Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
9. máj 2009

že, ja sa od nej nemožem odtrhnúť... 😀

ja by som šla, to je jedno ktorý víkend, ale asi okrem júnových začiatočných. A kam by sme šli? Ako na 2 dni?

zuzka99
10. máj 2009

baby, tak čo keby to bolo ten víkend okolo 20.6. - to má už aj bambulka po skúškach. Skúste napísať, či by ste išli aj na noc a ako ďaleko. Ja by som navrhla niečo tu na okolí, aby nemala problém ani hasleerka. Mohlo by sa ísť v piatok po práci, do nedele. A našiel by sa nejaký penzión, alebo vhodná chata. Tak sa prihlasujte a budeme to spisovať 😉

hasleerka
10. máj 2009

dobré ránko ... zuzi ty si zlatá ako na mna myslíš, ked naša rodinka chúdza bez povozu ... ale šak ked raz možno začnem robiť, si aj my autíčko kúpime 😀 😀 😀

nikiarudi
10. máj 2009

Prajem krásny deň matiek vštekým bystrickým maminkám...!!!! 🙂 🙂 🙂

kaciatko68
10. máj 2009

My by sme teda prvý krát išli skôr len na jeden deň.

dadulaa
10. máj 2009

Ja by som tiež išla len na 1 deň,bo musíme šetriť korunky na dovču 😉 napr. aj do tej Žiliny by sme sa previezli vláčikom 🙂

zuzka99
10. máj 2009

nikiarudi, ďakujem 😉

tak na 1 deň poďme k nám na chatu, opekať, grilovať a pod. Tam sa dostanú aj bezautový a je to kúsok.

zuzka99
10. máj 2009

síce asi všetci budeme musieť vyšlapať do kopca peši. My tam chodíme autom až hore, ale cudzí sa boja, je tam hrozná cesta...

zuzka99
10. máj 2009

a samo, že pozvanie platí aj pre snž

dadulaa
10. máj 2009

zuzi, a kde máte tú chatu? 🙂

nikiarudi, díky 😉

zuzka99
10. máj 2009

v Klieštine a potom sa ide tak hore do kopca. dadula a držíme palce zajtra

dadulaa
10. máj 2009

díky, už aby to bolo za mnou.. 😒

jankabambulka
10. máj 2009

Mám ráda kvety, ľúbim vtáčiky,
každú hračku maličkú,
lež najväčšmi zo všetkého
ľúbim svoju mamičku.
Za jej štedrosť, starosť v hlave,
za dni šťastné, za dni hravé,
za rozprávky nad kolískou,
za to, že vždy stojí blízko.
Šetrím si korunky, už ich mám päť,
kúpim dnes mamičke najkrajší kvet.
Pekný kvet červený, ako lienka,
ľúbim ťa, ľúbim, moja mamulienka.
moja milá mamička,
ešte horúci bozk na líčka.

Všetkým Vám želám - všetko naj mamulienky 😵 😵

jankabambulka
10. máj 2009

som Vám naozaj vďačná /ste naozajské kámošky/ keď počkáte aj na mňa , ja sa prispôspbim ke´d pôjdeme na deň tak na deň keď na dva tak na dva ... júúj už sa tešííímmm

zuzka99
11. máj 2009

fialllka, už si tu dávno nebola, kde si? Si sa pýtala na to mojkanie, aj Slávko to robí, že keď niečo vyvedie, potom príde s takým pohľadom a zavedie ma tam, kde sa to stalo a ukáže na to, že "eee" a pozrie na mňa, že to ja nie, to samo a objíme ma, že veď aj ja ťa ľúbim...

a Jani30, tiež už sem nechodí...jani aj ty sa ozvi, aj fialllka či pojdete na opekačku 🙂

hasleerka, dnes nejdem cvičiť. som objednaná na 17,00 ku kaderníčke, už dávno, keby som vedela, že pondelky budeme cvičiť tak sa neobjednám, ale toto som ešte predtým

bambulka, jasné, že na teba počkáme, len potom má moja segra 6.6. ten víkend po tvojich štátniciach svadbu, potom asi kamoška 30tku ďalší víkend a ešte sa dohodnem so segrou, či nebudú robiť nejaký víkend na chate dozvuky a potom možeme ísť my 🙂

