Ako sa slušne vyhnúť otravnej susedinej ponuke?
A je to tu. Trošku vzdialenejšia suseda otravuje, že mi finančne poradí, o čo ja naozaj nemám záujem, ani s tým strácať čas atď atď. Zrejme pôjde zas o nejakú pyramídu, alebo niečo také.
Ja mám človeka, ktorému verím, cez neho investujem na etoro, resp. ho kopírujem a fakt sa mi nechce na úkor svojho času tráviť pri dajakej samozvanej susede 40 minut a pozerať sa na grafy a čísla. I don't care.
Keby aj v normálnom živote bola otravná, tak by som ju rovno poslal do... ale nechcem sa s ňou rozhádať. Je celkom v pohode, len očividne nepochopila moja trápne výhovorky, že tým chcem povedať niečo ako "Neotravuj ma so svojimi blbosťami".
Glupe reči si môžete odpustiť, už nemáme 16 a suseda je jednou nohou v dôchodku.
@thirstymonk Hlavne slušne. "Mám dlhodobo finančného poradcu, je to študovaný ekonóm pohybujúci sa vo finančných kruhoch profesionálne už niekoľko rokov. Pracuje pre J&T (napríklad) a financie mi spravuje dobre. Ale vy pani suseda, predsa pracujete ako kuchárka v školskej jedálni, alebo sa mýlim?"
Hned si sa mal pytat, preco ti chce financne radit, ci na nu posobis ako negramot a nimand?
Pripadne to utat otocenim na srandu....🤣 Ja mam kolegynu vo vasom veku a ta vyhodila smejdom z balkona 50 000,kde ste boli, ked ste jej neporadili? 🐔
Cash Flow Investora nekopirujes nahodou na tom e-tore? Celkom v poho chalan.
@hellwant Nie, ja kopirujem typka z vedšajšej dediny, ktoreho osobne poznam. Má priemerny ročný zisk cca 10%, to mi uplne stači.
@zobaka Čo maš proti mojim trom deťom?
@thirstymonk nic cosi, to bolo len s nadhladom ako si bol minule smutny, ze mas rodinu, nechcela som aby to vyznelo zle
@thirstymonk nic cosi, to bolo len s nadhladom ako si bol minule smutny, ze mas rodinu, nechcela som aby to vyznelo zle
@zobaka Jaj... Ešte že tak.
Manzelka mi zakazala... 😄
@thirstymonk no a prave preto,ze "už nemame 16" by som to susede presne takto isto a na rovinu povedala,ako si to tu pisal,ze uz mam financneho poradcu dlho,som spokojny a jednoducho nemam zaujem....
Za toto sa nema co urazit.bodka.
A ak sa urazi koli tomuto,tak nie je o com
@thirstymonk no a prave preto,ze "už nemame 16" by som to susede presne takto isto a na rovinu povedala,ako si to tu pisal,ze uz mam financneho poradcu dlho,som spokojny a jednoducho nemam zaujem....
Za toto sa nema co urazit.bodka.
A ak sa urazi koli tomuto,tak nie je o com
@zuzu11166 No tak... stalo sa. Urazila sa. Takže nasrac :D
Normálne povedz že o to nemáš záujem a hotovo
@zuzu11166 No tak... stalo sa. Urazila sa. Takže nasrac :D
@thirstymonk to vážne sa urazila? A ako si jej to podal?
@zuzu11166 No tak... stalo sa. Urazila sa. Takže nasrac :D
@thirstymonk a tak sa urazila,no co...
Trapi ta to?
Ja by som kaslala na nu...aspon mas pokoj😁
Mne minule zvoní telefón a volá kamoška,.ktorú som nevidela a nepočula asi 3 roky. Občas na FB niečo zahliadnem. Chcela sa stretnúť a predstaviť nejaký "zaujímavý projekt" 😅
Normálne som ju odmietla, prepáč, ale nie. Rada pôjdem stenou na kávu, ale nechcem nič predstavovať.
@thirstymonk to vážne sa urazila? A ako si jej to podal?
@anonym_524aa5 Normalne, že mam svojho poradcu a že by to bol waste of time.
@zuzu11166 No tak... stalo sa. Urazila sa. Takže nasrac :D
@thirstymonk ja mam tiez taku skusenost, povedala som slusne susedovi, ze nemam zaujem o ziadne financne poradentstvo, nakolko mam veci poriesene. Slusne, ziadna arogancia a on ma odvtedy nezdravi a ked ma vidi, tak prejde na druhu stranu cesty-
@thirstymonk ja mam tiez taku skusenost, povedala som slusne susedovi, ze nemam zaujem o ziadne financne poradentstvo, nakolko mam veci poriesene. Slusne, ziadna arogancia a on ma odvtedy nezdravi a ked ma vidi, tak prejde na druhu stranu cesty-
@muchotrafka298 Ako na to hovorí mojej ženy babke "Ta naj še ukuši vric" :D
@muchotrafka298 Ako na to hovorí mojej ženy babke "Ta naj še ukuši vric" :D
@thirstymonk you made my day ukuši vric 😂
@thirstymonk Treba to povedat narovinu inak sa ich nezbavis. Nemam zaujem a viac nerozvijam debatu. Uz sa mi aj stalo,ze mi bolo vynadane,ale je to problem toho cloveka a nie moj.

ja neviem ľudia, ale to sa naozaj musíte prísť pýtať na koníka takéto veci? veď normálne poviem nie, mám už dávno iného finančného poradcu a hotovo..a život ide ďalej, ak to nepochopí, tak ju ignoruj..
@zuzacka16 tak ani na 3 deti nevedel povedat nie, proste su taki ludia 🙂