icon

Je možné cestovať centrým vláčikom aj s kočíkom?

avatar
blaznivaveverka
Včera o 08:50

Dobrý deň, dá sa ísť tým vláčikom čo chodí po centre a na hrad aj kočíkom? Išli ste niektorá? Aká bola cena? Ďakujem

avatar
zojazoja
Včera o 08:55

internet povie. všetko je na webe: https://visit.trencin.sk/turisticky-vlacik-matu...

avatar
janusik17
Včera o 10:11

Ahoj, na vláčiku som robila (: Kočíky sa skladajú do uličky po tom, čo všetci nastúpia, a do vláčiku sa zmestia dva (každý do jednoho vozu) - rozmerovo sa tam zmestí iba skladací, ale vždy sme sa pokúsili hrať "tetris" aby sa tam zmestili všetky, ale bohužiaľ nie vždy to ide. Viem že niektoré mamičky si odkladali prípadne kočíky do pobočiek vedľa kým boli na vláčiku 🙂