Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
4. máj 2009

No so mnou asi moc nepočítajte ebo muž robí dva víkendy po sebe no a potom chceme robiť tú oslavu a potom má zase môj tato oslavu 😒

miselin
4. máj 2009

No čo už ste docvičili?

miselin
4. máj 2009

Kačiatko a tá tvoja autosedačka s a dá aj polohovať?

jankabambulka
4. máj 2009

ahojte babenky
pokúšam sa o rekord. odstrekovala som naposledy okolo pol jednej na obed že vydržím do večera a a a teraz som z toho chytila teplotu, ukrutnú bolesť hlavy..
aj ja určite pôjdem s Vami na výlet ale až po 28.5. čiže ak potom by ste išli ešte druhý krát veľmi rada s drahým pridáme. 😵 😵

hasleerka
4. máj 2009

no to som zvedavá či sa zorganizujeme

miselin zacvičili sme super, aspon ja hej, ale ktovie ako zuzi, ked jej nie je ktovie či nespí unavená ... a dík

kaciatko68
4. máj 2009

jankabambulka : mne na teplotu z prsníka pomohol obklad z tvarohu. Mala som 38 a po 3 obkladoch nakoniec 35,7. Tak ak chceš, vyskúšaj.

hasleerka
4. máj 2009

bambulka v tomto ja neporadím, ale želám rýchle uzdravenie 😉

kaciatko68
4. máj 2009

hasleerka, ty si tam Zuzku isto úplne zničila, keď ešte nič nenapísala... 😀

hasleerka
4. máj 2009

čo dnes, ale ktovie či bude mať zajtra svalovku ... ja ked som začínala s aerobicom pre dvoma rokmi, veru na tretí deň som všelijako chodila

kaciatko68
4. máj 2009

uf, ja by som skôr povedala, že sa nezorganizujeme, ale treba dúfať ... 😉

hasleerka
4. máj 2009

tak nám len zostávajú tie stretávky pri fontáne ... zajtra ide niekto?

zuzka99
4. máj 2009

haha pri fontáne, zasa budem sama, to je iná stretávka 😀

nebojte, žijem po cvičení, náhodou to bolo fajn, to Smatanka mala horšie zostavy a posilováky. Len ja som 2 roky ani slamku nedvihla (myslím čo sa týka cvičenia).

hasleerka
4. máj 2009

jej zuzi čau ... čoby si bola sama, mala si ma pekne počkať 😀 ... zajtra chytro spravím dáku polievku a pôjdem tam

zuzka99
4. máj 2009

ja pojdem ak bude pekne, polievku mám, a keď malý zaspí spravím len ryžu a zbytok všetko mám navarené 🙂

zuzka99
5. máj 2009

tak mi asi nepôjdeme von doobeda, keď je tak škaredo. Ale ak by ste chceli dojsť na kávu k nám, tak budeme radi.

hasleerka
5. máj 2009

no zuzi ráno som nemala pustený pc ... tak sme vás čakali pri fontane ... nabudúce sa dohodneme, radi prídeme

miselin
5. máj 2009

Tak to je super Zuzi , že nemáš svalovku 😉 Ja som si včera po dvoch rokoch konečne zacvičila Taebo a veru už mi poriadne začína 😅 Ale zastavovala som si DVD na vydýchanie len 3 krát takže som spokojná, dúfam, že za mesiac ho už budem cvičiť konečne bez prestávky 😵
Ja sa tiež vždy strašne dobre cítim keď si zacvičím a to sú ešte len začiatky čím cvičí človek dlhšie tým lepšie sa potom cíti aj keď neschudne ale má strašne dobrý pocit teda aspoň ja to tak mám. Do prdky len ma začalo dnes hrdlo bolieť, lebo som sa pri tom včera spotila ako kôň a som sa rýchlo osprchovala a hneď som potom išla prádlo vešať a strašne fúkalo tak ma aj prefúklo no a už mám hrdlo chytené 😠

