Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
27. apr 2009

tak to nemajú ešte narodky až za pár týždňou 😉

zuzka99
27. apr 2009

možte znova oslavovať 🙂

dadulaa
27. apr 2009

bambulka, no super, že už behajú, teda hlavne Miško 🙂 🙂 u nás v obchode majú teraz akciu na morč.prsia po 170 a to sa mi zdalo veľa, takže vy ich predávate podľa mňa lacno.

kaciatko68
27. apr 2009

140 Sk sa mi na morčacie prsia nezdá veľa. Ja ich kupujem málo a naposledy pre malú v TESCU, ale tie boli drahé.
Jankabambulka : ako budeš chodiť s malými von, keď už nebudú chcieť sedieť v kočíku ?

zuzka99
28. apr 2009

baby nepojdeme ku fontáne ? dnes okolo 10,00?

miselin
28. apr 2009

No čo boli ste dnes pri fontáne? Ja sa tam dostanem asi až na budúci týždeň, lebo som dosť unavená keďže Domči sa ešte stále nechce v noci spať no a keď mám voľnú chvíľu tak upratujem no a v piatok budeme robiť tú oslavu takže vo štvrtok už idem piecť tortu.

miselin
28. apr 2009

Dadula už ti prišlo či ťa berú? Som ťa včera videla z okna, len sa ti nechcelo dvíhať hlavu a zakývať mi 😀 Ja som včera s malou ani vonku nebola keď tak fúkalo ale dnes už pôjdem aj keby traktory padali lebo mi doma švihne. A máme už doma kýblik tak môžeme ísť s vami na piesok 😉

hasleerka
28. apr 2009

ahojte babulky, ako si žijete?.. som tu dávno nebola, akosi nestíham ... čo máte nového?

kaciatko68
28. apr 2009

My sme boli pri fontáne, ale nebol tam nikto. Ozaj Zuzi, chceli sme Ti vrátiť loptičku, ale neboli ste tam, ani si nedvíhala mobil, tak ju máme zasa doma.

miselin
28. apr 2009

Ahoj Hašlerka dnes som akurát na teba myslela, že čo je s tebou 😀

My sme boli pred chvíľou vonku a tak strašne fučí, že mi aj golfky prekotilo keď som malú húpala a nedalo sa jej ani chodiť čo ju tak zafukovalo, tak sme išli nakoniec po 20 minútach domov 😠 Nakoniec oslavu odkladáme na neurčito, lebo MM ide na brigádu do Blavy lebo majú zase v robote dva týždne voľno ☹ tak dúfam, že ju do konca mája urobíme, nechcela by som ju robiť bez neho tak počkáme 😒
Dnes máme druhé výročie svadby a deviate toho čo sme spolu 😀 😵 A teraz to bude prvých 10 dní čo budeme od seba tak sa aj normálne teším 😀 😝

dadulaa
28. apr 2009

Miselin, ešte mi nič neprišlo, ale neva 😉 aj my sme boli poobede vonku a skoro malého odfúklo 😝 doobeda sme boli v meste a tam až tak nefučí ako na tom Rozkvete 😖

Baby, zajtra má pršať, nejdete doobeda do Včielky? my by sme možno aj šli.

zuzka99
28. apr 2009

My tiež teda pojdeme do Včielky. Ešte ráno upresním. Ja som ráno nešla ku fontáne, keď nikto neodpísal, som myslela, že nikto nepojde. Malý zaspal ráno už 10,10 a spal do 10,50 a potom už celý deň nie, tak už ho idem pomaly vychystať do postele, snáď dnes zaspí skor 🙂 kaciatko ja som si vypla zvonenie ráno, keď spal.

miselin
28. apr 2009

Tak aj ja pôjdem zajtra do Včielky dúfam, že mato ráno napadne lebo chodím teraz ako trubka keď som taká nevyspatá 😝

jankabambulka
28. apr 2009

ja pôjdem do včielky a ku fontánke po 28.5. ak budem mať potom ešte náladu. teraz sa drvím na sobotu-už mi z toho šibká 😝

miselin
29. apr 2009

Dobré ráno, tak čo ide sa do dnes do tej Včielky?

U nás konečne dobrá noc vstávala som k malej len 2 krát takže úplne super, kiež by takých nocí bolo viac, ale nejdem si moc zvykať lebo tie 2 stoličky jej ešte nevyšli celé takže ešte budú na ne dozvuky 😖

miselin
29. apr 2009

Ozaj Kačiatko a to mliečko sa ti už stratilo?

miselin
29. apr 2009

Tak čo Včielkarky ide sa či nie 😝

zuzka99
29. apr 2009

tak už som to rozchodila (počítač) a ideme sa chystať

kaciatko68
29. apr 2009

My by sme išli. A kto ešte ?

zuzka99
29. apr 2009

zatim ja a miselin, poooooooooooooooooď 😵

dadulaa
29. apr 2009

aj my ideme 🙂

miselin
29. apr 2009

No veru poď Kačiatko

kaciatko68
29. apr 2009

Tak prídeme tak okolo 10.00. Už sa teším 🙂

miselin
29. apr 2009

Zuzi tak ako ste dopadli sedela si v aute?

zuzka99
29. apr 2009

nie nie, ešte som ho musela doma aj uspávať, ale zaspal o 12,20, tak ho ešte chvíľu nechám a pojdem mu dať piť a to ho preberie. aby mi spal večer 😉

zuzka99
29. apr 2009

poobede pojdeme asi na SNP na ihrisko, ja už neviem čo mám robiť, už sa strašne na MD nudím

miselin
29. apr 2009

Zuzi tak to si dobrá, že sa nudíš mne tu akurát klipkajú oči a nič sa mi nechce som už tak strašne unavená 😒 Teraz som si od šiestej rána prvý krát sadla lebo keď je Domča hore tak ešte aj píšem po stojačky lebo keď ma vidí sedieť tak hneď piští a chce ísť na ruky 😖

kaciatko68
29. apr 2009

Teda ja sa tiež vôbec nenudím a stále nemám kopu vecí porobených - to nevravím už okolo domu. Tam nestíhame s mužom robiť nič. A to by sme chceli celú plochu pred domom a na boku prerobiť, len stále akosi neostáva čas.

kaciatko68
29. apr 2009

Skôr ma ide trafiť z toho, že som stále len doma - nerátam prechádzky a bežné nákupy. A chýbajú mi ľudia. V práci bolo stále okolo kopu ľudí a stále veľa telefonátov a teraz skoro nič. Uf ... ☹

zuzka99
29. apr 2009

ja som myslela že sa hlavne nudím, že furt dokola to isté a potrebujem nejakú zmenu, už obmieňame ihriská, činnosti a tu v PB sa nedá nič robiť. Do mesta, to je človek furt len pri fontáne, a pod.