Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
26. okt 2009

dik ale ja by som tiež asi nepila 😀

dadulaa
26. okt 2009

hasleerka, teraz mu dávam oscilo a jasne že aj vitamínky, tie užíva celú zimu. Ty dávaš preventívne?

zuzka99
26. okt 2009

dadi a ešte je Kubko chorý?

Ja mu dávam ten Pikovit - multivitamínový sirup, asi budem aj pokračovať aspoň počas sychravej jesene a možno na jar.

miselin
26. okt 2009

Ja jej dávam len tie probiotiká, vraj to stačí keď ich užíva, že to netreba zase preháňať 😒 A tie jej budem dávať ešte dva mesiace a potom sem tam cebion multivitamínový ale to len tak dva krát do týždňa, možno aj menej 😒

kaciatko68
26. okt 2009

Ivka: nádherná tortička. To je marcipán, alebo K2 ? Napíš mi prosím do IP ako ho robíš.
Mz toho na vianoce už moc kupovať nebudeme. V sobotu sme jej v IKEA kúpili s tolík, dve stoličky s operadlami, jednu bez operadla, stupienok, 3 farebné veľké umelé škatule s vrchnákmi, jednu látkovú, malé umelé krabičky ....
Bola celá bez seba a stále chcela hačí. No a už mám z IKEA odložené počítadlo a dve knižky - to som tu už písala. A ešte kúpime asi takýto stan : http://www.prenasedeti.sk/product/destsky-stan-....
No a potom od svokrovcov som tiež rozmýšľala nad nejakou kuchynkou a isto ešte nejaké knižky, alebo niečo pre bábiky.

hasleerka
26. okt 2009

no ja dávam Zuzke marťankov a Miške echináčkov ... len som teraz čítala na to rôzne názory, tak neviem či vôbec dávať .... aj sebe som kúpila spektrum .. no a pri tom jedia aj dosť ovocia

adrykaa
26. okt 2009

mate super foto a miselin kde sa to kupuje to tibi?uz som o tom pocula aj svokra to zhanala ale nejak sa nam to nepodarilo:(tak mi daj info kde to zozeniem 😉

miselin
26. okt 2009

Adryka ja neviem kde sa to kupuje, ja som to tiež len dostala,lebo to sa rýchlo rozmnožuje tak ak by si chcela a mi to nezdochne tak by som ti to namnožila a dala 😉

dadulaa
26. okt 2009

ja som zas minule čítala, že najlepší z vitamínov sú marťankovia, zistili to nedávno vedci, ale to je až pre deti okolo 3 rokov, u nás ich dávam aj ja a striedam ich s pikovitom tabletkami. No tiež mi zje dosť ovocia.

Hasleerka, u vás v škôlke je veľa detí chorých? lebo v našej triede bolo dnes len 8 detí. Malý ide do škôlky až v stredu, zajtra ideme na kontrolu na nefrologiu, kam chodíme raz do roka. Inak už je celkom zdravý, to oscilo nám vždy zaberá. 😉

ivka000
26. okt 2009

kaciatko alebo ludka nepôjdete zajtra alebo pozajtra do Včielky? alebo niekto? samej sa mi tam nechce 😖

ivka000
26. okt 2009

dík všetkým za pochvalu, však som sa na taj torte aj narobila 😀

ivka000
26. okt 2009

misel nech ste rýchlo zdravý, lebo ked nejdete vy do Včielky tak nikto, aby ju náhodou nezatvorili 😀

ivka000
26. okt 2009

sebi a ty čo, úplne na nás kašleš nezdá sa ti? vôbec sa s nami nedelíš o svoje zážitky s drahým 😀 alebo začal poslúchať???

miselin
26. okt 2009

Seby sa asi stále udobrujú tak nemá kedy 😀 😀 😀

Ivka dúfam, lebo aj ja už chcem ísť do tej Včielky medzi ľudí, lebo som tu už týždeň zatvorená a už mi z toho šibe sa už aj s tým TIBI rozprávam keď malá teraz spí a starý je v robote, no som už psycho 😅

ivka000
26. okt 2009

ved na rozprávanie sme tu mi a čo má nové TIBI ? 😀

miselin
26. okt 2009

Veď tu nikto neni šak si tu píšem sama zo sebou a TIBI sa má dobre len si tu tak buble a rozmnožuje 😀

miselin
26. okt 2009

No nevravím, zase nikto vždy keď tu nakuknem 😝

miselin
26. okt 2009

Halóóóóóó je tu niekto? Za chvíľu mi príde starouš z roboty a ma odtiaľto vyhodí 🙄

kaciatko68
26. okt 2009

Ja som tu, len sa učím anglinu na zajtra .... 😉

miselin
26. okt 2009

No to ti nezávidím ja som strašne lenivá na učenie 😅

andulkau
26. okt 2009

Dakujeme za gratulacie 🙂 Misel 07.10. 😉
Kuk nejake nove fotky 😎
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

miselin
26. okt 2009

Zuzi ty si malému kupovala to sedátko na WC v tom Tescu alebo si ho kupovala niekde inde

sebastianela
27. okt 2009

Ivuška! Wawwwwwwwww!
Tá torta je exkluzívna!
Extravagantná! Proste šupa! Aj ja chcem mať narodky!

sebastianela
27. okt 2009

Len to množ MISEL! Aj ja také chcem.
Veď mi starý schoval mobil,tak som bola v r...! Ale včera sa pochlapil a kupil mi erotické nohavičky. V Tescu za 2,50 €! Tak mi zase nezávidte preboha! Odzajtra robi v BA, tak buje klud!😎

miselin
27. okt 2009

Andulkau malá je zlatučká 😵 😵

miselin
27. okt 2009

Saby no konečne, ja som si už myslela, že ťa starý priľahol 😀 😀 😀 Namnožím a aspoň sa potom tu v PB ukážeš 😉

zuzka99
27. okt 2009

miselin, v tescu

miselin
27. okt 2009

Tak aj ja jej pôjdem kúpiť tam, lebo ako sme prišli z nemocky tak sa mi zase prestala pýtať na cikanie, našťastie kakať sa pýta, no a včera chcela ísť strašne na WC tak tam prvý krát len sedela no a potom sa už vypýtala a už sa aj vycikala, tak jej ju pôjdem kúpiť

miselin
27. okt 2009

A máme ďalší zuuuuuuuuuuuuub vonku 😵 😵 😵 😵 Pri minulom očáku mala zápal obličiek a pri tomto laryngitídu tak už sa teším čo bude pri ďalšom 😖