Tehuľky z Levíc a okolia

ktore
22. máj 2012

ahojte.su tu nejake tehulky z levic na pokecanie?

rejocka
24. máj 2012

@ktore ahoj ja som priamo z Levíc,ako sa cítiš?a Barborka?

ktore
autor
24. máj 2012

@rejocka citim sa fajn.vela spim aj cez den si zdriemnem hocikedy.vecer mi dlhsie trva zaspat ale spavam asi 5 ci 6 hodin.ku komu chodis k doktorke.

rejocka
25. máj 2012

@ktore ja tiež v noci neviem spávať,zato cez deň ma to chytá 🙂 ,ja chodím do perecu-dr.Bende.Som s ním veľmi spokojná 🙂.Včera mi bolo zase tak zle ako na začiatku,ale to asi z toho tepla 😠 ,už máš aj vybratý kočík?

ktore
autor
25. máj 2012

@rejocka ja mam kocik uz doma.sme ho kupili cez bazarik.potrebujem este postielku a komodu na prebalovanie ale bez vanicky.potom si chcem nechat komodu ako nabytok

silviamudronova
25. máj 2012

ahojte, dievčatá. môžem sa aj ja pridať? som priamo z Levic, doma mám 2 chalanov a v auguste čakáme bábätko.ale nevieme či chlapček, alebo baba.

rejocka
25. máj 2012

@silviamudronova ahoj jasné vitaj,tak aj vy čakáte tretie bábatko? 🙂 My budeme mať troch synčekov-jaj aby to už bolo 🙂 ,ty ku komu chodíš k dr?

silviamudronova
28. máj 2012

Ahojte, dlhšie som tu nebola, boli sme odcestovaní. Ja chojdím k Mudr. Ďurovskej. Prosím ťa, Mudr. Bende robí aj 4D ultrazvuk? bola si už na ňom?

rejocka
28. máj 2012

@silviamudronova ,ja som bola na morfologickom v 21tt,mne sa zda že robí aj 4d,ale neviam za kolko ak chceš mám t.č. a popýtaš sa 🙂 0366317878 😉

silviamudronova
28. máj 2012

na morfologickom si bola tiež u neho?

rejocka
28. máj 2012

@silviamudronova áno u neho,všetko nám pekne s manželom poukazoval,vysvetlil,bol veľmi trpezlivý a ochotný a samozrejme Damiánko je ok-tak sa veľmi tešíme,aj pohlavie mi druhý krát potvrdil-prvý krát v 16tt a teraz v 21tt-chlapček 🙂

silviamudronova
29. máj 2012

ja som sa včera objednala na 4D do Nových Zámkov. on robí aj morfologický, aj DVD. Takže dúfam, že všetko dobre dopadne a dozvieme sa aj pohlavie.

ktore
autor
29. máj 2012

@silviamudronova urcite sa to uz dozviete.
aj mam dcerku augustuvu pohlavie mi povedali v 30 tyzdni sa mi zda.ale vtedy este nerobili take utv ako teraz..aj mena mate vybrate?

silviamudronova
29. máj 2012

ja by som veľmi chcela dievčatko, aj chalani by chceli sestričku. Ale v podstate mi ide len o to aby to bolo zdravé bábätko. Meno pre dievčatko nám už je jasné od začiatku a stále sa mu tak aj prihovárame- EMA. Pre chlapca nemáme, až keď nám potvrdia, že to bude chlapec.

rejocka
29. máj 2012

@silviamudronova a chalani sa ako volajú?a v koľkom si terat tt?

silviamudronova
29. máj 2012

Starší je Róbert 14r.a mladší Richard 9r. Ja my sme chceli všetky deti na písmenko R, ale dievčenské sa mi páčia len Rebeka a Romana a tie už v rodine máme.Ale ani chlapec nebude mať asi meno na R, lebo už sa mi nijaké nepáči. Teraz som v 28. týždni.

rejocka
29. máj 2012

@silviamudronova 🙂My zase všetko na D,Dominko,Dávidko,Damiánko a keby bolo dievčatko tak Sofia 🙂 Rebeca je pekné 😉 a keď chcete dať dievčenské Romana tak aj chlapčenské je pekné Roman 🙂

rejocka
29. máj 2012

@ktore ty máš všetko ok s placentou?nemáš ju nízko?Ja áno,ale dr.povedal,že sa ešte určite vytiahne,tak oddychovať,nič ťažké nedvíhať a som samozrejme pn,ty ešte robíš?

bibko2
29. máj 2012

Ahojte baby chcem sa spytat co treba do porodnice v Leviciach poprosim osobne skusenosti dakujem

silviamudronova
29. máj 2012

ja mám zatial všetko ok, robím. Chcela by som ešte robiť do konca júna, potom by som si chcela čerpať dovolenkul. Ak to samozrejme zvládnem.

silviamudronova
29. máj 2012

bibko 2 ja ti veľmi neviem poradiť čo do pôrodnicem, aj mňa by to zaujímalo. ja som rodila pred 9 rokmi, takže sa tam už určite veľa zmenilo.

rejocka
29. máj 2012

@bibko2 ahoj ani ja ti neviem povedať aktuálne čo teraz treba do pôrodnice-tiež som dávno rodila,ale vtedy to bolo-pre mamičku-doklady,op,rodny list,kart.poistenca,hyg.a osobné veci,vložky,odsávačka,pre bábatko-kozmetika,plienky a oblečenie na domov,všetko ostatné dávajúaj pre mamičky aj pre bábatko na oblečenie myslím,no neviem si už veľmi spomenúť čo treba tiež budem zisťovať 😀 ,tebe sa to už pekne blíži a dobré tehu si mala?

silviamudronova
30. máj 2012

@bibko2 Ty to už máš za pár. Ako sa cítiš? Si v pohode?

ktore
autor
30. máj 2012

@bibko2 skus najst PORODNICA V LEVICIECH na forume.mylsim ze spominali presne tak ako pred 10 rokmi.beries si svoje veci.a kozmetiku pre babo.oblecenie na odchod domou prinesie otecko pred odchodom.

ktore
autor
30. máj 2012

@rejocka hovorila ze mam nizsie placentu ale nic vazne.tak si davam pozor.som zvedava ci sa to napravi.nemam ziadne problemy.

ktore
autor
30. máj 2012

@bibko2 nasla som na predposlednej strane asi,tam pise jedna baba co treba zobrat https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-v-leviciach-mate-skusenosti/ pise to lucia375

rejocka
30. máj 2012

@ktore aj ja sa dobre cítim,nemám žiadne ťažkosti s tým,no niektoré témy som čítala o nízkej placente a tam som sa dosť vyplašila,šetrím sa,oddychujem,snáď sa ešte vytiahne vyššie 🙂 idem aj ja pozrieť čo treba do pôrodnice 😉 už som pozabúdala a určite sa aj pomenilo 🙂

bibko2
30. máj 2012

ahojte no tehu mi prebieha bez problémov🙂) už sa to pomaly blíži malé kopcuje ako divé najradšej by už bolo vonku držím vam palce. Chlapca som rodila pred 4 rok. v Zlatých Moravciach ale už nefungujú. Tak som sa rozhodla isť do Levíc, Nitra mi neni moc sympatická🙂)

bibko2
30. máj 2012
silviamudronova
30. máj 2012

baby plánujete aj odber pupočníkovej krvy pri pôrode?

bemi5
30. máj 2012

ahojte kočky. Môžem sa k vám pridať aj ja? som tiež z LV, a čakáme naše druhé dieťatko.