• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Prajem všetkým šťastný a úspešný rok 2010 :wink:

U Zuzky bolo supéééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja môžem potvrdiť že bolo stráááááááááááášne super, ani sa nám domov nechcelo ísť :dizzy_face:

Šťastný Nový rok!!!
1. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne u zuzky bola parada mala nachystane ako na svadbu .-) dokedy ste este zurovali ked som odisla? mala po ceste zaspala na rukach a mala som co robit aby som ju doniesla domov veru chichi stastny novy rok bay
1. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz šťastný nový rok

peťa ja stále dúmam skade ťa poznám.... nejde mi to do hlavy a neviem si spomenúť. pripomeň , kde si pracovala alebo kde bývaš....
1. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Teda, to je teda super, ž ste si to užili... Musíme zas nabudúce vymyslieť nejakú akciu, aby som tam ja nechýbala... :unamused:
Priznám sa, že sa tu idem už zblázniť, keď v celej PB nikoho nepoznám....

Aj ja Vám prajem šťastný nový rok..
1. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajeme všetkým šťastný rok 2010, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky ( teda a ešte poslušné detičky).
1. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj nám bolo super. Tak budeme pokračovať u nás ...
Hasleerka : pozerala som to Happy foto a teraz je tam aj super akcia na kalendár. Cena 6,63 - 60 % zľava, to ešte nebolo. Tak ja idem robiť 3 kalendáre - nám, mojim rodičom a svokrovcom.
1. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludka, pozerám, že ty máš na FB ako kamaráta aj toho Mareka, čo a včera zabil :frowning2:
1. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, strašne ma mrzí, že ste včera nič nepili ani nejedli, ja som z akcie sklamaná :frowning2:
1. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa kto zabil?? uveďte ma v obraz
1. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja som sa zabavila a vies ako to je cez sviatky su vsetci prejedeni ale nachystala si to krasne,baby a co takto ist von niekedy v piatok bez deti vecer posediet?nech sa aj chlapi postaraju??vyjadrite sa a hodte sem foto z oslavy nech ukazem drahemu
1. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za posedenie bez detí :slight_smile:
1. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka byvam na strede pri poste a robila som iba v londyne a v rakusku tak odtial ma asi nepoznas a este som brigadovala v bunkri ked som mala 18 :sunglasses:
1. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani IP
1. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kto sa zabil?mozme dat tento piatok posedenie vecer tak dajte navrhy kde by sme mohli ist,ja mam rada nefajciarske napr.ta restika v hypernove alebo hore namornik?dajte napady..
1. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, tá istá IP ako bambulke
1. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám rada tiež hypku alebo penzion Bystrica
1. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
no hodte nejake foto z akcie, nech sa pokochame aj my co sme neboli :slight_smile:
1. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja uz na ne cakam,aj ta bystrica by usla tak kto sa k nam este v piatok pridava?a miselin alebo kaciatko ked mate namiesto truhlicky tu muslu tak vam dava jednu perlicku zakazdym alebo ako to je?
1. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačatko dík za info a to je len do toho 25,1,2010 ... no snád to stihnem

peti už som zisťovala dáva to len peniažky
2. jan 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj mne pošli do IP
2. jan 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem IP a dáva to len peniaze :angry: Ja som si tiež myslela, že aj sem tam dá perlu ale prd :angry: A fotky hodím možno dnes večer, lebo ich musím aj trošku upraviť keď bola tma a sa akosi nemôžem do toho dokopať.

Zuzi z toho si nič nerob, že že sme nič nepojedli a nepopili hlavne, že sme sa zabavili :wink:
2. jan 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a čoby sme nič nejedli a nepili, šak ja som z každého okoštovala, aj vajčák sme vysosli tak nemusíš byť sklamaná, hlavne že sa nám všetkým páčilo ... aj tej mojej malej kamarátke sa páčilo, sa chválila mamine :dizzy_face:
2. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno sa dnes poobede pôjdeme aj sánkovať ak sniežik vydrží
2. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nikto iny sa k nam so zuzkou neprida v piatok vecer?
2. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky

aj ja si poprosim IP, nech som v obraze ...
u Zuzky muselo byt super, zavidime ticho ...
tiez by som brala akciu bez deti, ale my sme este stale chore, takze naladu Terezka nema najlepsiu, aby s nou len sam manzel ostal ... musime zabavat na striedacku ...

a tesim sa na fotecky :wink:
2. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte neviem povedať či pôjdem, uvidím čo a ako v robote, ešte neviem ako mi vedúca pridelila smeny
2. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poviem segre nech ta nepise na piatok vecer :angry:
2. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, aj mňa informuj, ja neviem o ničom... :confounded:
2. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už viem ktorý... :frowning2: Bol to môj terajší spolužiak... :frowning2: No, strašné.. Len neviem, čo presne sa stalo...
2. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok