Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
20. aug 2009

oprava : myslela som - ale mi to píše

zuzka99
20. aug 2009

ja viem Kati, že si nemyslela vonku, len aj u niekoho aby si nezvykol a potom budem každý deň niekoho naháňať ku komu by sa išiel najesť 🙂 ale možno skúsim aspoň aby začal

zuzka99
20. aug 2009

ešte sme sa s mamou dohodli, že počkám kým mu vyjde ten zub a ak ani potom nezačne jesť pojdem k doki na rozbor krvi

dadulaa
20. aug 2009

baby, Misel už asi nestihla napísať, ale museli ísť ležať do nemocky ☹ nič viac neviem, to mi len zakričala,keď som bola na balkóne a oni išli od dokiny domov pre veci. Chúďatko Dominika, v noci že mala znovu vysoké horúčky tak asi ich tam poslali na pozorovanie.. ☹

kaciatko68
20. aug 2009

Chúďatko malé ☹ , tak im držíme palce, aby im to rýchlo prešlo.

zuzka99
20. aug 2009

bože, rozmýšlam, že jej zavolám, možno neskor ak malá po obede spí 😢 len nech ju nestresujem ešte aj ja

andulkau
20. aug 2009

Ahojte .
Misel drz sa .
Ja ked idem okolo nemocnice sa mi stavaju chlpy nie, tak tam este lezat.
Ja som lezala v Blave ,ked Tamka mala 8 mesiacov.Sice iba tri dni.Ale bol to horor.Nikoho som tam nemala.Nekonecny cas. ☹Ale co clovek neurobi pre svoje dieta.

Zuzka mne ,ked niekto zavolal ,tak som hned bucala. Ale skus mozno jej to doda silu 🙂A aky zub vam ide.?
Kde by som nasla na nete v akom poradi idu detom zuby.
no moja mala je uz hore 😒 Spala iba hodinku a pol.

zuzka99
20. aug 2009

ide mu spodná trojka. Ja mám to poradie zubov, je to v takej knižke čo sme dostávali v porodnici.

a koľko ti malá spí na obed? Mne by spal aj 2 - 3 hod. lenže to je veľa a mne je ľúto ho budiť, potom tu behám nervózne po byte, aby už vstával. dnes spal od 11,40 do 14,00 aj to som už mu trocha pomohla vstať a večer bude horor, skor ako 22,00 to nebude 😠 keby sa tak sám zobudil po 1,5 hod.

andulkau
20. aug 2009

zuzy no aj tu knizku nemozem nikde najst .Spodna trojka je myslis ocny?Nam idu druhe stolicky dole takze dokopy 18 zubov.
Spavala tak 2,5-3,5 hodinky.Posledny tyzden 1-1,5.Vcera 2,5 dnes 1,5.
Ked spi tak 1,5 ide spat okolo 20,30.Vcera vstala 15,15.Isla spat 21.15 ☹
Najradsej mam ,ked spia uz vecer nech mam klud a oddych 😀

hasleerka
20. aug 2009

tak som práve dovolala s misel, veru mala maličká v noci 40tky ... ešte jej nedali žiadnu liečbu, zatiaľ je na infuzkách, tak aj zajtra jej budem volať, čo a ako

andulkau
20. aug 2009

Tak dnes sme boli na cirkuse Ales.Bolo to pekne,hlavne deti sa tesili na šašov. 🙂 .Ale ma nahnevali ,ze neboli na vystupeni levy.

Tie infuzie jej dufam pomozu.Aspon je pod dozorom.

sebastianela
20. aug 2009

Tak ja mam ine nervy, stary mi nebere od včera telefon. Je to fakt divne. On je chory, ak mi aspoň 3 krat za deň nezavolá a nenapise sms. Telefon zvoni, tak fakt mam nervy. Aby sa mu nieco nestalo. Je v tom taliansku. Ani spať nebudem. Ani čislo na jeho šefa nemam.

hasleerka
20. aug 2009

sebastianela, ešte sa radšej nenervuj ... možno ho len niekde zabudol, alebo majú toľko roboty že nestíha ... určite sa ti ozve

hasleerka
20. aug 2009

andulka a neuvarila si sa v cirkuse? ... mm bol min.rok so Zuzkou a boli celý prepotení

andulkau
20. aug 2009

Sebastianela .Neboj viem, ze sa mi to lahko hovori.Ja by som tiez panikarila,ale mozno si ho kdesi zabudol.Alebo stratil.
Malinky uz spinka?

sebastianela
20. aug 2009

Dufam, že máte pravdu. On je taký strácač. Hlavne prachy tratí. Za nim sa oplatí ísť a zbierať, to vám poviem. Aj tak mam nervy. Moze mi zavolať od niekoho ineho. Nie?
Malinky už spinka aj bez tabletky. Normalne mi odmieta cez den cecek.😕

hasleerka
20. aug 2009

sebastianela, daj vedieť ked sa vráti, budeme za ním chodiť, euráče sa zídu 😀 😀 😀

sebastianela
20. aug 2009

Uz tretí deň po kupani večer pije tu hajaju. Až mi je to divné.
Cez deň ju ale nechce. Zaujímavé. Obidvaja papkame železo, tak nam je lepšie.8-)

sebastianela
20. aug 2009

Tak zavolam, keď príde a pojdeme fifty fifty.😀

zuzka99
20. aug 2009

Jankabambulka a jani 30 všetko dobré k zajtrajším meninám a hlavne nech sa splní sen - dobre sa vyspať 🙂

sebastianela
20. aug 2009

Ja ho zabijem. To su celý chlapi, takí nezodpovední. Aspoň tú sms mohol poslať. Nie?

sebastianela
20. aug 2009

Aj ja sa pripájam. Všetko naj Janky.

ivka000
20. aug 2009

misel: držím palce my sme si to nedávno prežili tak nech to neni nič vážne.
sebastianela ja by som bola taká istá stresáčka. a čo robí v Taliansku? A budí sa ti malí teraz v noci?

sebastianela
20. aug 2009

Robí tam u jedneho nemca. Tam ma sady. Jabuká, hrozno a kadečo. Makačka riadna a ten hic. Na skapanie.
Maly sa už včera menej. Asi 3 krat bol hore. Takže celkom sa da.

sebastianela
20. aug 2009

Tie zuby ma jak hrable. Strašné medzery.😀

ivka000
20. aug 2009

aj môj mužík tam bol 3X na brigáde na jabľčka ale to tak pred troma rokmi. Tak to je super že sa už trochu vyspíš.

hasleerka
20. aug 2009

sebastianela dobrý biznis, beriem

sebastianela
21. aug 2009

Maly prespal celu noc. Bez tabletiek.😀

jankabambulka
21. aug 2009

seba- maťu z bystrice poznám. je to inak môjho spolužiaka žena. a o.i. ležaloa somnou v nemocke keď sme ostali tehotné, len jej to nevydržalo 😢 ☹ aj tel.číslo mám 😉

jankabambulka
21. aug 2009

ďakujem za blahož 😵