Súťaž o práčku so sušičkou Electrolux PerfectCare radu 700

14. okt 2019
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

V domácnosti s dieťaťom je každý deň čo prať. A potom vešať. Medzitým variť, strážiť, hrať sa, ísť von, uspávať... Kto to má všetko stíhať? Voľne stojaca práčka so sušičkou Electrolux PerfectCare700 vás zbaví vešania bielizne a tiež jej žehlenia. Aby ste to mali ešte ľahšie, bielizeň vyperie a vysuší v rámci jedného programu, pričom cyklus upraví podľa druhu a hmotnosti pranej bielizne.

Jedna z vás teraz môže práčku so sušičkou Electrolux PerfectCare 700 vyhrať!

Ako sa zapojiť?
Pravidlá súťaže sú jednoduché. Stačí správne odpovedať na otázku:

Aký je názov systému práčky so sušičkou Electrolux PerfectCare 700, ktorý prispôsobuje teplotu a pohyby bubna podľa druhu tkaniny a hmotnosti náplne, vďaka čomu si šaty zachovávajú svoj tvar a pôvodný vzhľad?
Nápoveda: Správnu odpoveď nájdete na tejto stránke.

K správnej odpovedi pripoj aj dôvod, prečo by si túto práčku so sušičkou mala vyhrať práve ty.

Súťaž trvá od 17.10. do 26.10.2019, po skončení súťaže vyberieme jednu šťastnú výherkyňu a jej login zverejníme do 10 pracovných dní od skončenia súťaže. O výhre budeme informovať internou poštou. Ak na túto správu neodpovie do 5 pracovných dní, stráca na výhru nárok a táto výhra prepadá.
Kompletné pravidlá súťaže
...................................................
Ďakujeme za všetky vaše príspevky, ako správnu odpoveď sme uznávali: DualCare.
Cenu získava uživateľka:
@greenfrog

Gratulujeme!

1talizmanik1
17. okt 2019

DualCare

julietik
17. okt 2019

systém DualCare
keďže moja práčka dá čochvíľa výpoveď, tak nová by padla úplne vhod.... a so sušičkou by to bolo úplne že top!

blingstones
17. okt 2019

@sutaz je vybavená technológiou DualCare

robin17
17. okt 2019

DualCare v nasej kupelni nemam miesto na samostatne spotrebice pracku a susicku

slamka555
17. okt 2019

Tento program sa vola DualCare ;)
Vyhra by nas samozrejme velmi potesila ;) Mame dve male detuurence, takze by odpadlo zehlenie 🙂 ;)

veronikaszabova
17. okt 2019

Dual Care

zara1403
17. okt 2019

Technológia DualCare 🥰🥰🥰🥰

bublinka28
17. okt 2019

Comfortlift

ericka09
17. okt 2019

technológia DualCare

tinulinda
17. okt 2019

názov systému je DualCare. Vyhrať by som chcela určite preto, pretože máme malý byt a prichádza obdobie, kedy budeme presúvať sušiaky hore-dole. Viem, že mi to uľahčí kopec času, zabránim nechceným plesniam v byte, ktoré žiaľ môžu prísť a že naše prádlo bude mäkké, rýchlo v skrini a zbavím sa žehlenia 🙂 budem si držať palce 🙂))

yayko
17. okt 2019

Systém dual care. V našom malom 1,5 izbovom byte nemám kde susit oprane prádlo bez toho, aby mi ho maly synček hneď nestiahol zo susiaka, preto by ma pracka kombinovaná so sušičkou veľmi potešila a hlavne by veľmi uľahčila život 🙂

dadka1993
17. okt 2019

Systém sa volá Dual Care 😊 Do našej domácnosti by sa veľmi hodila, pretože máme každý deň veľkú kopu prádla či už nášho alebo našich dvoch detičiek, starší sa zašpiní stále niečím a náš 4 mesačný tiež 🙈 príkrmy či mliečko je vždy na oblečení takže periem naozaj stále, a tým že nemáme balkón suším prádlo len u nás v sušiarni takže sušička by sa veľmi hodila 🙏🏻 Veľmi by potešila výhra 🙏🏻

