Neviete, prečo je pamäť mobilu stále plná?
Posledné dni mi mobil neustále vypisuje, že mám takmer plnú pamäť. Preto som premazala stovky fotiek a videí, dokonca aj niekoľko aplikácií. Lenže voľné miesto sa skoro vôbec nezmenilo a upozornenie sa stále zobrazuje. Stretol sa s tým niekto? Kde sa ešte môže skrývať toľko dát? 📱🤔💾
Je to urcite oznamenie samotneho mobilu a nie nejakej pochybnej web stranky ?
Chod do nastaveni, hladaj ulozisko, tam je polozka analyza, ukaze ti to, kde je najviac suborov.
A vymazala si tie fotky aj z koša?
@mauduska dobra otazka. Keby ich mala v kosi, tak neubudlo zo zaplnenia.
Vymazane fotky ostavaju v kosi. Z neho sa vymazu az po nejakom case, zvycajne 30 dni. Daj vymazat kos. Zbierky > Kos a tam v nastaveniach vyprazdnit kos.
@mauduska dobra otazka. Keby ich mala v kosi, tak neubudlo zo zaplnenia.
@opica_skorica veď práve preto sa pýtam, to mi ako prvé napadlo, že či ich nemá stále v koši :D
@anonym_autor najviac miesta zaberaju videa a appky. Co sa da, presunut na Sd kartu, ked mas.
A ako pisu, treba vymazat fotky aj z kosa.
.alá som ten istý problém ale mala som zaplnený Google účet či čo čiže ja keď som máj fotky vymazala aj mail všetko stále to bolo plné išla som normálne do mobil shopu a tam mu to pán urobil.
Treba ti zaplatiť väčšie úložisko, mazanie nepomôže

@anonym_autor niekde v nastaveniach by mal byt prehlad o ulozisku. Skus pozriet tam