icon

UKF v Nitre - rady, skúsenosti

10. aug 2023

Ahojte!🤗
v septembri začínam prvý ročník bakalárskeho štúdia na UKF program: učiteľstvo anglického jazyka a literatúry.
Máte nejaké rady, typy ako to tam prebiehalo? Či to bola dobrá škola 😅. prípadné skúsenosti?
Ďakujem za každú odpoveď

avatar
ivka225
10. aug 2023

Mozu byt aj tipy?

autor
10. aug 2023

pardon myslela som tipy

avatar
ivka225
10. aug 2023

to, ci je skola dobra, zistis podla kvality ludi, ktori na prislusnych katedrach vyucuju ... prejdi si ich jedneho po druhom a pozri si na ich publikacnu cinnost ... pripadne porovnaj s ludmi na analogickych katedrach na inych fakultach

avatar
witchytofu
30. máj 2026

Ahoj, ako si spokojná? 🙂 Ja idem študovať externe po 3 ročnej pauze Mgr. 🙂