Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
9. dec 2009

Ďakujeme za gratulácie.😉
včera bol fakt Sebík dobručký,no a dnes má zase tie svoje pisklavé maniere. Je fakt rozmaznaný. Keď mu niečo nedám,no také vresky a revy,že hrôza. A tak si vymýšla. On naschvál reve,aby sme sa išli aj udrapiť.
Aj ja by som išla hneď ku kožnej,ale my tu máme takú kravu,že radšej nejdem nikam! To sa tam chystám už asi 5 rokov.

sebastianela
9. dec 2009

Sa mi počas tehotenstva tak zväčšili znamienka. Asi hormonálne zmeny. A to ani nechodím na slnko sa opalovať už asi 4 roky. Či to neni aj z tých vitamínových doplnkov. Ktovie?
No a dnes vyhrám v Lote a potom vás všetky pozývam na párty. Furt tipujem a prd,ale teraz mám taký divný pocit,že asi čosi kápne.😅

sebastianela
9. dec 2009

Tak sa už oháknite a vyrazíme.😀

jana30
9. dec 2009

aj ja sa dotatočne pripájam a prajem Sebastiankovi všetko najlepšie k prvému rôčiku, hlavne pevné zdravíčko a aby maminke rástol do krásy 😀
Haslerka robím v ravene, a katka chodí do školy sama už od prvej triedy aj zo školy ale ide mi o to že musí ráno z domu odchádzať sama aj zamykať a aj poobede príde do prázdenho bytu a sledovať hodiny a do 40 minút zase bežať na krúžky , pozamykať a ísť na autobus a má 4 x do týžňa tanec a spev.
Andul ano na tú Lánsku dávam , už zaúčam od dneska, dnes bol prvý krát do tej dolnej triedy tam sú ževraj deti od 2-3 rokov a on bude mať vo februári 2 tak už ho dali tam, bola som rada že mali vôbec voľné, lebo je tam strašný nátresk, Je to s tým zaúčaním hrozné ked ja už chodím do práce a aj ja sa zaúčam, dúfam že to zvládneme v pohode. Ale povedali že bol dobrý, no bol tam len hodinku. Bude chodiť asi do triedy s tvojou dcérkou, že? Možno sa tam niekedy stretneme, a ako to zvláda ona? od kedy do kedy ju tam nechávaš?

jana30
9. dec 2009

Zuzi vy ste kúpili byt? alebo vymenili? alebo ste predelili tú izbu a spravili malému deckú?

hasleerka
9. dec 2009

zuzi rybky ti tuším ešte nepokapali ... ešte nemali nad hlavami hviezdičky

jani no máš tohto dosť, držím palce aby ste to v pohode zvládli 😉

hasleerka
9. dec 2009

baby čo robia doma vaše deti, nedupocú??? tie moje furt, šak ja ich krotím ale to sa nedá ... no a dnes tu suseda trieska na radiator ... a čo mám tie deti uviazať o posteľ 😠

miselin
9. dec 2009

Hašlerka pod nami našťastie nikto nebýva lebo by nás už isto vysťahovali, lebo u nás je najväčšia zábava trieskať všetko o podlahu a aj ja musím stále skákať a robiť zo sebba debila aby som tej našej primadone vyhovela 😅

miselin
9. dec 2009

Zuzi a čo tie fotky?

Ja som dnes bola v meste pokúpiť nejakú Vianočnú výzdobu tak sa už teším keď postavím stromček 😵

miselin
9. dec 2009

Zuzi dalo by sa na ten tanečný prihlásiť aj od januára alebo februára? A ideš na tú výtvarnú od toho februára?

zuzka99
9. dec 2009

miselin, ešte nemám fotky a ešte to nie je ani dorobené. neboj, veď prídete aj naživo 😉

myslím, že na hudobnú sa dá prihlásiť hocikedy a na výtvarnú ideme v druhom polroku chodiť.

