Prečo sa mi na mobile objavujú reklamy?
Posledné dni mi na mobile vyskakujú reklamy, aj keď nemám otvorenú žiadnu aplikáciu. Doteraz sa mi to nestávalo a vôbec netuším, čo to spôsobuje.
Stretli ste sa s tým niekto? Ako ste zistili, ktorá aplikácia za to mohla?
Ako notifikácie? Malo by tam byť od ktorej aplikácie sú ak potiahneš prstom zhora dole.
Ak používaš Chrome skús 3 bodky - nastavenia - upozornenia -
nájdi riadok weby a pozri akým stránkam si povolila posielať ti upozornenia, ak sú tam nejaké divné vypni ich, alebo rovno vypni všetky upozornenia aplikácie Weby
V pozadí máš zapnutu nejakú aplikáciu.Ja som tak mala hru spustenú aj keď na obrazovke nebolo nič až keď som chcela ísť do nejakej aplikácie spustali sa mi namiesto nej reklami.Ak si nainštalovala nejakú novú aplikáciu odinstaluj ju a pozri v nastaveniach ktoré aplikácie majú povolenie aby boli spustené na pozadí a vypni tie povolenia

@anonym_autor Skús si to preskenovať nejakým antivírusom. Možno sa ti tam niečo dostalo. Prípadne niečo na blokovanie reklamy.