Neplatná karta - Tatra banka

30. mar 2023

Baby mam taky problém mám účet v tatrabanke posielam si tam len peniaze za stuhnuté poplatku mesačného co si berie banka.. dnes kukám do peňaženky že karta bola do 0421 plátna.. co mam teraz robiť.. kartu nepoužívam preto som to nevedela

belllinka
30. mar 2023

Ked konci platnost karty, banka posiela postou novu. Ak nemas, zastav sa na pobocke a vystavia ti novu 🤷‍♀️ Co je na tom neriesitelna situacia?

autor
30. mar 2023

@belllinka ďakujem za odpovedať ale keďže ju nepoužívam tak ma zarazilo že skončila platnosť 4 mesiac 2021... myslite ze nebude nejaký problém? Napríklad ze som nebola požiadať o novú tesne pred koncom? Ale pôjdem skoro po dvoch rokoch... a nová mi neprišla ani oznámenie ze tato konci... dnes som ju len tak vytiahla pozriem a 2 roky neplatná

belllinka
30. mar 2023

Nemas preco mat problem. Tvoja vec, ze nepouzivas kartu, im to je jedno. Maju v banke tvoju aktualnu adresu? Obycajne mesiac pred koncom posielaju novu.

liljana
30. mar 2023

V internet bankingu by malo byt vidiet, ci ti poslali novu kartu alebo nie. Mozno sa list z banky niekam zalozil. Na poziadanie ti vystavia novu. Ak ju vobec potrebujes.

kitycat
30. mar 2023

Mesiac pred koncom posielaju novu... Vsak sa prihlas do IB od TB a kukni, ci tam mas evidovani aktivnu platobnu kartu

autor
30. mar 2023

@liljana
@kitycat
@liljana
Ďakujem vám baby za info... no ved to ze naozaj mi nič neprišlo že končí.. preto som jeleň z toho a nám ju 2 roky po splatnosti.. účet používam len na stuhnuté bankového poplatku a kartu vôbec.. preto som nato prišla neskoro.. len som stresovať ci nejaká pokuta alebo co není zato ze ju mam 2 roky po splatnosti a nemám vystavený novú.. som stres man čistý

hradnapani
30. mar 2023

vobec ziadna pokuta, nie je dovod. Ked uz oni ti mali poslat novu a ak neposlali, tak sa stazovat mozes ty.

autor
30. mar 2023

@hradnapani ďakujem🙂

autor
30. mar 2023

@hradnapani
@kitycat
@belllinka
Teraz som pozrela internet banking.. tam že zoznam kart a mam tam novú že mi prišla poštou v roku 2021.. a je aktívna a platna do 2026.. no ja som z toho jeleň.. véd ja ju nemám.. co mam teraz robiť...

isis234
30. mar 2023

Choď do banky, že ti neprišla nová karta. Vyrieši sa to. Možno omylom dala poštárka do inej schránky. Nik iný okrem teba nemôže vyberať z karty, lebo by ju musela banka aktivovať. Dajú ti novú kartu

autor
30. mar 2023

@isis234 len prečo v internet banking píše ze je aktívna.. ja mam stále v peňaženke tu starú 2 roky neplatnú... a na aplikácií ukazuje ze nová poslaná poštou v roku 2021 a je aktívna a platna do 2026.
Akože účet mám v pohode ja si tam peniaze dávam len na stuhnuté poplatku..
Fakt je mi to čudné..

liz_lemon
30. mar 2023

a to ma aky vyznam, ze len platis, a ucet nevyuzivas, ani kartu?

isis234
30. mar 2023

Ja používam kartu, Pri prvom použití v bankomate sa zrejme aktivuje... ale ak nepoužívaš kartu...?? Choď do banky a povedz že karta ti neprišla

slavomira236
31. mar 2023

Ved chod do banky..staru ziaden problem rizstrihni a vyhod