A včera ste boli vo Včielke? Kamoška bola a hovorila, že strašne veľa detí bolo, tak či ste neboli.

andulkau
9. dec 2009

Ano Janka30 mi chodime tiez dole. 🙂 Tak budu chodit spolu.Mala chodi, tak okolo 7- 7.15. do 15,00.My sme sa zaucali ,tak asi 3-4 tyzdne,ale zalezi na tvojom malom ,ako to bude zvladat.Tamka byvala dost nervozna,aj sa bala ,aj to jedenie.Ale sposobilo to hned na zaciatku ,ze chodila tyzden ,potom ochorela ,tak tyzden doma,potom tyzden tam a znovu tyzden doma.Od vtedy je uz dobre.A chodi tam velmi rada.Nema ziadny problem.A o kolkej ho tam davas.?.....opytam sa Tamky ci tam bol novy chlapcek Matko.Ona vie vsetko. 😀

andulkau
9. dec 2009

A Hasly pred rokom bol u nas sused .Povedala som mu svoje a uz sa neukazal 😀 .Som sa ho spytala ci on nemal deti a mne povedal ,ze mal ,ale vychovane.....chapes?.....ale tiez ich upozornujem. 😵

miselin
9. dec 2009

Andulkau to je divné, že všetci čo už majú veľké deti hovoria, že ich mali vychované 😠 Rýchlo zabudli ako to bolo 😠 Moja mama vždy hovorila, že máme šťastie, že bývame na prízemí, lebo by nám susedia klopali, ale my sme potom asi boli tiež nevychovaný no 😒 Ma to strašne vytáča ako všetko zvládali by som to rada videla 😠

hasleerka
9. dec 2009

no ja mám pocit že všade sa deťom len všetko zakazuje, toto nesmieš, toto nerob, bud ticho, sed slušne ... my sme behali po tráve, kreslili po chodníkoch ... na jar si ZUzka sama kreslila pri vchode s kriedami, tak ju suseda slušne poslala preč, aby sa bordel nenosil do domu ... joj škoda že som tam nebola osobne, by som si ju pekne podala, lebo raz som sa s ňou už chytila ... a my ked ideme von alebo domov, tak nás je počuť na celý vchod, a čo im mám tie pusiny zalepiť 😠

miselin
9. dec 2009

Hašlerka veď to ma vytáča, že oni už zabudli čo robili ich deti 😠 My sme tiež kreslievali pred vchodom a s kámošom čo sme spolu chodili do Melódie sme vždy spievali na celé huby na dvore aby nás všetci počuli a tak isto aj vo vchode 😀 Ale vtedy mi nikto nenadával, lebo všetci mali malé deti Ale teraz keby to tam robila Dominika tak jej isto nadajú 😒

miselin
9. dec 2009

Seby no čo to Loto vyhrala si, mám sa ísť obliekať?

ivka000
9. dec 2009

ahojte ja sa za chvíľu zmením na netopiera lebo akosi nič nestíham a robím po nociach 😀 práve som dorobila tortu na vianočný večierok do práce zajtra idem medzi ľudí sa teším 😀
sebi čo je s tou výhrou ja mám ešte dosť energie na oslavu 😉

a s tými susedmi si nič nerobte teraz našťastie sú pod nami naši a tí sa zatiaľ nesťažujú ale aj my sme bývali v byte ale nepamätám si že by sa nám chodili susedia sťažovať asi preto že mali aj oni deti dnes sú fakt niektorý ľudia divný 😖

ale už bežím spať lebo predvčerom bol Kubko 2x v noci hore a včera už 3x tak neviem ako dnes žeby 4x? dúfam že nie ale idú mu tie vrchné dvojky tak neviem čo bude vymýšľať. Cez deň je úplne v pohode, aspoň zatiaľ.

sebastianela
10. dec 2009

No loto 0 bodov. Ani jedno číslo! Ale budem skúšať stále.
Môj malý reve furt a minule ma zastavila suseda a vraví mi: Vy máte také dobré to dieťa,že sme ho nepočuli ešte plakať!
No skoro som odpadla. Máme hrubé múry na dome,tak to dobre izoluje zvuk.

sebastianela
10. dec 2009

A zase ludia,čo chodia ráno o piatej okolo nášho domu do roboty na autobus,tak si myslia,že my ráno o piatej vstávame,keď také revy idú a vidia svietiť,no ale my svietime skoro celú noc,lebo malý je hore stále. Dnes ráno o štvrtej aj výprask dostal. A potom spal od piatej do 7:10. Asi mu dám vždy po zadku a bude spať 2 hodiny vkuse. To by bolo super.

