Prechod z dojčenského mlieka na predpis na iné dojčenské mlieko bez predpisu?

miriam_nutrilon
Moderátor
13. júl 2016

Doteraz ste používali dojčenské mlieko na predpis a teraz prechádzate na dojčenské mlieko bez predpisu? Zostávate pri rovnakej značke?

gabrielita3
13. júl 2016

Moja pila od narodenia nutrilon ha na predpis ale ked mala prechadzat na ha 2 prave bol vypadok nevedeli sme zohnat tak sme presli na nutrilon pronutra 2 a ten jej vobec nechutil tak sme vyskusali profuturu a tu by pila stale 🙂 takze my sme mliecko nasli pekny dnik

anka2103
13. júl 2016

Noo to je moja dilema uz teraz

andrea1996
14. júl 2016

My papame Nutrilon 1 AR uz 4 mesiace reflux potvrdeny nemame...ale z obycajneho nam grckavala...tersz uz je starsia tak by som chcela vyskusat Nutrilon pronutra2...alee znacku by som nemenila hoci je drahsie alee nasej malej chuti a to je dôležitee 🙂

miriam_nutrilon
autorModerátor
14. júl 2016

@gabrielita3 Dobre rano, pani gabrielita3, dakujem vam, ze ste sa podelili o vasu skusenost a som velmi rada, ze mliecko profutura malej tak chuti🙂 Krasny den prajem aj ja vam!🙂

miriam_nutrilon
autorModerátor
14. júl 2016

@anka2103 Dobry den anka2103, mozem vam pomoct, ak potrebujete a napisete mi aky typ mliecka Nutrilon teraz vase dieta papa a blizsie informacie ohladom vasej zdravotnej rodinnej anamnezy(alergie v rodine a pod.)

anka2103
14. júl 2016

@miriam_nutrilon obaja s manzelom mame alergie pel,prach.. a maly ma 8 mesiacov co o ochvilu bude mliecko bez predpisu. Teraz davam pol na pol ha/ar

miriam_nutrilon
autorModerátor
14. júl 2016

@andrea1996 Dobry den pani Andrejka, dakujem, ze ste sa zapojili do nasej temy a podelili o vasu skusenost a som velmi rada, ze malej mliecko chuti 🙂 a ste mu verna aj nadalej. Ak by sa nahodou mierne grckanie objavilo aj v starsom veku, tak mozete pronutru zahustovat Nutritonom. Je to specialny pripravok pre deti(uz od narodenia), ktory mliecko zahusti a grckanie zmierni. Majte sa pekne🙂

andrea1996
14. júl 2016

@miriam_nutrilon waau to tom pocujem prvy kraat a je to cenovo rovnake ako nutrilon mliecko alebo ??

lyzzy
14. júl 2016

Naša malá je od narodenia na Pronutre.Profutura nám nesadla.
Momentálne sme však na ADC nutrilone....ale pomaly začneme znova dávať pronutru a dúfam,že to bude OK.

miriam_nutrilon
autorModerátor
14. júl 2016

@andrea1996 Posielam vam link, aby ste mali blizsiu predstavu o vzhlade aj blizsie informacie o sposobe pouzitia a cene, paci sa: https://www.feedo.sk/nutrilon-proexpert-nutrito...

miriam_nutrilon
autorModerátor
14. júl 2016

@anka2103 No, ak davate HA aj AR pol na pol, tak hypoalergenna ochrana je uz davno porusena, lebo mliecko AR nie je hypoalergenne(neobsahuje hydrolyzovanu mliecnu bielkovinu). Preto, ked uz preskripcia HA mlieka nebude mozna, tak mozete pokojne prejst na klasicke mlieko Nutrilon pronutra 2 alebo Profurura 2 a keby grckanie nadalej pretrvavalo, mozete toto mlieko zahustovat Nutritonom.( https://www.feedo.sk/nutrilon-proexpert-nutrito...) Prajem vam pekny den!

anka2103
14. júl 2016

Zo zaciatku som skusila len ha s nutritonom,ale nepomahalo lepsie je z ar. A rozdiel medzi profutura a pronutra je v zaklade aky? Dakujem

miriam_nutrilon
autorModerátor
14. júl 2016

@anka2103 Chapem, takze preto ste zacali kombinovat s AR a tato kombinacia dietatku viac pomahala. Co sa tyka rozdielu, tak Nutrilon profutura podobne ako pronutra splna vsetky nutricne poziadavky pre dietatko v danom veku, ale navyse Profutura obsahuje dalsie benefity, ako je vyssie mnozstvo LCP mastnych kyselin, ktore pozitivne vplyvaju na vyvoj mozgu u babatiek a obsahuje este dalsie zlozky, ktore pomahaju spravnej funkcii imunity a pozitivne ovplyvnuju metabolizmus tukov v organizme a tak prispievaju k znizovaniu obezity v dospelosti. Svojou strukturou tukov sa Profutura najviac podoba lipidom v materskom mlieku.

anka2103
14. júl 2016

@miriam_nutrilon dakujem a prajem krasny dnik

miriam_nutrilon
autorModerátor
15. júl 2016

Milé mamičky, veľmi si vážime vašej priazne a ochoty zdieľať s nami vaše názory a skúsenosti. Veríme, že aj pre Vás boli témy a diskusie v rámci Dni so značkou Nutrilon prínosné. Prajeme vám, nech vám v budúcnosti vaši najmenší robia len radosť!

lussi5
16. júl 2016

Pekny deň pajem chcela by om s spytat moj maly ma 5tyžnov a pijeme Nutrilon Ha.Doteraz bolo všetko v poriadku no už den mi nekakal a furt sa puči a pritom vypije 120ml....Bude to mliečkom treba zmenu???