Súrodenci sa bijú

adka629
2. dec 2015

mamicky..nezvyknem sem pridavat ziadne otazky..alebo diskusie..ale uz som ozaj bezradna..alebo som len ja taka neschopna..dcera3,4 a syn2 sa sice lubia (stiskaju..objimaju..brania jeden druheho) ale aj dost zeru..syn sestru provokuje a ona ho na oplatku bije..stale je doskriabany..obcas vyzera ako depeirak..vedia sa spolu aj pekne zahrat v izbe..no neviem ako ich naucit, aby si nerobili zle..stale im vysvetlujem, ze by si nemali robit zle..ze bracek a sestricka sa maju spolu pekne hrat..a nie sa bit..uz fakt neviem ako na nich..stracam nervy.. :(

jamelia
2. dec 2015

Aj u nas to je tak 🙂 vekovy rozdiel mame 2,5 roka, laska medzi nimi neskutocna, ale aj rivalita a boj o priazen 🙂 staci, ze ma jeden z nich nejaku hracku, ktoru si druhy predtym vobec nevsimal, uz je zle, uz sa o nu biju 🙂 a potom neskor sa stiskaju. Myslim si, ze je to u deti bezne. Tiez neviem ako tomu zabranit. Sem tam na nich plati, ze im povim, aby sa navzajom dohodli a vybavili si t medzi sebou.

jabadaba
2. dec 2015

😀 vitaj v klube! Je to normalka. Len to chce pevne nervy.

moniciatko9
2. dec 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

myslim si ze je to uplne normalne..

luciferkax
2. dec 2015

Moja mama sa snažila 20 rokov, aby sme si nerobili zle a aj teraz ked sa zídeme raz do roka, tak ako správni súrodenci do seba vyrývame :D
a moje deti tiež.. bitka.. krik.. ale hlavne aj láska.. aj mna to hnevá, nemám rada, ked sa naťahuju pre voloviny.. ale asi to ináč nedá :D

adka629
autor
2. dec 2015

ja len ze kazdu chvilu cakam kedy u nas zazvoni socialka.. 😒 , lebo nonstop tu niekto krici..bud ja pustim nervy..alebo decka sa natahuju..a este sa aj bavia tak, ze zacnu vrieskat..no srandu z toho maju..a ja hlavu jak melon..no najviac ma trapi, ze syn chodi oznackovany od sestrickinych nechtov..kolko krat ho uhryzne..a chudak on este sa velmi branit nevie..ale tak sa dokazu provokovat, ze ked niekto z nich vybuchne..tak sodoma gomora.. ☹

dominika6
2. dec 2015

@adka629
deti si robia zle,ked sa nudia...u nás platilo vždy,že treba ich rozdeliť,každý do iného kúta,nech sa spolu nebavia,nehrajú,nech si každý robí svoje...
vždy sa všetko musí deliť spravodlivo,a čím viac budeš robiť rozhodcu,tým viac prídeš o nervy...
osvedčilo sa mi,že som im povedala,riešte si to medzi sebou,nezaujíma ma to,kto začal,skončil...
ja som sa nadýchla narátala do 5 a bolo ticho v dome 😀

iva989
16. jún 2016

@adka629 ahoj ani nevies ako ti rozumiem.ja mam doma to iste.dcerka ma 6,5 a maly mal teraz 3.do toho roka to bolo v pohode,do 2 sa to dalo vydrzat,ale teraz je to uz neunosne.ako pises vedia sa aj zahrat,ale aj pomaly zabit.maly je protivny,rypavy...uz hadam len cakat ze z toho vyrastie