Vyhrajte pobyt v Hoteli Salamandra, v jedinečnom prostredí Štiavnických vrchov!

16. máj 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Uprostred Štiavnických vrchov, v blízkom dotyku s jedinečnými tajchami, ponúka hotel Salamandra zážitky pre rodiny s deťmi a po celý rok aktívny relax, o akom snívate.

V okolí hotela môžu deti zažiť svoje prvé lesné bicyklovanie, uloviť svoju prvú rybu, spoznávať liečivé bylinky a zbierať huby, starať sa o zvieratká, objavovať banícku históriu a ešte omnoho viac. Športové vybavenie - bicykle, štvorkolky, tenisové rakety sa dajú zapožičať priamo na mieste.
Multifunkčné ihrisko v našom rezorte je priam stvorené na zbieranie spoločných rodinných zážitkov – a tiež trofejí.

A rodičia? Oni si zatiaľ oddýchnu a nechajú sa rozmaznávať v našom wellness, vychutnajú výnimočné jedlá v reštaurácii, na chvíľu vypnú pri dobrej knihe či drinku v loby bare alebo sa pridajú k deťom a podelia sa s nimi o zážitky.

Salamandra a blízke okolie je ideálne aj na cyklovýlety, preto sú služby hotela spojené s bicyklovaním. Počas leta môžu okrem toho deti prežiť zaujímavé tematické víkendy. Zoznámia sa s tradíciami a remeslami, vyskúšajú si, ako sa žilo kedysi. Hľadajú poklady a spoznávajú banícku históriu v okolí.

Do súťaže sa zapojíte vložením komentáru s odpoveďou na súťažnú otázku:
Ako by vyzeral váš dokonalý pobyt v Hoteli Salamandra?

Informácie o hoteli a inšpirácie na aktivity v okolí nájdete na webe Hotela Salamandra.

Súťaž prebieha od 16.5. do 29.5.2018, login výhercu zverejníme do 10 dní po skončenia súťaže a o výhre ho budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorá na túto správu do 5 dní neodpovie, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















-
Ďakujeme za všetky odpovede, cenu získava:
@lucaik
Gratulujeme!

amenka77
16. máj 2018

@sutaz Určite by sme si ho užili naplno, najprv šantenie s dcerou, nejaký výletik, perfektné jedloca na zaver neodolateľný wellnes❤❤❤milujem wellnes❤❤😄😄❤❤

kuki13
16. máj 2018

Ja by som sa cely vikend nechala rozmaznavat, kedze som tehotna. A muzik by si tiez konecne oddychol. Wellness, prechadzky a fajne jedllo😍

danka2222
16. máj 2018

Keďže mame s manželom za sebou dosť hekticke obdobie, určite by sme si aj s našim malym synčekom dosýta vychutnali pobyt v tomto krasnom rezorte, wellness, bycikle a krasna priroda čo viac si možme želať

lenkaerika
16. máj 2018

V okolí sme už boli, nie je nám neznáme, ale stale je tam co obdivovať. A ak sa k tomu pridá skvelý hotel so širokou škálou služieb, ako je hotel Salamandra... Čo viac si želať?

babydesire
16. máj 2018

Urcite oddych a relax v prijnom prostredi,,tehu wellnes pre mna ako nastavajucu mamicku, wellnes pre tatinka a vela zabavy pre nasho dvojrocneho nezbednika 🙂 Alebooo,zeby sme drobca nechali u starych rodicov a my dvaja si vychutname triska relaxu? Ved na svadobnej ceste sme neboli (svoji od 11.11.17)

nelly761
16. máj 2018

Zatial sme na Salamandre boli iba lyzovat. Urcite by sme radi vyskusali aj pobyt v lete. Vyhra by nas velmi potesila, nakolko v juli uz musim nastupit do prace tak by sme si,uzili este spolocne chvilky s mojimi najdrahsimi.
Urcite by sme vyuzili naplno bicykle, vyskusali by sme tenisove kurty a vychutnali si vase speciality. 😊
Milujeme spolocne stravene chvile. Cize by sme vsetko robili spolu rano vstali, najedli sa, isli na bicykle, naobedovali, oddychli, vyuzili by,sme wellnes, poprechadzali sa po okoli. Druhy den by sme zas vyuzili bicykle, poobede by sme skusili tenis popripade deti by skusili chyranie ryb. No proste kraasa 😊 RODINA+RELAX+LASKA+WELLNES+POHODA+USMEV+DOBRE JEDLO=SALAMANDRA ❤🍀😇😍

ajulienka81
16. máj 2018

Pre deti by bol pobyt urcite velkym zazitkom,pretoze na dovolenky chodime malo. Takze ony by si urcite uzili vsetko, ale najma santenie na ihrisku. No a my s manzelom by sme ocenili dobre jedlo a oddych vo wellness.

domincek11
16. máj 2018

Pobyt by vyzeral ze by sme vyskusali Kupanie v Tajchu a isli by sme so syncekom na bicykli spoznavat krásy. 💕

nellita
16. máj 2018

Urcite relax,vylety,wellnes,navsteva mesta,bane,s rodinkou a svokrovcami

draha15
16. máj 2018

Urcite by som isla pozriet centrum Stiavnice 👍a potom by son isla navstivit Ranc Gazdacik, Lunterov ranc a zveropark 🌞

janette386
16. máj 2018

@sutaz určite oddych prechádzky wellnes výletík

aveselovska
16. máj 2018

Hlavne odych, výlety....

