Súťaž o relax pobyt s polpenziou pre 2 osoby / 2 noci

5. jún 2017
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Určite by si každá z Vás dopriala oddych a relax, ktoré si Vaše telo po každodennom pracovnom kolotoči žiada. My Vám ponúkame takúto možnosť v príjemnom hoteli v Piešťanoch. Nachádza sa v krásnom mestskom parku, pár minút od centra. Vychutnáte si špeciality domácej, či medzinárodnej kuchyne, zrelaxujete v bazéne a slnečné lúče si doprajete na príjemnej záhradnej terase. V hoteli ponúkame viac ako 50 wellness a medical procedúr, v prípade záujmu Vám na ne radi poskytneme výhodnú zľavu.

Do žrebovania o pobyt budete zaradené, ak odpoviete na našu súťažnú otázku:
Ktorú z procedúr by ste si vybrali a prečo?

Všetky procedúry, ktoré v hoteli ponúkame nájdete na našom webe: www.hotelpark.sk.

Súťaž trvá od 5.6. do 18.6.
Výhercov zverejníme do 5 dní od skončenia súťaže a o výhre ich budeme informovať internou poštou.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Ďakujeme za všetky odpovede, cenu získava:
@adryka73

Gratulujeme!

emma222
5. jún 2017

vybrala by som si vodoliecbu lebo zboznujem aktivity vo vode a hydromasaznu vanu 🙂

mata128
5. jún 2017

Nakolko zaciname 32tt, uplne idealna by bola len jemna masaz,kedze tak skoro sa od drobceka isto nedostaneme.... 🙂 ... ale uz aj samotny pobyt by bol obrovskym relaxom

22maja22
5. jún 2017

Dobre ranko🙂 ja by som si vybrala Ayurvedsku oleju masaz..nikdy som nebola na masazi a toto by som rada vyskusala🙂

adinka003
5. jún 2017

Urcite masaze by som vyuzila asi preto ze som este na ziadnych masazach nebola a uz by bolo treba😉

vivian27
5. jún 2017

Určite niektorú z masáži nakoľko neviem bez masáže fungovať. Ale ktorú by som nechala na Vašich masérov nakoľko čakám bábätko a viem, že nie každá je vhodná pre tehuľku 🙂

veroxy
5. jún 2017

Tak takato vyhra by bola pre mna ako pohladenie pre dusu 😍 Mame malu dcerku a relax by bol to naj, nakolko by sme trocha vypadli z toho kolotoca☺️ Vybrala by som si procedury ako su masaze a chcela by som vyskusat thajsku masaz, pretoze na masazi som este nikdy nebola, taktiez ani v saune. Vyskusala by som toho ovela viac. 😍👌🏻

misiaci
5. jún 2017

Dobry den prajem,
pre mna by boli vsetky procedury potrebne,som dlhodoby sportovec a moj pohybovy aparat dostal a dostava dost zabrat.Ale chcela by som vyskusat kryolizu,nakolko pocula som nato dobre recenzie a potrebovala by som trosku pomoct mojim "donicenym" clenkom,v ktorych mi tak puka a chrupe a mozno budem moct odstranit aj bamdaze😇.

martinusik91
5. jún 2017

Môjmu úžasnému manželovi by som vybrala Sírny kúpeľ pretože odkedy som na materskej celu domacnosť ťahá finančne on, pracuje manuálne a na to že má 27r má už teraz bolesti bedrových klbov a chrbta tak si myslím že by sa mu hodila práve táto procedúra.Ja by som si vybrala Perličkový kúpeľ pretože to by bol pre mňa úžasný relax nič lepšie si neviem predstaviť 😍

eeffka
5. jún 2017

vybrala by som si reflexnu masaz, idealne chodidiel, lebo ju mam rada

sklenarova
5. jún 2017

Dobrý deň,vybrala by som si určite rehabilitácie,pretoze ma boli dosť často chrbát,čítala som,že máte tam aj procedúru rovného chrbta a keďže pobyt je určený dvom,môj manžel je futbalový rozhodca a často behá,ten by určite uvítal masáže a tiež aj vodoliecba vyzera lákavo,určite je z čoho vyberať🙂

gabikkas
5. jún 2017

Vybrala by som kvalitnu masaz pre svojho manzela. Kazdy den sedi v praci za PC. Problem s chrbticou mu sposobue stazene dychanie, casto mu to tam tak zasekne, ze sa mu neda dobre nadychnut.

adkoalauri
5. jún 2017

Vybrala by som masáž chrbta, lebo mám problémy s chrbticou a pri sedavom zamestnaní mi dobre padne masáž

dzipsi
5. jún 2017

Určite by to bola oxygenoterapia, keďže dcéru som mala v 40. rokoch, na zlepšenie kondície, duševného zdravia, podpora srdcového svalu, prečistenie organizmu by bola táto terapia určite pre mňa vhodná. Rodič potrebuje veľa síl na vychovanie troch detí a musí myslieť aj na budúcnosť, kedže v našej rodine sa vyskytovali aj mozgové príhody. V dnešnej dobe je vzácny relax, tento pobyt je určite veľkým prínosom pre mamičky.

