icon

Neviete, prečo je pamäť mobilu stále plná?

20. jún 2026

Posledné dni mi mobil neustále vypisuje, že mám takmer plnú pamäť. Preto som premazala stovky fotiek a videí, dokonca aj niekoľko aplikácií. Lenže voľné miesto sa skoro vôbec nezmenilo a upozornenie sa stále zobrazuje. Stretol sa s tým niekto? Kde sa ešte môže skrývať toľko dát? 📱🤔💾

avatar
chlebikova
20. jún 2026

@anonym_autor niekde v nastaveniach by mal byt prehlad o ulozisku. Skus pozriet tam

avatar
patrike
20. jún 2026

Je to urcite oznamenie samotneho mobilu a nie nejakej pochybnej web stranky ?
Chod do nastaveni, hladaj ulozisko, tam je polozka analyza, ukaze ti to, kde je najviac suborov.

avatar
mauduska
20. jún 2026

A vymazala si tie fotky aj z koša?

avatar
opica_skorica
20. jún 2026
@mauduska

A vymazala si tie fotky aj z koša?

@mauduska dobra otazka. Keby ich mala v kosi, tak neubudlo zo zaplnenia.

avatar
aalt
20. jún 2026

Vymazane fotky ostavaju v kosi. Z neho sa vymazu az po nejakom case, zvycajne 30 dni. Daj vymazat kos. Zbierky > Kos a tam v nastaveniach vyprazdnit kos.

avatar
mauduska
20. jún 2026
@opica_skorica

@mauduska dobra otazka. Keby ich mala v kosi, tak neubudlo zo zaplnenia.

@opica_skorica veď práve preto sa pýtam, to mi ako prvé napadlo, že či ich nemá stále v koši :D

avatar
euka210
20. jún 2026

@anonym_autor najviac miesta zaberaju videa a appky. Co sa da, presunut na Sd kartu, ked mas.
A ako pisu, treba vymazat fotky aj z kosa.

anonym_0b4a71
Včera o 05:34

.alá som ten istý problém ale mala som zaplnený Google účet či čo čiže ja keď som máj fotky vymazala aj mail všetko stále to bolo plné išla som normálne do mobil shopu a tam mu to pán urobil.

anonym_1918d1
Včera o 05:46

Treba ti zaplatiť väčšie úložisko, mazanie nepomôže