Kedy prísť pre časenku k neurologičke Silvii Adamovičovej v Trenčíne?
Dnes o 18:50
Ahojte prosím Vás chodí niekto k neurologicke Adamovicovej do Tn?ak áno o ktorej tam treba byť aby sa mi ušla casenka
@anonym_f29695
ráno o 5 je neskoro....a to ťa ani nemusí zobrať.Lepšieho nikoho si nenašla?
@anonym_f29695 manžel bol u nej zaplatil si 20 zobrala ho na hodinu ale zajtra ide len na kontrolu

ráno o 5 je neskoro....a to ťa ani nemusí zobrať.Lepšieho nikoho si nenašla?