pillipilli
5. jún 2017

Ja by som si vybrala lokalnu kryoterapiu, lebo pri mojom narodeni doktori nezistili ze som sa neotocila a pri porode mi vyklbili obidve nohy. Samozrejme ,nedalo sa to napravit a tak bojujem s nasledkami po cely zivot. ALE kebyze to vyhram darujem tento pobyt mojmu otcovi, ten mal uraz v bani , tam ho zasypalo a ma styri razy zlomenu chrbticu. Lokalna kryoterapia by mu mohla ulahcit kazdodenne bolesti a boj so zivotom 😉

lumah
5. jún 2017

Masaze kvoli chrbtici.

zara62
5. jún 2017

Vodoliecba - sirny kupel- vo vode by som aj spala,ale hlavne pobyt pre liecene chrbtice

zofka253
5. jún 2017

Vybrala by som si masaze pedikuru kadernika nakolko vela robim a taky relax by nam velmi pomohol😉

dadulik
5. jún 2017

Rada by som absolvovala vodoliecbu-sirny kupel, pretoze vekom zacinam mat problemy s klbami a tiez mam problematicku plet a suche a lamave vlasy. S manzelom budeme v juli spolu uz 11 rokov a za ten cas sme nikde neboli sami dvaja nakolko mame dve deti. Aj jemu by urcite vodoliecba pomohla zregenerovat cele telo po velmi narocnej profesii.

mima207
5. jún 2017

Na otazku ktoru z procedur by sme si vybrali a preco by som odpovedala len tolko: Nakolko manzel miluje sauny tak ten by sa urcite potesil poriadne horucej saune a kedze mne sauny nerobia dobre tak by som sa potesila nejakej dobrej thajskej masazi ale takej by nepohrdol ani manzel...a kedze obaja radi plavame urcite by sme neobisli ani bazen...tolko moja odpoved 😊 uz len dufat ze sa nam podari vyhrat

bubo27
5. jún 2017

Dobrý deň, ja by som si vybrala z procedur urcite pre seba Parný kúpeľ, ale aj reflexnú masáž, kedže už pracujem a sedím 8 hodín denne pri pc a môj chrbát a krčná chrbtica to cítia.....a manžel by sa tiež veľmi potešíl hlavne saune, pretože tú miluje 🙂

slavka1307
5. jún 2017

Manuálna lymfodrenáž - kvôli celulitíde, Perličkový kúpeľ - kvôli problémom s kĺbami.
Ďakujem. Moc by mi to pomohlo 🙂

lindana
5. jún 2017

Urcite bahenny zabal 🙂

lenka2905
5. jún 2017

Dorn metóda - Breuss masáž
Dornova metóda je jemné ošetrenie stavcov a kĺbov v oblasti chrbta, priamo ale aj nepriamo je spojená s chrbticou, kde sa pracuje s klientom v stoji, v sede ale aj ležmo. Bezbolestne sa ošetrujú a uvoľňujú zablokované miesta. Dornova metóda je vynikajúci prostriedok pri bolestiach chrbta v krížovej aj medzilopatkovej oblasti.

Prečo?
Nechcem pre seba...pre môjho milovaného manžela, lebo ho milujem...aby ho už nebolel chrbátik 🙂

luciahudecova
5. jún 2017

Ja by som určite vybrala masáž - akúkoľvek. A prečo? Pretože môj chrbát už dávno nezažil relax a dáva mi to občas pocítiť, hlavne keď sa stále zohybam k malému, nosím ho občas a ten dá zabrať.

gulolicko
5. jún 2017

Vybrala by som si vodoliečbu..., lebo milujem vodu a relax v nej.😉

anie3112
5. jún 2017

Vybrala by som si džakuzi a vyrivku a masaz. nepoznam nic lepsie ako tieto tri procedury za sebou. Som po zakroku chrbtice, asom maximalne vytazena aj spychicky.

cleona
5. jún 2017

Urcite nejaku masaz chrbta/krku, pretoze pri sedavom zamestnani mávam bolsti chrbta a krku. A nepohrdla by osm ani nejakymi bahennymi zabalmi. ;)

ghelena
5. jún 2017

Oxygenoterapiu. Kedze mi minuly mesiac ukradli bicykel, mala som tazku pracu na par dni, no deti ochoreli na zapal stredneho ucha, manzel bol v nemocnici a starostlivost o dvojicky a bezne veci bola len na mne a ine drobne kazdodenne stresy... ktora by hadam pomohla odburat ten stres celej rodine... pripadne aspon mne a manzelovi.

majusqa77
5. jún 2017

romanticku, spolu s muzom 🙂 len to by ste museli ponukat aj operku pre deti :D

danka261
5. jún 2017

Určite by to boli masáže a wellness ktorý by som si užila z manželom, lebo v poslednej dobe sme mali na seba malo času kôli práci 😉 malého by sme dali k babke a užili si wellness a relaxovali 🙂