miselin
5. máj 2009

Baby čo vám už vedia decká povedať? Lebo Domča toho moc nevie len mama, baba, tata, mňam, daj a to je asi tak všetko a ešte také skomoleniny čo asi ani ona sama nevie čo to je 😝

jankabambulka
5. máj 2009

baby heeeelllppp , mňa asi porantá z miša !!!!! om mi už asi 3-4x sa počúral, len zahlási aaaa a nečaká pokým ho posadím ale sa pociká. teda doobeda bolo všetko ok, ale mňa z neho trhne to mi šte neurobil, keď sa vypýta tak sa aj vyciká a toto.. 😠
misel to ti hovorí krásne u nás katka je ignorant a dievčatko čo drží bobríka mlčanlivosti. povie tiež len mama, baba, tata, áá to je barborka 😀 , cscscs -cikanie , kde je, cao-keď dáva niekomu pozdrav ako keď odchádza niekto preč , papa-keď ide preč, ham-keď chce papať, cmuká pusou keď je smädná, ..a miško toto a naviac kaáá -to je katka , ete -ešte, kde-keĎ niečo alebo niekoho hľadá, kde je-ke´d sa schováva napr., ta - ke´d niekam chce ísť a nemôže sa dostať alebo niečo podať, aaa 😅-taký výraz popri keď che na nočník, .. miško je veľmi veľmi šikovný aj dokina na tom predčasne narodenom hovorila , že keby to nevidela tak neverí a ako reaguje tak ani donosené deti niektoré nereagujú.. a to si myśleli bohviečo bude s ním ke´d bol maličký a to bolo mláďa čerta 😀, to je huncút prvej triedy

jankabambulka
5. máj 2009

jáj a máme doma detského psíka toho bohovsky napodobňujú že hauú 😀 , to ke´d sa stretneme mi pripomente nech vám to napodobnia 😀 😀 😵 😵

miselin
5. máj 2009

Bambulka 😲 😲 😲 No tak to ti inak veľa hovoria 😉 Tá moja nechce nič ani pánovi a Ba volá bábo. A keď niečo chce tak len ukazuje a keď nepodám tak začne revať 😖 A vôbec sa nepýta ale keď ju tam posadím tak vždy urobí. A posledné 3 týždne kaká vždy len do šerbla ťuk ťuk ťuk aby som to nezariekla, vždy si to nechá na šerbel tak sme museli doniesť šerbel aj na Lánsku k našim lebo minule mi nekakala celý deň keď nebol šerblík a potom pišťala celý večer čo ju bruško bolelo. A od dnes chodíme už len za kapucku pre istotu aby si hneď makovicu nerozbila lebo ju ešte sem tam zatacká 😵

miselin
5. máj 2009

Neviete mi niekto poradiť nejaký dobrý recept na lososa? lebo minule som jej ho robila len tak na masle a nechcela mi to jesť lebo to bolo suché tak neviem jak máte nejaký špeci recept tak sem s ním 😉

kaciatko68
5. máj 2009

Naša drobča tiež hovorí málo. najskôr frčalo em a mé - to akože ja, potom mama, dlho tata a ham teraz frčí tetááááá a niekedy čitáááá a ešte skomoleniny a boďe. Takže tiež veľa toho nenahovorí. Ozaj a kúpili ste tie akciové plienky v Hypernove? Bambulka, ja som vyberala tú orchideu v TESCU nimimálne 15 min., potom mi ju blbo naúčtovali a nakoniec zistili, že chybne vyložili zajtrajší akciový tovar už dnes a nechceli akceptovať akciovú cenu. Tak som im ju tam nechala. Skoro ma piclo 😖.
Miselin, s tým kakaním to je super. Moja sa vykakala na nočník tak akurát jeden krát.

kaciatko68
5. máj 2009

Na lososa neviem, ešte som ho pre malú nevarila.

miselin
5. máj 2009

A vy ste kúpili tie plienky? Mali ich ešte?