hasleerka
10. dec 2009

sebi ved by ti ruka odpadla, keby si ho furt vypráskala 😉

sebastianela
10. dec 2009

No veď to! A môj starý je na to alergický. Ten by aj mne strelil,keď ho capnem! To je jeho miláčik.

jankabambulka
10. dec 2009

sebi-dodatočne všetko naj naj naj nech sa malému vždy a všade len a len dobre vodí a má to čo chce mať

babenky ja už som v koncoch - kedy ten môj malý zasran sa naučí v noci spávať. kurňa aj dnes ma bolí hlava ako čert. zasa v noci nespal, vlastne ja ani neviem či sa niekedy stalo, žeby prespal a bol hore čo ja viem lenb 2x. teda bol ale s tým že 3hodiny min. vrieska.a aj dnes ledva som od bolesti zaspala/ včera na volejbale ani neviem ako som si odvalila 3/4 nechtu na palci na nohe/ a konečne cca po hodine a pol sa zobudil malý a aby mi nebolo ľúto tak zaspal 5.15!!

petra5258
10. dec 2009

ahojte baby my soplikujeme stale dufam ze buduci tyzden bude lepsie lebo sa tesim na vcielku aj hudobnu, andulkau to musite mat ineho primitiva suseda ked ti toto povedal, nic si z neho nerob,uf esteze byvame na prizemi 😝

sebastianela
10. dec 2009

Bambulka. Ja si vždy spomeniem na teba a poviem si,že ty s dvojkami to maš horšie. Ja ti dávam medailu za statočnú mamu! A ten necht. Aaaaauuu! To musi byť bolesť. Ani chodiť sa ti moc nedá,čo?

jana30
10. dec 2009

ahojte
Andulka, no ja tam Maťka teraz vodím okolo 8,00 a býva tam tak hodinku, ale ked sa zaučí a ja budem chodiť do práce tak tam bude bývať od 6,30 do 16,00, ale aj Katka takto bývala a ked som niekedy pre ňu prišla skôr tak bola smutná že ju to tam baví samú s učiteľkou , že sa jej venuje naplno tá učka, 😉
k tomu skákaniu a trieskaniu, tak my máme všade plávajúce podlahy a deti sa vkuse naháňajú a skáču a lietajú na odrážadlách - musí sa to riadne ozývať, a sused pod nami chodí na nočné tak niekedy sa sama cítim blbo ked decká moc vyvádzajú, že určite sa chce vyspať, ale ešte mi nikdy nič nepovedal, ale oni majú vnúčikov - také dvojičky chclapcov tak je asi zvyknutý. Ale ja sama by som nešla nikomu nič hovoriť čo sa týka detí, ved deti sú deti. Dúfam že na starobu nebudem na susedov protivná ... 😀

miselin
10. dec 2009

Bože Bambulka to je hrozné, že ti Miško ešte stále nespáva ☹ Nechápem ako dokážeš fungovať 😒 U nás sa to strašne zlepšilo už fakt vstávam tak maximálne 3x za noc, sú síce aj výnimky keď jej idú zuby ale to je pochopiteľné, že vtedy je zlá 😒

Dnes bol vo Včielke ten lampiónový pochod, či čo to bolo. A samozrejme som na to zabudla, len keď sme boli vonku tak sa díva, že čo to tam vysvecuje a to išli deti s lampášikmi 😵

sebastianela
10. dec 2009

Som piekla 3 korpusy na tortu. Amen tma! Zajtra idem plnit a robiť ten Iwkin marcipán. Amen tma!

sebastianela
10. dec 2009

Kačiatko! Robila som aj ten tvoj orechovy recept a je super. Ďakujem.
Bude dvojposchodová. Spodná bude orechovo-kakaová a vrchná bude piškótová-sebíková. Určite bude krásna!😅 a ten marcipán ako spravím...to bude hotová nádhera! Foto dám na FB zajtra. Sa nasmejete aspoň!😝

sebastianela
10. dec 2009

Baby. Na stranke www.tortyodmamy.sk sú krásne veci na torty a ozdoby. To je krása sa dívať. Keby nemám také zlé dieťa, tak experimentujem s pečením.😀