Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
15. feb 2009

Hasleerka, a ty čo dnes varíš? 🙂

zuzka99
15. feb 2009

hej v Trenčane? Tam som nebola 100 rokov, my keď na pizzu tak do Hypernovy do tej reštiky. Ale teraz je krásne sj v penzióne Bystrica

hasleerka
15. feb 2009

vyzvedám a nepochválim sa 😀 ... práve som babám zohriala polievku od včera - zemiakovo párkovú a robila som bravčové na horčici s uhorkami a kašu
na Trenčan som chodila aj veľmi často, ale ked som bola s Miškou tehotná, tak ma tam naštvali a odvtedy som tam nebola ... ale muž ma nahovára, žeby sme to zase skúsili

zuzka99
15. feb 2009

všetci robíte bravčové 🙂

miselin( aj ostatní )- mám pre teba darček, kuk

hasleerka
15. feb 2009

zuzka ty máš takú kúpelnu, vyzerá to dobre 🙂

hasleerka
15. feb 2009

no my sa odoberáme na obednajší spánok, ahojte 😔

zuzka99
15. feb 2009

Myslíš tú druhú fotku, oranžovú? To sme boli na dovolenke a tam bola taká kupelka. My máme slabo modrú.

Zajtra ideme so Slavkom k holičovi, už ste boli niekto s deťmi? 🙂

Tak dobrú noc, my spíme od 11,00 😉

hasleerka
15. feb 2009

áno tú som myslela a rozmýšľala som ako ste ju do toho jadra vopchali ... aj ja som chcela modrú a nakoniec mám žltú ... zuzi ktorý si to vchod, ty z okna vidíš reštiku?

brrr aká je vonku zima 😠

no ja som s obidvoma tiež bola ked mali rok a baby sa nezapreli, proste sedeli ako u kaderníčky
😀

dadulaa
15. feb 2009

Baby, idete zajtra niektorá do Včielky? My pôjdeme isto, lebo je tam zajtra cvičenie so škôlkármi.
Zuzka, s malým som u holiča ešte nebola a neviem si to ani predstaviť, ako by tam sedel a držal.. 😒 to by nehrozilo 😵 Ja ho len doma podstrihnem, aj to ho musím popritom zabávať, aby vôbec držal a neušiel mi. 🙂 Minule som to skúšala so strojčekom a tak sa ho zľakol, že zo strihania nebolo nič, lebo mi ušiel. 😒

marosko
15. feb 2009

Ahojte baby. Občas si prečítam Vaše diskusie. Už ste si klikli na foto v MC Včielka? Je tam foto malej Dominiky. Bola super,ja som ju spoznala vďaka tejto diskusii. Hneď mi bola červená čiapočka povedomá. Aj s maminou.

miselin
15. feb 2009

Ahoj Maroško vitaj medzi nami, ty si sa mi prihovorila však? No Domča tam je zlatá no až na tú jej maminu 😖 tiež ma mohli aspoň vyretušovať a nejako prerobiť 😀

miselin
15. feb 2009

Zuzi Slávko je bohovský 😵 😵 😵 Už sa teším až zase pôjdete do Včielky je taký zlatučký večne taký spokojný 😀 Chudáčik ale je teda riadne vysypaný 😲 Snáď mu to rýchlo zíde 😉

miselin
15. feb 2009

Dadula ja dúfam, že pôjdem zajtra ale ešte neviem, lebo Domči ide zúbok a stále plačká aj teraz už 3 krát plakala od kedy išla spať a to som jej dávala už aj nurofen od bolesti, tak uvidím ako bude ráno. A to čo je za cvičenie so škôlkarmi? To by sa jej mohlo páčiť keď tam bude toľko detí po kope ona sa strašne rada díva na deti

miselin
15. feb 2009

Maroško šup nejaké fotky do albumu 😉

dadulaa
15. feb 2009

Miselin, to tam prídu deti zo škôlky, budú cvičiť a s nimi aj ostatné deti vo včielke. Dúfam, že malému sa bude chcieť zapojiť.. 😉
Maroško, vitaj 🙂

hasleerka
16. feb 2009

dobré ránko , je včielka aj v utorok alebo v stredu, to by som asi mohla ja prísť?

zuzka99
16. feb 2009

je aj v utorok aj v stredu ráno. My pojdeme asi až v pondelok, ešte nechcem medzi deti, nemá ešte to hrdlo poriadne doliečené. V piatok ho mal ešte červené.
Maroško a odkiaľ si? Sme radi, že si sa zapojila 🙂 No vidíte, postupne nás tu bude...

dadulaa
16. feb 2009

Hasleerka, my chodíme aj v stredu doobeda, keď je tvorivá dielna alebo riekankovo. Mohli by ste prísť tú stredu, aspoň sa stretneme. 🙂

hasleerka
16. feb 2009

to je dobre, pokúsim sa prísť v stredu ... už ste boli vonku, je tam riadna zima?

