Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
13. mar 2009

boli sme v Konike, v tom fotoateliéri

miselin
13. mar 2009

Fialka veď ja sa nad tým najviac čudujem, že prečo nechudnem. Od troch týždňov po pôrode som bola vkuse v strese nespala som už skoro 11 mesiacov, malú vkuse vláčim na rukách a do piateho mesiaca som raňajkovala o siedmej a obedovala o šiestej večer a aj tak sa nemôžem zbaviť 6 kíl. Som z toho na prášky, lebo aj jedávam o moc menej ako pred tehu. A v noci vstávam väčšinou 5-20 krát sú síce aj výnimky 3x do mesiaca, že vstávam len 3 krát ale to je fakt len výnimočne.

fialllka
13. mar 2009

zuzi: a ste spokojni? s poctom fotiek, kulisami a cenou? Slavka si tam prezliekala?

miselin: niekto v strese nechudne ... ale pozeram, ze Dominika ti krasne uz celkom spava v noci, to je super 😉 my pravidelne sme 3x hore ... raz do polnoci a raz okolo 2-3 hodiny a raz rano 5-6 hodina a budicek okolo 7-8 hodine

jankabambulka
13. mar 2009

misel-možno to opotom máš ako, že stres a nevyspatie má na mňa opačný účinok. len na rozdiel od teba ja jem stále a aj sladké 😀

miselin
13. mar 2009

Zuzi fotky máte krásne a ty si na nich veľmi pekná. No a Slávko je na spapanie 😵 😵 😵 Ak chce sa môže oženiť s Dominikou, len by si musel kúpiť štuple do uší 😀 😝

miselin
13. mar 2009

Fialka ona spí dobre posledné 4 dni 😀Ale už bolo na čase aby som si oddýchla lebo ťahala 2 týždne, že som k nej vstávala od 15-20krát takže som si už zaslúžila oddych 😒 A dnes v noci bola do druhej 6 krát hore a potom spala až do rána do pol siedmej. A to nerátam čo je hore kým idem ja spať, alebo koľko krát k nej vstanem ešte aj 6 krát do pol hodiny čo si ľahnem.Ona len prestala 3x za noc papať inak buntoší stále 😝

miselin
13. mar 2009

Bambulka už mi to niekto hovoril, že stres a nevyspanosť môžu pôsobiť aj opačne, že sa začne priberať. Ale ja som aj dosť hltavo jedla, lebo Domka strašne plakávala tak som to musela vždy do seba rýchlo nahádzať aby som ju mohla zobrať na ruky tak to môže byť aj tým 😒

zuzka99
13. mar 2009

fialllka, ešte to chcem, že to sú fotky z 12.12. no spokojná, ale som si ich predstavovala trochu umeleckejšie, vieš ako to myslím, nie ako na páse, sadnúť, ľahnúť... prezliekali sme sa, som išla s kufrom aj hračky z domu, ale nebol vobec čas skúšať a ladiť a ani nič. Za nami čakalo asi 20 ľudí... 😠
mislein, dík za kompliment, ale nemyslím, to o mne 😉

kaciatko68
13. mar 2009

Ale ste toho popísali za tú chvíľu ...

miselin
13. mar 2009

Zuzi to máš pravdu, za tú cenu čo za to pýta by sa stým mohla aspoň trošku pohrať aspoň s tými farbami. My sme si tam dali tiež svadobné, ale to ma mohol aj švagor pofotiť a bolo by to možno ešte krajšie, ja už k nej veru nepôjdem.A niektoré tu majú v albumoch úplne nádherné fotky z ateliéru, myslím tým tie farby vieš tie čierno biele alebo len také jemné farby, alebo sú deti v tých košíkoch alebo niečo také, ona tam veru nič také nemá a mohla by si už veru niečo také aj kúpiť nech to zodpovedá tej cene. Aj na tie svadobné tam má len dve či tri tie handry zavesené, že akože pozadie a my sme stáli ako banda pajácov.

kaciatko68
13. mar 2009

hasleerka ďakujem, ale ja som kupovala tie väčšie do 13 kg. Malá má už isto 11 kg. Snáď ich, kým priberie do 13 kg, stihneme minúť. Rozmýšľala som, či by sa nedalo ísť s malou do Nimnice do bazéna - tam som chodievala so staršou dcérou, ale bola vtedy väčšia. Voda tam bývala tak cca 36 st., čo by drobcom asi vyhovovalo, len neviem, ak to je minerálna, či by tam mohli. Skúsim zavolať. Keď sme tam chodili, nám sa tam páčilo - hlavne teplota vody, lebo mne je v bežných bazénoch zima.
Zuzka - pekné fotočky a pripájam s k miselin, dobre na nich vyzeráš - sú aj retušované, alebo nie ?
S tým cvičením v Hypke som prekvapená, keď som chodila tak cca 3 roky do zadu, cvičilo sa aj poobede, keď som išla z práce - resp. skôr podvečer.

