Trojmesačné bábo so 7 ročným bratom v detskej izbe

mudreocko
11. jan 2017

Ahojte mamicky.
Prosim pomozte mi s mojou dilemou.
Dcerka ma 3 mesiace a od narodenia spava sama v izbe. Tak sa mi ju podarilo naucit hned odkedy prisla z porodnice.
Zacalo to tym, ze ja sa vobec nevyspim ked som s nou v izbe, robi rozne zvuky a ja som kazdu chvilu hore. Taktiez muz chrape a budil ju a aj nam strasne vrzga manzelska postel. Takze odzaciatku spava v spalni sama v koliske a my s muzom na roztahovacom gauci. Vyspime sa viac n gauci a ona sa lepsie vyspi sama v izbe.
Mam vysielacku s videom takze ked zaplace hned to viem a idem za nou..no teraz krasne spinka 10 hodin vkuse v noci..aj ked to ma posunute, spi od 18tej do cca 4tej.

Syn ma 7 rokov a ten spi sam v izbe bez problemov. Tiez tak od narodenia skoro.

Ide o to, ze rozmyslam ako to cele urobit.
Aby sme my s muzom spali v spalni.
Rozmyslam ze ich dam spolu do izby deticky.
To by bolo najlepsie, ale zase rano budim syna do skoly a vtedy dcerka uz spinka a bojim sa ze ju zobudime.
A zase ked pride syn zo skoly treba robit ulohy a o a bude spinkat v izbe...ani hrat sa tam nemoze...
Neviem ako to vymysliet aby bol kazdy spokojny.

Syn sa nebudi v noci on tvrdo spi, ale dcerka aby sa nebudila.

Dajte nejake radu a typi 🙂
Len prosim ziadne vycitky typu ze mala musi spat s mamickou v jednej izbe a podobne.

😉

cathy26
11. jan 2017

@

cathy26
11. jan 2017

@mudreocko...svokru nerieš, aj u nás bolo že prečo nemam postielku v spálni, že ho mám ďaleko..neriešila som, prvé noci som bola trošku nesvoja že ho nebudem počuť aj ked je to izba vedla, al

cathy26
11. jan 2017

Joj ale som nemožná...v podstate som chcela povedať, ze pokiaľ to vyhovuje Vám nikto by do toho nemal kecat😉

lubik87
30. aug 2018

@mudreocko veď ju daj do detskej na noc a cez deň nech ti spáva v spálni . Kúpte ešte jednu postieľku a mate po probléme....

mudreocko
autor
1. sep 2018

@lubik87 teba citat aj datum prispevku 🙂 uz presiel rok a 7 mesiacov odvtedy 🙂