Malý vekový rozdiel medzi prvým a druhým dieťaťom

lucinka4387
12. jan 2016

Ahojte maminy,

som druhykrat tehotna a moj syn bude mat roky,ked nam pribudne do rodiny novy clen. Rozmyslam ako vyriesit spanie v noci?Bo syn spava s nami v spalni,no ked pribudne bejby,tak sa obavam,ze sa budu v noci budit navzajom.Neviem ci syna prestahovat do vlastnej izby alebo to risknut s oboma v spalni. Ako ste to riesili vy?
Dakujem za napady ci rady 😉

mimolimit
12. jan 2016

@lucinka4387 Tiez mam rozdiel 2 roky. Syn je zvyknuty spat s niekym, spaval po anrodeni dcery nejaky cas s otcom a potom som sa nastahovala aj s malou do spalne. Budi sa stale minimalne 1x v noci, velakrat aj s placom/krikom, niekedy malu zobudi, vacsinou jej potom staci ponuknut prsnik a spi dalej. Syn sa zvycajne nezobudi na jej plac.
@trulinka Dcera spinkala v kociku a ked bolo treba, mala som ju v nosici. Mohla som potom davat pozor na syna, ked liezol po preliezkach, robit mu partaka. Ked sa mi nechcelo ju nosit, tak som ju v nosici uspala a prelozila do kocika - stacilo ho trochu pohrkat a spala dalej. Medzi 4. a 6. mesiacom vobec nechcela byt v kociku, len sa nosila a ked sme ho vymenili za golfac a videla z pololahu viac, opat je bez problemov v kociku a vonku ju uz nosim minimalne. Smelo do toho🙂

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wewe22
12. jan 2016

ja mam medzi mladsimi dvoma rozdiel 1,5 roka odporucam starsie dieta pomaly presunut do svojej izby cim skor tym lepsie
ak si nechate starsie dieta v izbe a budu sa rusit mate dost velky problem ked budete chciet starsie presunut bude to vnimat ako odstrkovanie koli mladsiemu
nie je nic horsie ako surodenecka ziarlivost
zelam vela uspechov

trulinka
12. jan 2016

@amelian
Dakujem 🙂 . Som cim dalej, tym viacej rozhodnuta, ze babatko budem nosit v satke, snad to bude vyhovovat aj babatku, aj mne, aj starsiemu synovi....

cica120
12. jan 2016

My sme natom rovnako ... No co zobereme este jednu postielku a niako sa popchame 🙂

alicka850
12. jan 2016

@jana_eyre suhlas ☺