Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
14. okt 2009

aj mne zaspal o 19,30 a idem umyť sporák a dres, hodiť sprchu a do postele aj ja. Lebo chcem v noci trochu to mlieko obmedziť, tak nech sa vyspím trochu, neviem kolko bude revať

sebastianela
14. okt 2009

V Pu je fakt veľa dobrých obchodov. Len mať €!!!
Misel.
Ja mojho cely tyzden dopujem panadolom,tiez mu idu zubky.
Ja sa len modlim,aby nam nevypadla elektrika. Vonku zima,snehu vela a my mame el.kurenie. Za pol hodinu nam uz 3 krat vypadla.

hasleerka
14. okt 2009

sebi vy už máte aj sniežik?

kaciatko68
14. okt 2009

Hasleerka : V TESCU sú pekné tričká. Teda aspoň čo som pozerala na moju malú. No ale teda nie sú neviem aké lacné.

miselin
14. okt 2009

Hašlerka veď aj tu už je, som sa kukla pred chvíľou z okna a som skoro odpadlo ako je bielo, teda aspoň tu na Rozkvete neviem ako v nížinách na Strede 😀

hasleerka
14. okt 2009

kačiatko dík, ja tam chodievam rada na tričká ... a nezdajú sa mi niake drahé, ved už som teraz pozerala v hrabákoch a tam majú od 170 až 200sk ... teraz potrebujem pre Zuzku len žiadne pekné som tam nevidela ...

miselin
14. okt 2009

Kačiatko ja v Tescu nakupujem pre malú oblečko až keď je v akcii, lebo je fakt smiešne, že jeden týždeň pýtajú za tričko 350 no a druhý týždeň je v akcii za 150, to sú fakt rozdiely 😖

hasleerka
14. okt 2009

misel asi iba na kopcoch , lebo tu dole nič nevidím ... aha a tie tričká v tescu ja asi tiež vymáknem len v akcii, lebo sa mi zdá dobrá cena

dadulaa
14. okt 2009

hasleerka, vraj tento týždeň majú otvoriť Kik aj u nás v Hypernove, len neviem, či je to pravda, no bola by som veeeeľmi rada, lebo do Pu chodím často do Kiku 🙂
A tu na Rozkvete je už tooooooľko snehu, že sa zajtra môžeme ísť sánkovať.. 🙂 😉

miselin
14. okt 2009

Hašlerka to fakt nemáte dole židny sneh 😲 Šak sme v jednom meste a takýto rozdiel 😨 Ja som akurát rozmýšlala, že ako dojde starý z roboty na letných gumách, mám strach, že sem hore vylezie 😖 A stále mi preblikáva elektrika tak dúfam, že mi ju zase nevyhodí 😠

miselin
14. okt 2009

Seby a už si krásna? 😵

dadulaa
14. okt 2009

Inak Misel aj mne preblikáva elektrika celý večer a chlap musel ísť večer do roboty, tak neviem, ako vylezie hore na tých letných gumách 😒

kaciatko68
14. okt 2009

Aj u nás na Dedovci je úplne bielo. Ja kupujem skoro všetko oblečko v TESCU a tiež sa snažím kupovať to v akcii.

andulkau
14. okt 2009

Kaciatko,mala ma krasne hnede oci a mihalnice ze?Okana 😎

hasleerka
14. okt 2009

dadula ved už čakám koľko kým ho otvoria, dnes som tam bola aj šmírovať, ale ešte sa netvária žeby chceli ... tak teraz neviem, až sa zbytočne nepreveziem, žeby som ešte počkala???