hasleerka
16. feb 2009

my sa práve chystáme von a na nákup 🙂
Zuzi, tvoj Slávko je stále taký vysmiaty 😀 ... pozerala som tie jeho vyrážky, tak veru také čosi sme asi nemali

miselin
16. feb 2009

Haslerka poď v stredu aj ja pôjdem ak už bude Domča lepšia lebo teraz stále plače ju bolí ten zúbok tak dúfam, že sa jej prereže do stredy aj ostatný poďte v stredu aspoň sa všetci stretneme 😉

kaciatko68
16. feb 2009

Miselin, autosedačku budeme mať dnes večer. Ale radšej počkám do budúceho týždňa a potom by sme išli do včielky.
Tak už mám nejaký darček do skrine aj ja. Konečne mali v Dráčiku ten drevený vláčik : http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
Chcela som ho už na vianoce alebo na narodeniny. Dnes som ho tam našla, tak som ho kúpila a šup s ním do skrine 🙂.
V Protetike dostali tovar. Majú už aj nové modely na jar 2009, ale po jednom čísle, tak asi tam treba ísť čo najskôr. 21 topánočky jarné stoja tak cca 20 eur.
Maroško, vítam Ťa medzi nami.
S malou zatiaľ ku kaderníčke nepôjdeme, nemala bz čo strihať 😀. Ale muža strihám ja, tak bz som asi yvládla aj takéhoto drobca.

kaciatko68
16. feb 2009

Mz sme si dali na Valentína šampanské a bonbóny. Ale na rok chcem ísť určite niekam na večeru.
Už sa teším do včilky, že vás tam uvidím.

kaciatko68
16. feb 2009

Uf, nie bz, ale by ..., yvládla, ale zvládla - šlak ma z tej klávesnice trafí 🙂

kkaattkkaa
16. feb 2009

prezuvky-sandaliky som tiez kupovala v protetike, spokojnost velika, len ta cena. A kedze zatial potrebujeme pomaly kazde tri mesiace nove, kupila som klasiky papucky na snurovanie-viazem na dva krat. No ked nebeha, ale sklada si alebo kresli, vtedy ich vyzuvam.

Matusko je uz nastastie OK. V nemocnici je to stale po starom ako ste pisali, akurat ja som tiez mohla spat len dole (za stenou je myslim patologia). No ostala som na izbe v kresle.
Jedine co ma tesi (mozno by ani nemalo) je, ze Matusko doteraz nemal ani raz horucky.

marosko
16. feb 2009

Ďakujem za privítanie.My sme z Rozkvetu,ale dlho sa na tejto diskusii nezdržím,nakoľko sa ideme sťahovať,tak nebudem v obraze. No isto kuknem aj sem. Nakoľko som Bystričanka od narodenia,tak mi to určite nedá,nekuknuť. A ten album fotiek nahodím. Budem sa snažiť čim skôr.

miselin
áno, to ja som sa ti vo Včielke prihovorila.

kaciatko68
prosím poraď ako sa dá stiahnuť do diskusie odkaz na nejakú stránku. Ako si tu ty dala recepty na torty (inšpirovala si aj mňa)chystám sa nejakú marcipánovú spraviť dcére na 2-narodky. Som zvedavá či sa mi to podarí.
A aj teraz odkaz na dráčik alebo protetiku.

dadulaa
16. feb 2009

Miselin, škoda, že si nebola vo Včielke, bolo super. Prišla aj Majka-sibka s Marekom, ten je strašne zlatý. 🙂 Malý sa zapojil do cvičenia so škôlkármi a bol podarený.
Zuzka, napíš, ako to malý zvládol u holiča 😉

hasleerka
16. feb 2009

marosko a kam sa chystáš sťahovať, ak to nie je tajné ...

kaciatko dík za info, koncom týždňa isto nabehneme do protetiky a som rada že nie som jediná, kto má už darček v skrini ku vianociam 😀 ... a z klávesnice si nič nerob, mne to tiež robilo a kamarát mi to nastavil

miselin, som si spomenula, že v stredu nemôžem, lebo príde kámoška okukať môj nápad poschodovej postele, už som jej to slúbila, takže budúci týždeň už isto isto isto, len mi ešte povedzte ktorý autobus je tam najlepší a kde vystúpiť

miselin
16. feb 2009

Dadula ☹ Ja som aj chcela, lenže som psychicky hotová z toho môjho dieťaťa, lebo stále plače aj z vonku sme šli dneska po hodine domov, niekedy keď plače tak sa dostane do takých výšok, že sa mi to zarýva až do mozgu a ja mám večer hlavu už ako balón 😖 Takže som ani nemala moc náladu tam ísť, lebo spím teraz max. 5 hodín už 3 dni a to ani nie vkuse no a do toho stále rev, tak sa mi musí teraz aj všetko dva krát opakovať, aby som pochopila 😝 Ale dúfam, že do stredy ju to prejde lebo ja si v tej včielke vždy oddýchnem.

miselin
16. feb 2009

Maroško a kde tu bývaš na Rozkvete?