Gynekológ v Trenčíne

4. okt 2022

Dobry vecer vedeli by ste mi odporucit dobreho gynekologa v Tn s ktorym ste spokojne aj s pristupom aj odbornostou? Momentalne som u Samela ale zvazujem od neho odist..dakujem za info

blaazi
4. okt 2022

MUDr. Žáčiková 👍👍👍

timejicka
4. okt 2022

Prosím Vás môžte mi napísať do IP prečo chcete odísť aj ja k nemu chodím .Chcela by som sa Vás niečo spýtať v správe .Ďakujem

lucynecka
5. okt 2022

Ja som prave od Samela presla k Dr. Zacikovej a nemohla som urobit lepsie 🙂

timejicka
5. okt 2022

@lucynecka berie nových pacientov ?Treba si zavolať a tak sa objednať alebo treba ísť osobne ?

lucynecka
5. okt 2022

@timejicka ahoj, pacientky by mali este brat ale urcite treba zavolat a sestricka ta usmerni, ta je tiez mila 🙂

timejicka
5. okt 2022

@lucynecka za koľko dní Vás objednali?

blaazi
5. okt 2022

@timejicka všetko majú na webovej stránke

zuzrakus
6. okt 2022

Moje rozhodnutie odist od neho povazujem za spravne,tiez som presla k Dr.Zacikovej,a max spokojnost.Prve tehu som bola este u Samela,to bolo 6 rokov dozadu.Ako,vtedy sa mi zdal este ok,no potom kazdy rok pri preventivke som si uz povedala,ze ak budem mat byt znova tehotna,uz pojdem inde.Ja neviem,akosi mi uz proste nesedel.Nic som sa od neho nedozvedela,keby sa nepytam.Mala som davnejsie robenu konizaciu krcka,a teda by som mala mat automaticky robene hlbkovejsie odbery pri preventivke.Ked som bola u neho naposledy,on posiela tie pozvanky,tak sa pomylili v datume,prisla som skor ako o rok,a ze to mi nemoze ten lepsi odber spravit,ze to musi v podstate na den sediet po roku,tak spravil iba obyč.odber.A toto ma donutilo ist prec.
Dr.Zacikova pre mna TOP,aj pocas druheho tehu sa perfektne o "nas"starala.Sestricky uzasne,ked im zavolate,vysvetlia Vam,kde sa k nim registrovat.