Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
14. okt 2009

Aj môj je poslušný! Od 3:45 je hore a nie a nie spať.😠

miselin
14. okt 2009

Seby, to poznáme 😖 U ás tiež veľa krát aj 3 hodiny hore a ešte k tomu keď spala tak aspoň 10 krát hore 😠 Ale túto noc pišťala len 2 x dali si trochu vodičky a chrňala až do 7:45 čo som bola sama z toho mimo 😀 No a ja samozrejme s ňou a teraz som opuchnutá a bolí ma hlava, som už normálne prespatá. Včera som si dala budík na piatu a veru som nebola taká dolámaná a mechom praštená ako dnes, asi to tak budem praktizovať 😀

miselin
14. okt 2009

Hašlerka to ti poviem, to je teraz hneď o niečom inom, keď mi tu celý deň nebačí 😀 Konečne chodím aj ja s kočíkom vyškerená a nie strhaná 😀

miselin
14. okt 2009

Zuzi ale na tú chatu by sme sa mohli dohodnúť trebárs na jar, lebo sa nám to strašne páči a aspoň by sme tam mohli večer aj grilovať vonku, by sme tam dali také koníkovské stretko 😉

miselin
14. okt 2009

Idete niekto do tej Včielky?

Aj Bambulka akosi zmizla 😕

miselin
14. okt 2009

A ešte som zabudla
Vo Včielke bude kurz masírovania bábätiek ak by ste mali niekto záujem, bude to rozdelené na dva dni po dve hodiny a naučia vás tam ako sa má správne masírovať bábätko, malo by to stáť okolo 30 eur

sebastianela
14. okt 2009

No a ja uz som na ceste do Pu. Nechcem ani vediet,co je doma. Ked som odchadzala,tak vykrikoval mama,mama. Bude musiet do pol jednej vydrzat.
Misel, to neni mozne s tou Domcou. Ta je fakt ina frajerka. Necakas babo?

kaciatko68
14. okt 2009

Uf, to je ale počasie.
ja som hneď ráno ešte bežalka do Dufiho - to je taký obchod na Hlinách. Kúpila som tam malej pršiplášť a dážnik a ešte v TESCU svetrík.
Aká je smiešna, ten dáždnik ešte nevie nosiť, tak ho šuchce po zemi. Šak sa nám to dnes zasa nezadarí. Musím teraz variť, takže nikam nepôjdeme ☹. Inak vraj po novom roku by to bolo aj na menej dní. Aspoň mne to povedala na 2 izbový apartmán. A aj tá cena 50 eur pre 4 dospelých bola celkom prijateľná.
Tak možno ak by sme šli hneď po 3.1.2010. Nám by vyhovovalo aj to.
Tak ak sa ti chce Zuzi, tak to zisti a potom sa môžeme dohodnúť. Dosť ľudí býva ešte do 6.1.doma.

kaciatko68
14. okt 2009

A u nás je toľko radosti z pršiplášťa. Aj teraz behá len v ňom. Vyzerá ako taký dažďový mužíček 🙂.

miselin
14. okt 2009

Seby nie nečakám a dúfam, že ešte nejakú dobu ani čakať nebudem, lebo sa budem ešte musieť spamätať a dať dokopy z posledných 17tich mesiacov 😀 😀

miselin
14. okt 2009

Kačiatko môj MM pôjde už asi druhého do roboty ak ho ovšem neprepustia, takže my sme vtedy aj preto chceli ísť len na dve noci. Škoda, že ste dnes neprišli do včielky, som vás už dlho nevidela 😉

miselin
14. okt 2009

Dadulka idete dnes poobede do Včielky? Ak by bolo takto hnusne by som aj ja išla 😉

Malá už úspešne chrní po včielke 😀 😀

kaciatko68
14. okt 2009

Miselin : a poobede je otvorená kedy ?

kaciatko68
14. okt 2009

Dnes bola vo včielke aj moja suseda s Matúškom a Viktorkom. Taký podarený dvaja chlapci, jeden trojročný a druhý tak starý ako Linda. Škoda, že nám to dnes nevydalo. Ale zato máme pršiplášť, dáždnik a svetrík 😀.
Aj my by sme vás už radi videli ...

kaciatko68
14. okt 2009

A zajtra je otvorené ? Pozerala som otváracie hodiny a je otvorené. Však sa mi zdalo, že ste písali, že zatvorené...

kaciatko68
14. okt 2009

Uf takí podarení s ííííí. Šak už píšem ako tatár...

