Súťaž – JESEŇ – PANI BOHATÁ – U VÁS DOMA

31. aug 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Chladnejšia klíma, jemný vetrík, ale i kratšie dni. To všetko značí, že odchádza leto a k slovu sa opäť hlási jeho sestra, pani jeseň. Tá každý rok rozohrá vonku krásne farebné divadlo a núti nás vybehnúť na prechádzku do prírody. Práve tam si niektorí z nás radi nazbierajú plody, ktoré nám matička príroda daruje vždy o takomto čase.

Sladké jabĺčka, dozreté hrušky, ale i oriešky, ktoré ešte nestihli zjesť šikovné veveričky, majú u nás v kuchyni vždy čestné miesto. Skúsme im tento raz prenechať priestor napríklad v predsieni i v obývačke, veď jesenné dekorácie určite pristanú každej domácnosti. Ak sa obávate, že by ste to všetko rýchlo pojedli, siahnite po jesennom bohatstve, ktoré určite budete môcť využiť aj budúci rok ☺
Oslávte príchod jesene so spoločnosťou KiK, ktorá oslavuje v tomto roku 10. výročie svojho pôsobenia na Slovensku. V predajniach KiK nájdete okrem módy aj bohatý sortiment jesenných doplnkov do interiéru i na záhradu.
A aké dekorácie dominujú vo vašej domácnosti? Pošlite nám fotografiu s jesennými inšpiráciami z vášho domova a vyhrajte.

Päť z vás opäť odmeníme poukážkou v hodnote 20 € na nákup tovaru v predajniach KiK. Poukážky sú platné vo všetkých predajniach KiK na Slovensku.

Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk

Súťaž trvá od 3.9. do 16.9.2018, loginy výhercov zverejníme do 10 dní po skončení súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu nezareaguje do 5 dní, stráca na výhru nárok.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















-
Ďakujeme za všetky príspevky, ceny získavajú:
@malicka1986
@jankavyparinova
@tinuska11111
@adovic
@ewka4
Gratulujeme!

ennyanna
3. sep 2018

Milujem rozne dekoracie,sama sa tomu venujem vyrabam mydlive dekoracie a jesenne venceky tento som si vcera spravila prvy tento rok ;)

keva29
3. sep 2018
danstobiasova
3. sep 2018

Od kedy mame synceka si vela dekoracii vyrabame spolocne ,dekoracie zboznujeme koli atmosfere ktoru dodaju nasmu bytiku

luciia0811
3. sep 2018

U nás listy. Lepime, robíme z nich ruže a podobne . Fotku nemám. My ešte nemáme jesennú výzdobu ..... pre nás je ešte leto 😉

onmaria
3. sep 2018

U nás často vidiet kreatívne,vlastnoručne vyrobené doplnky 🙂 s mojimi babami sa jednak zabavime a určite je to lepšie strávený čas ako pred telkou

darinadaria
3. sep 2018

Veľmi rada by som dala foto no u nás ešte len budeme začínať s Jesennou výzdobou.Tento ok by som chcela ísť s dcérkou na menšiu prechádzku kde nazbierame všetko možné čo nám príroda dá ako šišky,listy,žalude.... a potom z toho vytvoríme bud na stôl dekoráciu alebo na balkón 😉

rasticko
3. sep 2018

U nas v detskej izbe zatiaľ len začíname ,ale bude toho určite viac😄.Moja dcéra stále niečo vymyslí.

ragazzina
3. sep 2018

U nás v takomto handmade štýle...

kristina19
3. sep 2018
aanikss
3. sep 2018

Košík zatiaľ ešte nieje na okne,ani džbánik na stole,ale zanedlho bude :--)

petra358
3. sep 2018

my bývame v novostavbe a ešte nemáme zateplené-takže moja výzdoba je skromnejšia aj pre zvýšený ruch ,ale teším sa keď o mesiac bude už zateplené a môžem realizovať aranžovanie pred vstupom do 🏠

bibyke
3. sep 2018

Nam postacia aj cerstve kvietky ako dekoracia, skor potom na zimu pouzivam trvacnejsie dekoracie😊 v tych vianocnych sa priam vyzivam😅 cize pridavam foto aj aj😊

pooppy142
3. sep 2018

My máme zatiaľ len takto 🙂😀

mamakonzultantka
3. sep 2018

Milujem dekorácie z prírodných materiálov... a keďže sme s dcérou nazbierali minulý rok gaštanov viac, ako dosť, vznikol tento venček... ♥

hnedoocko0909
3. sep 2018

Minulý rok sme na cintoríne našli koooopeeec gaštanové a tak vznikol tento veniec. Len škoda, že gaštany rýchlo vyschli

jankavyparinova
3. sep 2018

veľmi sa mi páčia ružičky z listov, tak som si ich vyrobila je to moja prvotina 🙂

pincsike
3. sep 2018

U nás takto😉

nikiluky1
4. sep 2018

Aj od nás posielame maličký nádych jesene

miskokatka
4. sep 2018

Vidím, že mamičky sú veľmi kreatívne a vedia vyrobiť veľmi pekné a zaujímavé dekorácie. Ja som tiež vytvorila takúto dekoráciu s mojimi dvomi šikovnými synčekmi 🙂

monyka92
4. sep 2018
domincek11
4. sep 2018

🐝My sme si so syncekom vytvorili takyto vencek na dvere 💞

petulda333
4. sep 2018

My sme si minuly rok nazbierali vonku gastany a pekne farebne listky a so synovou pomocou nam vznikol klobucnik 😉

reni1512
4. sep 2018

@sutaz Pred tyzdnom sme s manzelom dokoncili nasu prvu terasu..tak som si ju konecne skraslila🙂

puskaruka
4. sep 2018

Veniec zo šípok

ask
4. sep 2018

Kyticka🙂

peuskaa
4. sep 2018

Z našej ručičky robená kytička z listov 😊

adovic
4. sep 2018

u nás s dcerkou aj takto 🙂

aluxka
4. sep 2018

Ahojte,my zatial takto 😊 Z kazdej prechadzky si prinesieme nejake vetvicky alebo oriesky ☺ Vo vyzdobe budeme este pokracovat pretoze to milujeme😍

rastislava86
4. sep 2018