Kde kúpiť v Trenčíne a okolí prvé topánočky?

5. máj 2023

Prosím poraďte kde kúpiť prvé topánočky pre 11 mesačne, ktoré už chodí. Niekde kde naoxaj dobre poradia. Trenčín a okolie

alissa1222
5. máj 2023

V Dubnici obchod Veverička ma topánočky od protetiky,univerzálu, pripadne je na Novej Dubnici obchod protetika 🙂

andy37
5. máj 2023

Zrovna včera sme kupovali prvé topánočky v Dubnici vo vevericke, veľmi dobre poradia aj majú veľký výber

tiika
5. máj 2023

Na Palackeho v Trenčíne je predajna Barefoot. Je tam veľmi mila pani, všetko pozrie, poveria, vysvetlí, poradí.

mirafi
5. máj 2023

@tiika súhlasím. Aj ja som tam kupovala a ďalšie známe a všetky sme spokojne. 🙂

autor
5. máj 2023

@mirafi
@tiika s tam majú len barefoot že? ..a baby ak ste dávali ako prvé barefoot pokračujete aj dalej v tom? ja neviem sa rozhodnuť kedže je mi jasné že finančne asi budeme neskôr aj tak kupovať klasické

tiika
7. máj 2023

Áno, bude tam len takáto ponuka. Prinajmenšom sa môžeš pozrieť, poradiť, zistiť, aký typ nôžky ma dieťatko, aby si sa následne vedela zamerať na niektoré parametre.
Áno, pokračujem s barefoot. No niekedy i z druhej ruky, pri barefoot obuvi to vraj nevadi. A keď sa nozka vyvíja, tak je podla mna lepšie barefoot aspoň na začiatku, i keby v tom nebudete pokracovat.

mirafi
7. máj 2023

Ja s barefoot ešte uvidím, lebo leto vidím aj dosť naboso, ale zvažujem aj letné Sandalky také. Teraz, na par týždňov ma topánky (klasické), po sestre, ale vymenila som vložku. Inak nie som zástancom obnosenej obuvi. 🙂