dendan
17. okt 2019

@sutaz správna odpoveď vďaka systému Dual care

nikista
17. okt 2019

DualCare 😊 zisla by sa nakolko nasa stara pracka pomaly doziva a malemu je stale co prat 😄

abbies
17. okt 2019

System dual care

js122
17. okt 2019

system je Comfortlift. 😊🖒

sajmonko1997
17. okt 2019

Woolmark Blue ? 😁😁😁

severankasr
17. okt 2019

@sutaz Je to systém DualCare, ktorý detekuje typ tkaniny a hmotnosť náplne. Prečo práve ja? Nakoľko moja práčka Electrolux má už 13 rokov a do nového bývania by sa nám zišla práve nová Electrolux . Potešila by.

darinadaria
17. okt 2019

Voľne stojaca práčka so sušičkou PerfectCare 700

Naša práčka so sušičkou PerfectCare 700 vyčistí vaše oblečenie jedným pohodlným kompletným cyklom vrátane vysušenia. Jej systém DualCare rozpozná druh tkaniny a hmotnosť náplne, následne prispôsobí teplotu a pohyb bubna pre poskytnutie maximálnej starostlivosti o každý kus bielizne. Tým zabezpečí, že tkaniny budú dlhšie vyzerať a pôsobiť ako nové

Sme 4- člena rodina takže by sme využili na 100%
Veľmi by nás výhra potešila.
Ďakujeme ✊🍀

veronikaplich
17. okt 2019

Systém Dual Care

terike_91
17. okt 2019

Jedná sa o systém DualCare. Chcela by som ju vyhrať pre moju svokru, ktorá má starú práčku a nemá sušičku.

cassie9
17. okt 2019

DualCare. lebo v našej domácnosti ide práčka doslova celé dni.

nikita11145
17. okt 2019

@sutaz Dualcare 🙂

evka3939
17. okt 2019

@sutaz DualCare🍀

keksinka9
17. okt 2019

Systém DualCare. Pretože si pripadám, že doma už pomaly nič iné nerobím ako stále periem :D Milión práčok, staré poistky (takže kým sa perie, iný spotrebič sa nedá pustiť), k tomu malý byt s dvomi deťmi, takže sušiť prakticky nie je kde, čiže logistika, kedy sa perie, varí, umýva musí fungovať na 100% a je to dosť náročné a vyčerpávajúce. Asi by som vyskočila z kože od radosti, kebyže mi niečo takto uľahčí život.

ajka2251
17. okt 2019

DualCare.. práčka so sušičkou by nás veľmi potešila, hlavne teraz keď už je zima, nemusela by som vešať prádlo na sušiaky, ktoré zaberajú veľa miesta. Periem každý druhý deň a tie sušiaky ozaj zavádzajú, sušička by nám veľmi pomohla.

zmrzlinka11
17. okt 2019

Systém DualCare .
A prečo práve ja? Nedávno mi doslúšila moja 22-ročná práčka (svadobný dar👍) Kúpili sme novú, máme ju necelý rok a momentálne už druhý krát ju reklamujeme... som pár dní bez práčky a je to hrozné... a o sušička môžem len snívať, vždy je niečo dôležitejšie, kam smerujú peniažky... -na školy deťom, rekonštrukcia staršieho domu... takže u nás by bola veľmi, ale naozaj veľmi vítaná ❤️

janussa69
17. okt 2019

Technológia Dualcare

martage
17. okt 2019

@sutaz SteamCare - a prečo práve ja? Lebo mám dve prváčky. Jednu na strednej, ktorá v piatok z intráku donesie plnú tašku oblečenia, ktoré musí byť v nedeľu čisté a vyžehlené. A druhú na základke, ktorá začala písať atramentovým perom a to si viete predstaviť, koľko prania, sušenia a žehlenia mám každý týždeň. Takže by nám veľmi pomohla a ušetrila maminke veľa času 🙂.

nikolurbanska
17. okt 2019

Technológia SensiCare
Práčku so sušičkou by som chcela vyhrať hlavne preto, že u nás sa perie niekedy aj každý deň a keď je zlé počasie a nemôžem povešať prádlo von dlho trvá kým je suché. Pre mňa by bola sušička najväčšia vyhra✊