Zázrak príde v apríli 2013

magimary
29. júl 2012

Vitajte čerstvé tehuľky a pridajte sa! 😵
Nech môžeme čakať spoločne 🙂 😉 .
/ja už som sa v očakávaní a túžbe pridávala aj k januárovkám, aj k februárovkám, aj k marcovkám (a nič) a nakoniec skončím v "bláznivom", ale šťastnom apríli 😵 /
Kto ešte? 😉

maggie37
30. júl 2012

@tynamartina Veď toto, že sa mi to zdá nejako veľa... No uvidíme zajtra na sone čo bude 🙂 Však ale čo to môže znamenať?

tynamartina
30. júl 2012

@maggie37 čo som našla tabulky že 4tt 5 - 426 ale zase 5tt čo už vlastne si tam je to stašné rozpetie že 18- 7340 takže tým sa asi fakt nedá riadiť

maggie37
30. júl 2012

@tynamartina uvidím čo bude zajtra na sone vidieť.. dufam nie su dve.. 😅 😅 Vy kedy idete po doktoroch baby?? 🙂

tynamartina
30. júl 2012

@maggie37 ja až o 2 týždne 🙂 Zajtra čakám netrpezlivo na správy čo sa ti ukázalo na sone 😉

maggie37
30. júl 2012

@tynamartina tak ale aspoň máš istotu že uvidíš srdiečko 😉 😉 ach ako sa ja na to teším, ktovie kedy budeme počuť tlkot 🙂 Jasné že dám vedieť... 🙂

maggie37
30. júl 2012

Baby inak budete si pýtať fotky na sone?? 🙂 Mohli by sme si ich potom sem hádzať 😉 😉

jesienka22
30. júl 2012

ahojte, u nas to vyzera na piaty tyzden, teda pokial sa testom da verit 🙂 ale uz som ich vyskusala tolko, ze mam hadam aj statisticku vzorku 🙂 Neviem este isto, ci to bude zaciatok aprila alebo mozno aj koniec marca (?), skor sa mi ale zda april. Takze sa hlasim k vam 🙂

maggie37
30. júl 2012

@jesienka22 Vítam ťa! Čakáš prvé bábenko? Aj ja som veľa testovala 😅 Myslím že viac báb tu má termín na rozhraní, ktovie kedy to príde 🙂 A k doktorovi kedy ideš?

magimary
autor
30. júl 2012

@tynamartina takže odpovede: oboch som prenášala (aj týždeň 😝 😅 ), už som myslela, že ujdem z nemocnice, čo sa mi to tak ťahalo ako "s..ľ na rukáve" 😅 😝 😀
a ja som sa narodila približne presne na termín-mala som sa 7.7. a švihla som to o deň skôr 😎 🙂
no, ale teraz verím, že budeme mať Princezničku a konečne porodím aspoň na termín (a nie až po termíne 😅 😝 ), lebo som tu prvá začala písať a posledná skončím 😀

no a, @chmurkaxy , ja mám úplne iný paint 😒 😖 , skúsim tiež printscreen, ale vidím to bez šance
a ten link si idem ešte mrkenzi

@maggie37 krááááááásne HcG 😵

jesienka22
30. júl 2012

@maggie37 veru prve, takze sa orientujem 🙂 k doktorovi mam plan sa objednat niekedy na buduci tyzden, hadam by mi mohol povedat uz ci vidi srdiecko

jesienka22
30. júl 2012

Co myslíte, kedy je najlepšie ísť k doktorovi? Niektorí vraj prvú prehliadku tehotensku objednávajú až neskôr...

maggie37
30. júl 2012

@jesienka22 záleží či si prišla predtým o fazuľku, alebo nie. ak áno, chod hned pre istotu. ja som preto bežala na krv. ak nie, chod kedy budeš ty chcieť 🙂

jesienka22
30. júl 2012

@maggie37 zatial ziadne zle skusenosti, tak to vidim na ten buduci tyzden, ak ma neposle muz skor 🙂

maggie37
30. júl 2012

@jesienka22 tak vyčkaj, nech ťa neposiela 🙂 kedy si mala poslednu mrchu?

