumela o nenastúpení, ale schválne: ako si spokojná Ty a ako synček so škôlkou?

menoee
8. júl 2010

@macocha Ja som ho chcela dat povodne Pri krizi ale tam nas nezobrali a podla bydliska spadame pod Peknicku a nakoniec som aj rada, mam to naskok. Minuly rok bolo tazke dostat dieta do skolky, dokonca Penknicka otvorila este dve triedy navyse, koli velkemu poctu deti, ktore sa nedostali.
Som spokojna, az na ten dvor, je to peky velky priestor ale keby viac upravili, by ho mohli naplno vyuzivat. Inak nemam ziadne vyhradi, syncek si oblubil pani riaditelku a aj pani ucitelky su fajn.

macocha
8. júl 2010

Super, to je základ úspechu, že sa tam synček cíti dobre, to Ti gratulujem 🙂
Aj nám hovorili o tých nových triedach, ale ako som písala, nakoniec som sa rozhodla pre Biličku, mám to o niečo bližšie a referencie boli zhruba rovnaké - nič, čo by zavážilo na jednu či druhú stranu. 🙂

menoee
8. júl 2010

Ked sme sa boli pozerat Pri krizi, tam mi syncek plakal ale ked sme boli omrknut Peknicku, hned si padol s pani riaditelkou do oka. Predsa okolie Peknicky aj pozna velmi dobre, ved na ihrisku Peknicka sme ako doma, a byvame fakt kusok, takze som aj rada 🙂 nebanujem 🙂
Tak prajem vela uspechov pri nastupe do MS 🙂

macocha
11. júl 2010

Ďakujem 😎

misss
14. okt 2010

Skúsim aj ja oživiť tému..je tu ešte niekto z Dubravky????? ☹

macocha
20. okt 2010

Nie, všetci sú v téme Bratislava 4 😀
Inak dodatočne malému všetko najlepšie k narodeninám 😉 .

misss
21. okt 2010

@macocha Ďakujeme..ale v teme BA 4 tiez nikto nie je.. 😉

macocha
19. nov 2010

Tak pre istotu to napíšem aj sem, keby náhodou niekto nepočul o probléme s Rajo jogurtami
http://www.rajo.sk/?oznam-predstavenstva-spoloc...

junovka
14. jan 2011

Ahojte babenky!Rozprestieram aj tu svoje siete a prosim o radu:::....kedze som z KE , rozmyslam, ze by som sa odstahovala nikede do BA s mojimi detmi...ide mi tu hlavne o nejaku pracu a podnajom 2-izbovy byt.Je podla vas sanca, ze by som sa niekde zamestanala v BA za slusny plat z ktoreho by som dokazala uzivat seba a moje deti a platit podnajom?Pracu by som potrebovala aspon na zaciatok , ako napr. nejaka predavacka, pokladnicka....proste taku, kde by som pracovala do 16 h......................je vobec sanca, aby som dokazala tam zit s 2 detmi? ☹ Dakujem vam pekne za kazdy postreh.

matula1981
14. jan 2011

@junovka ahoj ja si myslim, ze je to velmi tazke zit v BA v podnajme s dvoma malymi detmi. Budes mat co robit, aby si to utiahla. Neviem, neviem ci si najdes pracu predavacky za slusny plat a k tomu pracovna doba len do 16 hodiny.. ☹ , ale drzim ti palce, aby si mala to stastie 🙂

mysinka2007
15. jan 2011

@junovka s dvomi detickami a este aj podnajom to je podla mna tazky oriesok 😝 . Zamestnat sa da lahko, ale dobra robota (napr. pracovat do 16 hod) sa zhana velmi tazko, poznam to z vlastnej skusenosti. Ja by som asi neuzivila seba, dietatko a este k tomu hypoteka resp podnajom. Neviem si predstavit, co Ta vedie k takemu velkemu rozhodnutiu. Kazdopadne vsetko naj aj Tvojim deturencom 😉

macocha
16. jan 2011

No podnájom ťažko... to už skôr pohľadať si najprv prácu a že kto má k tomu aj nejaké ubytovanie - takých je málo, ale skús hľadať. Alebo sociálny byt, hoci nemám poňatia, aké sú tam podmienky. Tušíte niekto?