no misel kukám z okna a nič nevidím ☹

miselin
14. okt 2009

Kačiatko malá je kočka 😉

A majú v tom Kiku aj topánky a je to len pre deti alebo aj pre dospelých 😕

adrykaa
14. okt 2009

Miselin a ten kurz v tej vcielke kedy by mal asi byt nevies?A ako rozdelene to podla veku babetiek ci ako?Nechapem to rozdelenie ci len ako nech toho nie je vela naraz? 😅

hasleerka
14. okt 2009

misel ked som tam bola ja tak topánky tuším nemali ... a je to aj pre dospelých ... a majú teraz akciu na tričká v tescu, žeby som zašla najprv tam

som aj ja kuk fotky, malá je hrozne chutná

miselin
14. okt 2009

Adryka neviem presne kedy to bude, lebo vlastne ešte len v utorok tam bola tá pani čo to bude robiť, tak ak chceš sa ti o to opýtam, lebo to budú robiť určite podľa záujmu. A to tam budú učiť masírovať takže asi ukážu všetky druhy masáži pre deti, neviem presne , ale vyzeralo to zaujimavo, keby bola moja ešte len bábätko tak by som tam tiež išla. Ale opýtam sa ti a dám vedieť 😉

miselin
14. okt 2009

No asi sa veru vyberiem aj ja do Tesca malej na nejaké tričká, lebo mi začína konečne vyrastať z veľkosti 9-12 mesiacov 😅

hasleerka
14. okt 2009

misel tak sa tam možno aj stretneme ... inak zabudla som dať otáznik, že či je v tescu akcia, takže to nebola informácia ale otázka

ivka000
14. okt 2009

Kačiatko Linduška nemá chybu taká kočka 🙂
AJ u nás je snehu ako ... môžeme sa sánkovať aj snehuliakov stavať ale nemáme ešte zimné topánky ani bundy ☹
No a v tescu nakupujem skoro všetko pre malého a väčšinou všetko v akcí a som spokojná aj s kvalitou aj s cenou 😉
Tak a my už máme zimné gumy môj drahý ich prehodil ešte dnes večer ked videl čo sa robí

miselin
14. okt 2009

Zuzi a teba som akosi zabudla prečítať 😲 😅 No to je škoda s tou hudobkou, že sa mu tam nechce chodiť ☹ To moje decko by šlo aj do hory na drevo keby mohlo 😖 Ale neboj jeho to prejde len ho fakt netreba nútiť, moja mi pišťávala tak do roka pri ľuďoch aj keď sme prišli k niekomu na návštevu a teraz sa dokonca hneď aj predvádza a robí naschvál somariny aby sa všetci smiali a hlavne v čakárni u doktorky, ale iba dovtedy kým je tam jediná dieťa, ak je tam viac detí, tak už behá za nimi a je predvádzaniu koniec, no herečka je to 😅 😝

ivka000
14. okt 2009

haslerka neviem ako je to u väčších ale od 0 - 12 mesiacou je stále niečo v akcíí ale väčšinu len tie menšie vaľkosti 😒

miselin
14. okt 2009

Hašlerka to si teda pototo.... s tým otáznikom 😠 😀 A ja už som išla eurá oprášiť, že zajtra vyrážam už o šiestej a všetko vykúpim 😀 😀

ivka000
14. okt 2009

Zuzka neboj sa malý má len nejaké zlé obdobie to ho prejde, deti sú také stále nás niečim prekvapujú 😉

ivka000
14. okt 2009

tak ja sa lúčim idem spať, nejde nám ani telka vypadlo nám digi 😠 ☹ 😠 a nevidela som ani panelák 😠

adrykaa
14. okt 2009

Dik miselin mna by to zaujimalo kedy to bude a tak info o tom,divala som sa aj na to plavanie s mimi,ale kamaratka mi vravela ze nakoniec to tu nebolo,ale teraz som kdesi videla plavanie myslim od 2 do 5 len ked nasa hviezda tam nema s kym ked ja nemozem a manzel momentalne tiez nema cas,ale neva ved ona uz vie celkom dobre a uz by toho asi mala aj moc 🙂

miselin
14. okt 2009

Adryka v pondelok alebo v utorok sa ti o to popýtam a dám vedieť, isto to potom dajú aj na ich stránku 😉

Ivka dobrú noc 😉