Ročný rozdiel medzi deťmi

10. okt 2021

Ahojte dievčatá tie čo máte ročný rozdiel medzi detičkami ako to zvládate? Je to asi náročné ale dá sa to zvládnuť? Ďakujem

ivulik2311
10. okt 2021

Ahoj. Ja mam rozdiel 13 mesiacov. Teraz je to uz ako tak okej, no obcas je to narocne. Ale zozaciatku to bol veru masaker...teraz uz maju 4 a 5 rokov.

gir
10. okt 2021

Ja mám rozdiel 15 mesiacov. Od začiatku nájsť systém a pôjde to. Majú 4 a 5 rokov a už je to super 👌

mauduska
10. okt 2021

Moja sestra a ja sme od seba 15 mesiacov 🙂 Potom po ďalších 2 rokoch ešte jedna sestra. Zvládnuť sa to dá, ale je to samozrejme ťažké.. Mamina ale vždy vraví, že to boli najlepšie roky jej života, napriek všetkému.

pohodacka03
10. okt 2021

Rozdiel 14 mesiacov. Maly ma pol roka. Je to masaker. Pisem, lebo ma zase nocnu trojhodinovu party mladsi 😩👏🤦‍♀️. Chce to pevne nervy a vela kavy 🤣🤣🤣

katie253
12. okt 2021

My máme tiež 13 mesiacov. Obidvaja chlapci. Je to náročné, ale aj krásne....
Ja som si vymyslela taký zlepšovák. Keď som bola tehu, tak som zabalila bábiku do perinky a učili sme staršieho ako má hladkať to bábo, bolo položené na gauči.... Máme poschodový dom, tak som ho učila, že ja mám na rukách bábo a on musí ísť sám po schodoch. Krásne sa naučil... Raz nám stiahol tú bábiku s perinkou z gauča, vraveli sme mu, že to nesmie robiť, že bábo v perinke to bolí....
Keď sa narodil mladší a prišli sme domov, tak už vedel krásne pohladkať, chodil okolo perinky, že bábo je tam, už vedel že perinku nemôže stiahnuť z gauča.... Veľmi som na neho hrdá ako to zvládol.

ajko2011
12. okt 2021

Medzi mnou a sestrou je rozdiel 11 mesiacov a 1 deň. 😂 Zvládnuť sa to asi dá, keď to zvládla aj naša mama. 🙂

solemami
14. okt 2021

mam 4 deti. prve po 13 mesiacoch - ked boli male bolo uplne lahke - vsetko sa dalo stihat. teraz su uz teeneger a to sa uz nic nestiha.