Práca by sa našla, s platmi je to horšie 😝 Predavačky v Tescu určite podpriemerne a k tomu práca na smeny... Ide aj o to, ako sa dokážeš uskromniť, čo máš doteraz (v KE) a akú máš kvalifikáciu. Lebo zas moja suseda ako vyučená mäsiarka sa dokázala po RD zamestnať a aj dohodnúť o skrátenom pracovnom čase, aby stihla malú do 17.00 vybrať zo škôlky (vtedy sa zatvárajú).

rienok
16. jan 2011

@junovka no je to vážne rozhodnutie a dobra praca (casovo aj financne zaujimava) sa tazko hlada.Zivot v BA nie je taka prechadzka ruzovou zahradou ako to vyzera z dialky :( ...viem to,lebo pred 2 rokmi sa sem prestahovala moja sestra s dietatom a bez pomoci celej rodiny by to neutiahla....dobre si to zváž

labutka
17. jan 2011

Ahojte, ak mate chut pridite sa pozriet na workshop o modernych latkovych plienkach vo stvrtok 3.2. o 10.00 alebo o noseni deti v ergonomickych nosicoch a baby-satkach v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v BA - Vrakuni.
Viac na www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie

krpcek
2. feb 2011

ahojte. neviete nahodou niektra tel.cislo na MUDr. Slezakovu? je to ocna lekarka. je to v miestach, ako je benzinka, uz smerom na karlovku?

lenockaaa
3. feb 2011

@krpcek ahoj myslim ze je to toto cislo 02643607737 🙂

misss
3. feb 2011

@krpcek MUDr.Gabriela Slezáková, Ulica Kudlákova 7 a tel 02 / 643 60 737

misss
3. feb 2011

@krpcek Malo by to byt v priestoroch sanatoria..ak sa postavis pred Harmony, tak pojdes vlavo po chodniku a prides k takej skolke a tam by to malo byt..

krpcek
3. feb 2011

@misss dakujem. 🙂

misss
3. feb 2011

@krpcek 😉

macocha
6. apr 2011

Ahojte mamičky,
dnes okolo 13.00 sa pri šmykľavke na Saratovskej ulici (pred domom č. 6, za Billou) stratil plyšový macko. Výška ca. 16 cm, pôvodná farba bielo-krémová, na bruchu ošúchané logo TV Markíza, na krku náhrdelník z púpavy, počúva na meno Samko. Kto ho videl, nech mu prosím odkáže, že za ním doma plače jeho dievčatko a nech mi IP-ne. 😅
Vopred ďakujem. 😎

janush
11. júl 2011

Hladam mamicku na prijemne kocikovanie v Dubravke 😉

zuzikak
12. júl 2011

@rienok
ahoj Rienok. no normalne si ma trocha aj naplasila. Ja som sa sem prestahovala pred 2 rokmi - tiez koli praci. Kedze sme sa nedavno vzali chceme mat aj rodinku. No oboch rodicov mame 150 km odtialto a je pravda, ze sa ozaj obavam ako to sama zvladnem.....Je pravda, ze manzel je super ale bude chodit do prace i nadalej a skor ako o 7 domov tazko pride...

emogeon
6. sep 2011

ahojte maminy, vidim ze tato tema zapada prachom he... stretavate sa maminy z konika ?

janush
19. sep 2011

@emogeon ahoj, obcas sa stretneme ... 🙂

didia
6. mar 2012

Ahojte, ak by chcel ist niekto kocikovat v dubravke dajte vediet. Mam 4 mesacneho synceka a byvame blizko alexyho. Hladam niekoho na kocikovanie 😉