babule, ja som sa chcela poradiť, mám také výčitky svedomia...ja som doteraz malého dávala tak spať, že som vždy ho uložila a keď tam nechcel byť, som ho zobrala a ešte sme sa hrali, čítali a uspávala ho na rukách a tak. Ale teraz už akosi sa cítim unavená, tak ho dám do postielky, on samozrejme začne revať a drať sa von, len som zistila, keď som nemohla hneď k nemu bežať, že jeho to tak za 30 sek. prejde, ľahne si a zaspí. Len ja mám výčitky, že som ho nechala plakať a potom sa cítim ešte horšie ako keby som ho nosila na rukách a uspávala. Myslíte, že mu tým plakaním neublížim? Alebo ako to robíte vy? Lebo ja už niekedy som večer tak unavená, že už si začínam zvykať aj na ten plač. Ale fakt trvá tak 20-30 sek. a on pochopí, že už sa hrať nejde, uloží sa a spinká 😵

andulkau
11. máj 2009

ahoj Zuzka99 ja sem moc nechodim obcas nieco napisem, ale k tvojmu zaspavaniu tak to je pohoda.Ja uspavam tak, ze si lahnem k nej mozno je aj to zle ale inak nezaspi.Ale za 5 minut spi.A co sa tyka vasho placu ,ked je to je len 30sek tak to je podla mna o.k.Ja by som to hned brala keby sama zaspala. 😉

miselin
11. máj 2009

Čaute včera sme mali konečne tú oslavu a bolo super, Domča bola dobručká celý deň, len sa jej spať nechcelo keď mala návštevu a zaspala až večer okolo deviatej a to si s ňou musel ísť muž ľahnúť. Potom večer hodím nejaké fotky
A k tomu mojkaniu mne sa Domča vôbec nemojká ☹ tak ju musím nasilu 😅 lebo ona sa nemá kedy, mojká sa až tesne pred spaním keď už je unavená inak ju na rukách neudržím a ani keď je na zemi nemá čas ísť ku mne a sem tam sa pritúliť, to by potom nič nestihla urobiť 😀 Včera ubehala všetkých čo tu boli išli od nás zrobený ako keby zemiaky vykopávali 😀 😀

miselin
11. máj 2009

Zuzi 😀 😀 😀 😀 30 sekundovým revaním mu isto neublížiš 😀 😀 😀 . Keby si počula našu Domču revať tak by si videla čo je to rev a to reve aj na rukách a aj 20 minút vkuse a nedá sa ani utíšiť a potom si ešte ďalšiu hodinu pospomína a reve ďalej 😀 Ale už som ten jej rev začala ignorovať a ona sa už normálne naučila byť zase aj v pavúkoch a aj sa sama zahrať keď vidí, že jej rev nepomôže, ale ako náhle dojde MM do miestnosti tak spustí naschvál rev a musí s ňou ísť behať za ruky. Pri mne si to už nedovolí a keď mu poviem nech ju nechá revať tak ju aj tak zoberie takže teraz s ňou za ruky behá on a ja mám konečne svátek 😀

miselin
11. máj 2009

A ozaj aj mi pôjdeme s vami na to stretko a je mi jedno kam.

Zuzi a vysvetli mi prosím ťa kde je to v tom Papradne čo ste tam boli a boli tam aj tie koníky, by som tam rada šla a dá sa tam aj najesť?

kaciatko68
11. máj 2009

Uf, babulky, mne dnes o 16.30 príde ten holanďan, tak neviem, kde mi hlava stojí ☹ .

miselin
11. máj 2009

Kačiatko tak budete mať o zábavu postarané čo? 😀

zuzka99
11. máj 2009

a čo mu budeš variť? ti nezávidím, ale zase trocha zmena. A už je tam čo? A kde spí? S jankou?

zuzka99
11. máj 2009

miselin, ten salaš je v Papradne v dedine, pred obchodom Jednota sa odbočí z hlavnej cesty doprava a ide sa do kopca a na konci to je. Ale sú všade šípky a cedule, to uvidíte po ceste

zuzka99
11. máj 2009

je to ako reštika a dá sa tam dobre najesť

hasleerka
11. máj 2009

zuzi kuk, kde si bola? a čo aerobic?

hasleerka
11. máj 2009

zuzi čítam o Slávkovom spaní ... ja som Zuzku odnaúčala aby som ju uspávala, nechala som ju dva dni poplakat večer v posteli, ked videla že k nej nevstávam, tak posediačky zaspala, potom asi zo 5dní občas poplakala a zistila že už ani do izby nevojdem tak zaspala už sama a pekne sa naučila ... a myslím že jej ten plač vobec neuškodil, také má krásne modré oči 😀 😀 😀

zuzka99
11. máj 2009

šak som ti písala, že idem ku kaderníčke, že nejdem cvičiť 😀

hasleerka
11. máj 2009

aha zuzi teraz spatne to čítam ... šak neva, pojdeš v piatok, to si chceme aj chvílku posediet, tak aby si vedela že s tým pohárkom prídi

jankabambulka
11. máj 2009

zuzik -užasný je tvoj chaloš malý roztomilý 😵 😵