dazdovka
16. máj 2018

Ja by som plavala az do rozpustenia, muz sa pojde zabavit do Stiavnice a decka vyskusaju vsetko, aj do lesa, aj do wellnessu, aj do mesta su suce...

mirkabrzka
16. máj 2018

Môj dokonalý pobyt by už bol len v tom, že mne a deťom niekto iný pripraví jedlo. O deti by sa postarali animatorky a ja by som si užila bazén a wellness,masáž to by už bola len čerešnička na torte. S deťmi by som si užila prechádzky v prírode a vodu tu milujeme všetci traja. Už len to, že by som s deťmi bola mimo domova a užívali by sme si v krásnom prostredi by bolo pre nás relaxom, nič podobné sme ešte nezažili.

stellasweet
16. máj 2018

BS je nasa srdcovka. Najromantickejsie mesto na Slovensku.
Isli by sme na Sitno, uz druhykrat aj so synom v nosici. Na zmrzku k Marine, na pivo do Erbu. Pozicali by sme si cln...okupali v tajchu,vysli na kalvariu a pozreli, ci tam nas zamok na mrezi stale visi.
❤️

rainbow1
16. máj 2018

v kruhu rodiny na krásnom mieste bez stresu z práce - k nezaplateniu 💃

fxcvikotova
16. máj 2018

Welness bicykel dobre jedlo krasna priroda krasna Štiavnica a dokonalý pokoj

katka0202
16. máj 2018

Pobyt v Salamandre plánujem už dlhšie, mám výborné recenzie od známych. Užili by sme si s manželom a dvomi deťmi krásnu prírodu, wellnes, všetky služby, ktoré tento úžasný rezort ponúka a samozrejme by sme zopakovali návštevu Banskej Štiavnice a tajchov, ktoré nás uchvátili na jeseň ☀🌲🌸

jafisa
16. máj 2018

@sutaz
Naša predstava: užiť si jeden druhého a tretieho navzájom v prekrásnom prostredí - v Salamandre. Aj keď s malým dieťaťom to nie je o oddychu ale o krásnych zážitkoch. Tieto by sme si radi odniesli z bicyklov, kúpania, detského sveta, wellness, či vychýrenej gastronómie - proste od vás 🙂

hiuna18
16. máj 2018

@sutaz vyzeral by dokonale.. kupanie, santenie, vyletovanie, odychovanie, jednoducho relax

mimimoje
16. máj 2018

Uz dlho planujeme pobyt v okoli Stiavnice nevieme sa dochystat. Toto by bol urcite krasny zaciatok a urcite sa bude pacit obom detom, pretoze su poriadne akcne a ja s manzelom by sme vyuzili welnes na aspon maly odpocinok, ktory uz velmi potrebujeme.

duracelka13
16. máj 2018

nakoľko máme 2,7 ročného synčeka, aktivity by sme prispôsobili jeho záujmom...ak by to malo byť podla jeho chuti - starali by sme sa o zvieratka, kupali sa, stvorkolkovali a tiež sa venovali aj turistike, aby začal spoznavat krasy nasej prirody

m.ivana
16. máj 2018

@sutaz dovolenku by sme vyuzili aktivne,prechadzkami po okoli,wellnesom a hlavne cela rodinka spolu v krasnom prostredi

meiwe
16. máj 2018

Moj dokonaly pobyt by vyzeral prichod a sup zobrat plavky a sup do tajchu 🙂 , okupat sa a dat si dobru veceru ,na druhy den dat cyklovylet , poclnkovat sa

lussyy2
16. máj 2018

nakolko sa uz 8 rokov staram o mamku tak som si s mojim 9 rocnym syncekom ziadne vylety neuzila a po wellnes pobyte, relaxacii a oddychu tuzim uz velmi dlho a pre mojho synceka by to bol vynimocny zazitok...

eamane
16. máj 2018

Aktuálně cakame druhé babo cize Budem uprimna... já sa vyspat a dcerka s manzelom nech si robia co ich baví 🙂

nikamo33
16. máj 2018

Ojoooj,toho by sa tam dalo robit aj s nasim drobcom. Cyklovylet,plavanie,do lesa na huby,fajna papuska,welnesko a ked mala zaspi,vecerne vinko pod hviezdami🤗

moonlighting
16. máj 2018

Práve nedávno básnil môj Max o chytaní rýb! Ulovením prvej rybičky by pre neho teda určite bol nezabudnuteľný zážitok na hotel Salamandra 👍

miricka77
16. máj 2018

Tuto cast Slovenska velmi nepoznam,takze asi by som popozerala okolie,no a deti by sa vysantili dnu ci von.Vsetky moje deti su vodne znamenia,tak idealny by bol pre ne bazen a pre rodicov wellnes a dobre jedlo.

aduliak
16. máj 2018

Tak tento pobyt by sme si užili s mužom a našimi deťmi naplno....wellness ...prechádzky...romantika....staci😁