Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
22. okt 2008

miselin, ja by som kašlala na susedov, ja som odsávala aj o 3,00 v noci. no čo nech vidia aká som poriadkumilovná, že vysávam po nociach 🙂

miselin
22. okt 2008

Inak malej už škrabkajú tie predné zúbky, asi aj preto bola taká zlá v noci. v Tescu majú výpredaje detského oblečka aj kombinézky a tak. Inak teraz mi volali naši, že mi k nim prišiel nejaký šek zo sociálky na 4700sk a je to na moje staré meno aj adresu tak neviem čo to má byť.

zuzka99
22. okt 2008

asi do tesca zbehnem, budem teraz do nedele u našich na SNP tak tam pojdem na nakup. ale v sobotu som tam bola a nič ma nejako nenadchlo

miselin
22. okt 2008

Ja som sa pohrabala v tých kojeneckých veciac tam je niekedy zahrabané celkom dobré oblečko a od dnes majú akciu na Huggies keď kúpiš dve balenia tak dostaneš detský župan zadara

zuzka99
22. okt 2008

ked tie huggies nemám rada, ale župan by bodol

tajka1
22. okt 2008

ahojte, to ja ked zabludim do tesca, tak tam maju skoro vzdy veci len tak okolo 74vel. to je uz pre nas male...hugies premium su dobre, ale mi mame este zasobu pampers...miselin, tie zubky sa mozu prerezat kazdym dnom, tak prajem vela trpezlivosti 😀

miselin
22. okt 2008

Dík Tajka a tvojim kočkám ktoré zúbky vyšli ako prvé, lebo nám idú predné zúbky ale hore a nie dole 😒

miselin
22. okt 2008

Ja mám tiež nakúpené ešte 3 balíky pampers čo boli vtedy v akcii, ale chcem ten župan tak kúpim asi aj tie huggies 😝

kkaattkkaa
22. okt 2008

neviete ci sa stretavaju v meste mamicky s detmi este niekde ako vo Vcielke (obcas sa hodi detska spolocnost aj v dazdi).

pre miselin
- porozmyslaj, ci si nezaobstaras nejake nositko (nemyslela som tym klokanku samozrejme) alebo satku, aby si sa neznicila. Inak z nasich skusenosti pomaha dietko si v noci nevsimat (pokial samozrejme neplace) - to nase celkom rychlo pochopi, ze mi sa s nim hrat nebudeme a znovu zaspi (na ceciku samozrejme).

odsavacka - vysavac
no poviem vam, hoci sme byvali sami v dome daleko od dediny, v noci by som odsavacku napojenu na vysavac nepouzila(este by sa diviaky poplasili). Klobuk dole pred vami. Ale to asi preto, ze nemam rada zvuk vysavaca.

lenka1108
22. okt 2008

ahojte baby uz dlho vas citam ale kedze som v zahranici tak som sa vam sem neplietla aj ked som z pb.ale na konci novembra sa vraciame na sk tak ma napadlo sa vas opytat ci nahodou neviete o nejakom kruzku pre male deti.moja dcera ma 2 roky a chcela by som ju dat ked sa vratime na tanecny alebo nieco take kde sa zabavi s ostatnymi detickami a nebude sa doma nudit.neviete ci v pb nieco take je?
a este jedna otazocka.ta vcielka na rozkvete o co tam vlastne ide???to je nejake zabavne centrum?dakujem vam za rady...

miselin
23. okt 2008

kkaattkkaa no to moje trdlo si samozrejme nevšímam keď má v noci čoro moro ale ona teraz aj plakala lebo jej išli zúbky preto som ju musela aj nosiť, ale dnes už bola konečne noc v pohode a keby som išla spať ako normálny človek a nie o pol jednej tak by som sa aj vyspla, lenže ja som o pol desiatej dostala upratovací záchvat no a tak. 😒
Lenka v tej včielke sa deti aj hrajú a chodia tam aj poradcovia na výživu a na všetko možné, psychológovia takže je to aj pre mamičky no a teraz tam bola zase nejaká akcia kde si si mohla vyskúšať detské výživy, také ochutnávky. A je tu aj niečo pre deti lebo kámoškyna malá chodila na tanečný už od troch rokov takže isto tu niečo také je a malo by to byť na Lánskej v v tom cvč či ako sa to volá(hlavne, že som tam ako decko chodila a teraz tomu neviem ani na meno prísť) alebo normálne v umeleckej škole a tá je pri agrosane na tej ulici čo sú aj zubári. A od kiaľ si presne z Považskej?

zuzka99
23. okt 2008

ja okrem miselinich typoch viem ešte že kamoška chodí s malou 2 ročnou dcerou na vytvarný kružok do umeleckej školy pri stanici, pri DKči. a ja chcem začať teraz do cvč na lanskej je každý štvrtok od 9,00 do 11,00 pre malé deti do 3 rokov také hry a zábava
baby neviete či mám isť s malým k doktorke, ked má nádchu a trochu kašle? teplotu nemá, ani nie je mrzutý alebo tak. mám ho liečiť doma alebo isť s ním? zase aby som zbytočne ho nevláčila po nemocnici alebo zase niečo nezanedbala ☹

tajka1
23. okt 2008

miselin kazde dieta je ine a moje su toho dokazom, Nikolke vysiel prvy zubok, teda zubky tiez horne ked mala 9mes., Viky zacala klasicky od 6mes.dole, ale uz ma 17mes. a okrem tych poslednych stoliciek ma vsetky zubky, sli jej naraz aj 4..