A rept hocijaký šak ryba ako ryba aj to sú to pre tie deti len také maglajzy 😝

miselin
5. máj 2009

Zuzi a čo si spomíánala, že ti tú hrachovú polievku Slávko strašne ľúbi tak to si robila z mrazeného alebo zo sušeného hrachu?

jankabambulka
5. máj 2009

kačenka-to ma mrzí s tou orchideou ☹ ,inak to sú riadne svinky 😠, ja si myslím, že to nebola vaša chyba a tak mali dať tak, ako píšu. ja som tiež sa ku nej ešte vrátila ale nakoniec mi maminka povedala aby som nekupovala, lebo aj tak ju nemá kde už dať. tak som sa na to vybodla ale stále dumám , že jej ju zajtra pôjdem kúpiť, veď ona tie orchidee tak miluje 😵
misel- lososa som ešte nerobila. myslíš, že už môžu? ak hej tak aj ja mám v mrazáku a čakám na recept.
pilenky som už nekúpila ale ja som len prebehla a nehľadala som, lebo v tescu som sa dlho zdržala
ja som nerobila hrachovú ale šošovicová je uňo tuto a včera som im urobila kvasnicovo-vločkovú a za tou išli ako pes po údenom -a ani miška som nemusela nútiť 😉

miselin
5. máj 2009

Bambulka už môžu od roka ryby a aj bielok ale Domča je na bielok asi alergická lebo som jej ho skúšala dať 2x a vždy sa jej okolo úst vyhodili také červené veľké fľaky a ju to svrbelo a zišli jej až po fenistile, takže bielok možno aj do dvoch rokov jej už skúšať nebudem. A ak sa ti chce tak daj recept na tú šošovicu a aj na tú kvasnicovú skúsim aj ja tej mojej madam, ale tie polievky mi stále nechce zjedla iba kuraciu a aj to bola hustá lebo tam mala veľa rezancov a mäsa 😒

miselin
5. máj 2009

Hlavná vec, že šéfkuchárka Zuzka tu nieje zrovna keď by bodol nejaký recept 😀 Slávko má jedálniček ako v reštike 😉

jankabambulka
5. máj 2009

červenú šošovicu uvarím tak že na trolinka oleja dám mrkvičku a cibuľku /alebo kúštiček póra/ a pridám kaleráb, petržlen a neskôr zemiaky, drcený kmín, trolinka vegety bez glut. a na konci pridám peržlen.vňať toť vsjo. varím a potom roztlačím zeleninu. ale ja tam toho dám hodne aby to bolo hustééé. niekedy ani neopražím ale rovno šupnem do vody a varím.rýchle a chutné
bielok by som mala strach dať lebo som čítala že najskôr po roku a pol ale napr. dnes sme mali moravské koláčiky - domáce-bol a u mňa maminka - tak z nich som im dala okoštovať a tam je tiež bielok.
malému chýba vit.B ale aj keby nechýbal, tak moja maminka nám to varila stále /preto som taká postavou-že ma skôr preskočíš ako obídeš 😀 😀 - po kvasnicách som nakynula asi 😀 /, tvrdila, že to je veľmi dobré pre miška nielen preto B ale aj , že nechce jesť a to u mojich súrodencoch bol vždy boj.
tak dám variť prsíčka a do vody dám a hneď aj ovsenné vločky, kmín, mrkvičku a cibuľku /alebo kúštiček póra/ a pridám kaleráb, petržlen a neskôr zemiaky, drcený kmín, trolinka vegety bez glut. a pridám trolinka kvasníc ale nie moc len tak na pol kávovej lyžičky a na konci pridám peržlen.vňať . keď sa vločky rozvaria tak to aj zahstia na riedunku kašu ako keby . no ale túto polievku ja mixnem okrem zemiakov-lebo miško by mi mäsko nezjedol a popučím zemiačiky a mňamenky