Pocikávanie v spánku zo žiarlivosti na bábätko

synthiarowley
10. jún 2019

Ahoj, poradíte prosím čo robiť, moja skoro 3.ročna dcérka žiarli na 3 týždňové bábätko aj keď navonok ju ľúbi a stále hladká, pomáha mi pri všetkom, nechá ma kojit no robí aj klasické vzdorove scény a má v sebe veľa hnevu. No čo ma však trápi najviac začala sa z toho v spánku pocikavat. Bola už odplienkovana pekne a nehody len výnimočne no teraz musím prať každé ráno, niekedy aj cez obedny spanok.prechladnutim to nebude lebo cez deň ide na wc normálne.venujem sa jej 100% najviac ako sa dá, lebo s babom riešim len nevyhnutné prebalit nakojit odložiť a venovat sa staršej ale ajtak nie je staršia v pohode. Mrzí ma to a už neviem čo robiť. Mala aj tik v očku odkedy som bola preč v pôrodnici, to našťastie už prestalo ale to pocikavanie trvá ďalej. Nekarham ju za to ani to nekomentujem ale už začinam byť zúfalá. Ako dlho to môže takto trvať kým si zvykne a čo s tým, pomohlo vám niečo? Ďakujem.

pininka1
10. jún 2019

Chce to len vela veľa lásky a určite to prejde. Dosť veľa detí to takto má, napraví sa to.

humajnicek
10. jún 2019

@synthiarowley nechala by som ju tak. A vysvetlila jej, že to nemôže, že ju ľúbite.

spuntikmathiasko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
synthiarowley
autor
10. jún 2019

@spuntikmathiasko chápem, že to chce čas ale je to strašná frustrácia že robím všetko čo sa mi dá, stále ju mojkam a ajtak nie je v pohode a ráno prezliekame. Podložky samozrejme mám ale ajtak je to o nervy keď už bola predtým odplienkovana pekne a pôjde do škôlky nechcem aby si to s tým spájala a mala problém aj tam. No asi s tým nič nenarobím..

spuntikmathiasko
11. jún 2019

@synthiarowley nebojte nic, zvladnete a prejde to ani nebudete vediet ako.