chmurkaxy
30. júl 2012
magimary
autor
30. júl 2012

@chmurkaxy úúúúžasnééééééééééé 😵
videla som, aké veľké sú naše babuliatka!!! 😵

chmurkaxy
30. júl 2012

tak uz mi moj znamy gynekolog odpisal na mail, ze let pre mna nepredstavuje ziadne riziko, podla rychlosti rastu hcg podla testov mi staci naozaj ist k lekarovi az po prilete domov a mam brat najma tu kyselinu listovu.. ale ze ak by som chcela predsa len drobca vidiet, mam ist okolo 8.-9. tyzdna, to uz bude nieco vidiet (v USA totiz bezne nerobia vaginalny ultrazvuk, lebo razia teoriu, ze tehotenstvo ma zostat "nedotknute", takze uz len taky cez brusko by robili), a ze vtedy by uz drobec mohol poskakovat v brusku, chytat si tvaricku a natahovat nozicky 🙂

magimary
autor
30. júl 2012

a konečne sa mi podarilo použiť paint 😝 😅

chmurkaxy
30. júl 2012

@magimary krasne su, ze? 🙂

magimary
autor
30. júl 2012

@chmurkaxy kyselinu listovú?
mala si už predtým nejakú "stratu"?
a koľko jej máš brať?
myslíte, že si to treba preventívne nasadiť? 😕

tynamartina
30. júl 2012

@magimary kyselinu listovú by mala brať každá žena aspoň mesiac pred otehotnením znižuje riziko ráštepov až o 85 percent

chmurkaxy
30. júl 2012

@magimary super 🙂 a este ked pises, tak by ti to malo ponuknut pisat priehladne alebo nepriehladne (bud je to zaznacene takymi obrazkami, kde je ta prerusovana plocha s textom biela alebo farebna, ako je aj obrazok (to je v pripade, ze mas to menu na lavej strane, da sa to prepinat), alebo je to hore v menu, ak mas taky paint ako ja 🙂 to len tak do buducnosti, ak by si pisala do sona alebo tak a chces ho mat aj nadalej tmave 🙂) si sikulka, som na teba hrda, Magi! :*

chmurkaxy
30. júl 2012

@magimary toto mi napisal: pre Teba je doležité teraz brať lieky na štítnu žlazu a Vitamín kyselina listová/ 400-800ug denne/-prevencia razštepov.
ja tu stitku musim, ten kto nema, jasne, ze nemusi, ale kyselinu listovu kupis bud samostatne (napr. Acidofolan, nie je drahy), alebo ju obsahuju vsetky prenatalne vitaminy ako femibion, babyplan a podobne 🙂

magimary
autor
30. júl 2012

@chmurkaxy viem, teraz už viem, že mala...
ale ja som nikdy nebrala, lebo vtedy ma na to nikdy neupozornil a tak si hovorím, či to teraz ešte má význam
a najmä teda som nevedela, aké množstvo je treba a tiež ma zaujímalo, aké množstvá sú v tých "prenatal-doplnkoch" 😕 😉

lilli251
31. júl 2012

ahojteeeeeeee...... aj ja budem asi jedna z Vas....dnes rano slaba kolajnicka, ale bola...v prebehu dna dam fotos...juchuuuuuuu.... budeme mat aprilove salene deturence 🙂)))

maggie37
31. júl 2012

@lilli251 ahoj 🙂 nestraš 😀 vítam ťa tu .. 🙂

lilli251
31. júl 2012

@maggie37 dakujem 🙂

lilli251
31. júl 2012
tynamartina
31. júl 2012

@maggie37 ahoj kedy ideš na to sono?

maggie37
31. júl 2012

@tynamartina ahoj moja 🙂 dnes idem na 11 ku dr. a uvidime kedy ma vezme 🙂 prečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre