icon

Kedy prísť pre časenku k neurologičke Silvii Adamovičovej v Trenčíne?

avatar
jankamiskomy3
Dnes o 18:50

Ahojte prosím Vás chodí niekto k neurologicke Adamovicovej do Tn?ak áno o ktorej tam treba byť aby sa mi ušla casenka

anonym_f29695
Dnes o 19:21

ráno o 5 je neskoro....a to ťa ani nemusí zobrať.Lepšieho nikoho si nenašla?

avatar
jankamiskomy3
autor
Dnes o 19:27
@anonym_f29695

ráno o 5 je neskoro....a to ťa ani nemusí zobrať.Lepšieho nikoho si nenašla?

@anonym_f29695 manžel bol u nej zaplatil si 20 zobrala ho na hodinu ale zajtra ide len na kontrolu