moniciatko9
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.
moniciatko9
4. apr 2016

mne sa velmi paci v Besenovej 🙂

moniciatko9
4. apr 2016

@misulienka84 ked mam chut na sladke tak si dam ovocie

moniciatko9
4. apr 2016

my dnes takziez este dojedame zo vcera, tieto pondelky mam velmi rada 😉

moniciatko9
4. apr 2016

bylinky su podla mna najlepsie na zapchy

V diskusii: Strava pri zápche
moniciatko9
4. apr 2016

@denisocka a je to dobre cvicenie?

moniciatko9
4. apr 2016

@zanet63 Ahoj, prosim ta mohla by si aj mne do IP spravy napisat kde si kupila kvalitne paplony a vankuse? Mala by som tiez zaujem to vediet, pretoze chcem vymenit uz nase stare paplony za nove a taktiez kupit nove paplony mojej mamine na narodeniny. Dakujem 😉

moniciatko9
17. feb 2016

som nazoru, ze taketo byvanie ma viac nevyhod ako vyhod..

moniciatko9
17. feb 2016

ku kozmeticke si nerozmyslala ze zajdes?

moniciatko9
17. feb 2016

@travnerka12 lenze dieta dostava vitaminy aj cez mlieko🙂 preto je dobre femibion brat este aj do konca dojcenia. Ale tak to je na zvazeni kazdej maminy ci ho bude uzivat alebo ho vysadi.

moniciatko9
17. feb 2016

u kazdeho je to ine 🙂

moniciatko9
18. dec 2015

ja som mojmu kupila vonavku a boxerky 🙂

moniciatko9
18. dec 2015

musim si to poznacit🙂

V diskusii: Vianočné pexeso
moniciatko9
18. dec 2015

presne nech ide k doktorke a nech on ostane doma

moniciatko9
18. dec 2015

@jarka800 uz mi prisiel ten paplon a hej zatial pekne spinka s tym paplonom, nastastie neprotestuje ani nic podobne, som rada ze som ho kupila 🙂 a ano tie paplony sa vyrabaju na slovensku, to je slovenska vyroba

moniciatko9
2. dec 2015

mnaam ja milujem medovniky, len tiez ked robim tak mi uz po case ztvrdnu

moniciatko9
2. dec 2015

mam rada tiez knizku annu zo zelenho domu

moniciatko9
2. dec 2015

myslim si ze je to uplne normalne..

moniciatko9
2. dec 2015

prave preto som sa ta to pytala lebo tiez nemam moc dobre skusenosti s objednavanim cez internet.. stalo sa to uz aj mne ze som si objednala a neprisli mi.. no uz som objednala ten paplon a tesim sa ked mi pride.. dcerka konecne bude pekne spinkat, teda aspon dufam 🙂

moniciatko9
27. nov 2015

ani ja som este nevidela velke dieta v kočíku..

moniciatko9
27. nov 2015

uz chcem aby tu bolo leto, nemam moc rada zimu..

V diskusii: Leto 2016
moniciatko9
27. nov 2015

@jarmila64 dakujem ti za stranku, ja to pojdem pozriet, poradim sa s manzelom a mozno jej to teda objedname, dufam ze to pomoze.. a ked si si to z tade objednala za kolko ti prisli?

moniciatko9
24. nov 2015

ja vzdy ked som sa rozisla tak som sa uz naspat nevratila.. ale tak je super ze niektore take vztahy sa vydaria aj ked sa viac krat rozidu 🙂

moniciatko9
24. nov 2015

aj mna by zaujimalo kolko stoji taka vybava pre zajaca..

moniciatko9
24. nov 2015

@jarmila64 no ja asi vyskusam este aj ten paplon a ked uz ten nepomoze tak neviem.. a ten paplon vyrabaju aj detsky?