miselin
14. okt 2009

Kačiatko zajtra je doobeda zatvorené, ale dnes by malo byť, len neviem či otvárajú už o štvrtej 😒 Ja pôjdem tak okolo pol piatej. A tá tvoja suseda má také čierne vlasy po plecia a je taká milá? Lebo taká tam veru bola

dadulaa
14. okt 2009

Misel, dnes nemôžem ísť, ale chystáme sa zajtra poobede. Je otvorené od štvrtej aj dnes aj zajtra. 😉

kaciatko68
14. okt 2009

Áno. Ona je taká milá a stále usmiata s čiernymi vlasmi.

miselin
14. okt 2009

Škoda Dadula, že nejdete ☹ Ja asi pôjdem, lebo do večera ma by tu z nej asi švihlo 😀

Kačiatko no tak dúfam, že s ňou nabudúce pôjdeš aj ty

miselin
14. okt 2009

Som taká nasr... že aš 😠 😠 😠 Tak najprv nám vyplo elektriku od pol štvrtej zrovna samozrejme som musela mať umývačku zapnutú, takže som sa bála ísť do Včielky aby to potom náhodou nezoskratovalo alebo ja neviem čo, no a teraz keď mi konečne o piatej elektriku zapli a som sa konečne vychystala, že ideme, tak som prišla na to , že môj podarený MM si zobral do roboty vak čo som mala ráno vo Včielke a samozrejme aj s mojou peňaženkou, takže môžem ísť tak akurát do rit..hlavne, že máme asi 4 ruksaky a on potrebuje hlavne ten môj 😠 😠 😠 A ešte tu aj Dominika piští, lebo jej ide zub takže zábava 😠

dadulaa
14. okt 2009

Misel, neboj, poďte zajtra poobede s nami do Včielky 😉 ak sa nič neudeje, tak pôjdeme 🙂 to sú tie zákony schválnosti, u nás fungujú dokonale 😒 😠

miselin
14. okt 2009

No veď aj tú elektriku sme mali vypadnutú len traja z baráku a ešte ani výťah nešiel a na chodbe sa nesvietilo, inak všetci mali 😠 Ak bude zajtra takto hnusno tak určite pôjdem, len Domine teraz začal sopel tiecť, tak dúfam, že nebude mať nádchu. Už aby jej tie zuby všetky narástli 🙄

ivka000
14. okt 2009

super Misel aj mne sa darí že neviem či do večera prežijem 😀 pred pol hodinou som si skoro vypichla oko papierom ešte teraz mi slzí, potom som si privrzla prst do zasúvacej skrinky... no neviem čo ma ešte čaká...

Kačiatko tá suseda je fakt zlatá a aj tie jej detičky a ten menší krásne rozpráva stále mi tam podával kamión aby som mu ho opravila podarený 🙂
A dnes tam bolo aj dosť detí bola som prekvapená v takomto nečase 😉

hasleerka
14. okt 2009

ahojte ... no misel mala si dnes deň blbec ...

ja akurát robím poriadky so Zuzkinými tričkami, všetko jej je malé ... dnes som tu obehala obchody, ale žiadne súce tričká, tak idem zajtra do púchova do kiku

miselin
14. okt 2009

Hašlerka tak dobre nakúp, aj mne by sa zišlo ísť niekam na nákup, ale pre mňa som bola minulý týždeň v Laugaríciu v TN a aj tak som si nič nekúpila, všetko tam mali také divné oblečko ako pre 15 ročné baby 😠 A tu v PB okrem číňanov ani nič iné nemáš takže nehrozí aby si tu človek niečo pekné kúpil 😠 Ježiš táto PB to je iná dedina 😠

hasleerka
14. okt 2009

no ved presne, dnes som obehala všetko, nič súce, samá hana mantavá, šmejdové tričká, len také handry ... dúfam, že v tom kiku bude dobrý výber, už som tam raz bola s janou ... a býva tam kámoška, tá si to tiež chváli

miselin
14. okt 2009

V PU je strašne veľa obchodov s pekným oblečením, musím aj ja starého ukecať aby sme tam išli, lebo tu je to fakt o ničom 😒

miselin
14. okt 2009

Malá už konečne zaspala, sa dnes čosi narevala, som ju včera vychválila do nebies a dnes mi to vrátila aj s úrokmi. Nakoniec som jej dala aj Nurofen, lebo ju tie zúbky asi dosť bolia ☹ Aj soplík sa jej začal púšťať. No chúdiatko si už čosi od narodenia vytrpela, stále ju čosi bolí ☹ 😒

zuzka99
14. okt 2009

tak dnes hudobka 0 bodov, začal revať už pred budovou a ani za svet dnu. Asi sa na to vykašleme, nech z toho nemá traumu. Ja neviem čo s ním, som nešťastná, doma hľadí z okna a takým milým hláskom kričí: detííííííííííí, jéééééééééj detíííííííííííííííííííí a keď má ísť medzi ne tak nechce ☹ ste niekto psychológ? čo s ním? je to v tomto veku normálka, alebo má nejaký problém?