fialllka
13. mar 2009

zuzi: viem co mas na mysli .... tiez chcem take umelecke ale po ne budem musiet asi do ineho mesta a nie v PB 😉

kaciatko68
13. mar 2009
kaciatko68
13. mar 2009

Ale čo som našla cenník super fotografky, tak za 30 fotiek s fotením 2 alebo 3 x chcela 5000 Sk a to sa mi zdá naozaj veľa ☹.

kaciatko68
13. mar 2009

Aj toto je výborný fotograf : http://rofo.sk/01/index.php

zuzka99
13. mar 2009

kaciatko, také som aj ja chcela 🙂

ešte som vyliezla s postele, rozmýšlam nad tými guličkami púdrovými, to je ako púder alebo aj ako lícenka? Ja som ich kedysi mala, len mi prišli strašne tmavé a skor také lesklé na leto.

zuzka99
13. mar 2009

ten fojtík je nádherný. len to by sa musel nám venovať asi celý deň 🙂

miselin
13. mar 2009

Kačiatko krásne, niektorý ľudia majú na to proste talent, táto naša fotografka vie len vyretušovať tvár a to je celé ale to som dokázala aj ja cez gimp takže to až také zložité nieje, s farbami sa veru nevie vyhrať a ani nevie také pekné zábery urobiť. My sme mali dokonca dosť fotiek aj rozmazaných čo som bola teda prekvapená keď má digitálny foťák s displejom, takže čo sme mali nafotených 25 záberov sme si dali urobiť len 15 fotiek ale tiež nás len súrila, lebo mala strašne veľa ľudí na objednávaných

miselin
13. mar 2009

Zuzka to je púder a má v sebe aj také trblietky a je aj tmavší a aj bledší, ale pre teba sa mi zdá taký moc ružový ten bledý, lebo aj pre mňa bol dosť ružový no neviem, možno už majú aj nejaké novinky

miselin
13. mar 2009

Zuzi a vybrala si už tvoja segra aj nejaké šaty alebo je ešte vo fáze vyberania? Sem teda začne aj ona chodiť diskutovať 😀

miselin
13. mar 2009

Neviete mi poradiť ako by som sa odnaučila od závislosti od kávy, lebo už to začínam preháňať a neviem ako prestať 😝 Stále mám na ňu chuť 😖

jankabambulka
13. mar 2009

sú guličky rôzne aj hnedo ružové 😉 . utekám odstrekovať

miselin
13. mar 2009

Ja utekám do hajan, dúfam, že Domča vstane až ráno 😵 Som teda riadna naivka 😀 😝 Ale snívať môžem 😉
Tak dobrú noc 😉

zuzka99
14. mar 2009

miselin, už majú všetko, oni chcú takú istú svadbu ako sme mali aj my, takže nič nevymýšlali, len poobjednávali. Majú to 6.6. o 16,00 v kaplnke na Rozkvete a hostina je v Nimnici v Neptúne. Šaty už tiež má, akorát išli dnes naši do Púchova kúpiť si niečo na seba a ja ešte vobec neviem čo si dám, asi pojdem do Žiliny niečo pozrieť.

tak neviem asi si objednám tú lícenku - korál, čo písala bambulka.

zuzka99
14. mar 2009

http://www.avon-online.sk/Dekorativna-kozmetika...

jani, ja som našla v katalógu na internete len túto jednu farbu na líca, to je všetko?

miselin
14. mar 2009

Zuzi pekné nové foto 😉 Tak to majú super, že ich zosobášia tu na Rozkvete. My sme tu pred dvoma rokmi tiež chceli ale tento Rozkveťácky farár povedal, že veľmi rád ale že im tu zakázali sobášiť. Tak už asi teda môžu. No a keď sme sa pýtali Hermana tak ten si to poriadne ani nevypočul a už krútil hlavou

miselin
14. mar 2009

U nás zase super noc. D o jednej sa stále mrvila ale potom sa zobudila až o pol šiestej. Len čo keď ja som sa o pol piatej zobudila a už ani pánovy spať 😖 Som sa za tento týždeň už aj prespala 😀 😝

miselin
14. mar 2009

Fialka a už sa ti malá sama aj postavý?