miselin
23. okt 2008

Zuzi mne všetci čo majú deti hovoria, že keď nieje teplota tak netreba ísť, lebo aj tak by mu predpísali len kvapky do nosa a niečo od kašlu čo si môžeš kúpiť v lekárni, mojej to už prechádza a nádchu má asi od nedele, dávam jej už len nasivin pre deti ten je výborný a zajtra jej ho už nedám, neboli sme ani vonku dva dni a už jej to ustupuje, ale ak ju má dosť veľkú tak radšej choď

zuzka99
23. okt 2008

ved práve všetci mi hovoria aby som nechodila, ale ja ho nemožem ani odsať ani kvapky. on ma zbadá že idem k nemu a už ufujazdí, chytí záchvat revu a konec. už som skušala aj odsávať jeho plyšákov aby videl že ich to nebolí, to čumel a smial sa im a akonáhle som odsávačku priblížila k nemu tak otočka a behom preč ☹

miselin
23. okt 2008

No Zuzi moja našťastie zatial odsávačku znáša v pohode dokonca si pri tom aj rozpráva ale ona robí všetko naopak.
A Kkaattkkaa a to by si neodsávala v noci ani keby tvoj malý mal úplnú nádchu a radšej by si bola každých 5 minút hore a odsávala mu to ručne a to aj tak nevysaje tak dobre ako tá vysavačová

lenka1108
23. okt 2008

jej dakujem za rady to abc cko skusim aj ja urcite.ja som byvala na zakvasove kym sme nekupili s muzom byt na hlinach ako sa ide na zem kvasou........vy ste vsetky zo snp?

miselin
23. okt 2008

No ja som tajne dúfala, že konečne niekto z Rozkvetu ale zase len smer SNP. Takže ja som z Rozkvetu a Zuzka s Tajkou sú zo stredu.

kkaattkkaa
23. okt 2008

Miselin, presne si to napisala, bola som kazdych 5 minut hore. Ked sa ale nedalo cucnut mne, manzel mal taaaaky cuc, ze vsetko vysal.
Nam velmi pomahala morska voda (je toho uz kopecv lekarnach, my sme mali physiomer), po tom to islo aj mne. (pomohlo aj strieknut materske mlieko, ale ta trefa sa malokedy podarila)

VCIELKA
s M. sme tam boli dva krat, ale neboli tam deti. Prislo mi to ako obrovska detska izba, kde dietko pustite a ono sa hra. Bolo tam dobre.
Prednasky neviem, nenavstivila som.

miselin
24. okt 2008

katka ty bývaš vo Zvolene? A chodievate aj do PB?

zuzka99
24. okt 2008

som dnes kupila v tescu tie huggies a mám župan 🙂 ale mali len 104 alebo 114, teraz neviem, tak si naň ešte počkáme

miselin
26. okt 2008

Aj ja idem dnes kúpiť tie plienky, lebo boli sme v piatok a nemali a vravela, že dostanú v sobotu, ale to sme oslavovali takže sa tam dostanem až dneska, dúfam, že ešte budú.

zuzka99
26. okt 2008

ked som bola v piatok mali len 2 župany, ale možno vyložili ešte 😠

miselin
26. okt 2008

Aj mi už máme županík 😀 😀 😀 Zuzi sa nám zídu ak budeme náhodou chodiť na jar na tú plaváreň

zuzka99
26. okt 2008

len ja mám 104, to neviem kedy mu bude dobre. teraz má 74 - 80. tvoja má kolko? myslím aku velkosť

kkaattkkaa
26. okt 2008

Nebyvame priamo vo Zvolene, ale okres Zvolen to je. Na zimu sme zvolili "odchod do nizsich a pristupnejsich miest" (hlavne kvoli malemu dietku). kedze manzel ma take prisposobive zamestnanie, ze robi, kde je. Momentalne sme naozaj v PB, ale vyzera to tak, ze zachvilu to bude Ba.

miselin
26. okt 2008

Ja mám tiež 104 a Domča má asi 63 takže jej bude dobrý asi až keď sa bude vydávať, lebo ona je len také malé pivo po tatovi

majka.sibka
26. okt 2008

ahojte kocky...tak po 100 rokoch som sa konecne dokopala a prisla aj na stranku, inak stale niekde lietam a hlavne sa casto presuvame z PB na Oravu a naopak...co mate nove? Nas drobec je taky maly vnimajko a smejko...prajem krasny tyzden...vy ste sa teda riadne rozpisali...vitam tu tiez nove kocky...tak dobru nocku... 🙂 pa

majka.sibka
26. okt 2008

...a pridala som do svojho fotoalbumu zopar fotiek, ak budete mat chut a cas mrknite sa...pa

miselin
27. okt 2008

Majkamáte pekné fotečky malý je zlatý a má peknú kobinézku kde si mu ju kúpila?