Je možné cestovať centrým vláčikom aj s kočíkom?
Včera o 08:50
Dobrý deň, dá sa ísť tým vláčikom čo chodí po centre a na hrad aj kočíkom? Išli ste niektorá? Aká bola cena? Ďakujem
Ahoj, na vláčiku som robila (: Kočíky sa skladajú do uličky po tom, čo všetci nastúpia, a do vláčiku sa zmestia dva (každý do jednoho vozu) - rozmerovo sa tam zmestí iba skladací, ale vždy sme sa pokúsili hrať "tetris" aby sa tam zmestili všetky, ale bohužiaľ nie vždy to ide. Viem že niektoré mamičky si odkladali prípadne kočíky do pobočiek vedľa kým boli na vláčiku 🙂

internet povie. všetko je na webe: https://visit.trencin.sk/turisticky-vlacik-matu...