Lokality na bývanie - Trenčín, Nitra

ivi1808
14. jún 2021

Ahojte zienky, boli by ste take zlate a poradili mi ake lokality su u vas dobre na byvanie? Pripadne aj okolie no aby bola dobra doprava do mesta. Chceli by sme dom, takze hladame bud pozemok alebo uz postaveny dom. Dakujem krasne ☺️

le1987nka
17. jún 2021

@ivi1808 zalezi aj aky mate rozpocet... v TN priamo su strasne drahe domy, zvacsa aj mensie pozemky, novostavby co sa stavaju su s mini pozemkami (co teda moze niekomu aj vyhovovat), ale ak chcete vacsi pozemok tak asi len niekde v dedinach okolo TN. A dobre napojenie na TN maju napriklad obce Drietoma, Soblahov, Mnichova Lehota, Trenc.Turna, Kubra, Skalka nad Vahom a pod. Zalezi do akej vzdialenosti od TN ste ochotni ist. Inak je okolie TN vsade velmi pekne...

ivi1808
autor
17. jún 2021

@le1987nka dakujem velmi pekne za odpoved. Tak popozerame aj tieto lokality ☺️

kubkovamama
17. jún 2021

@ivi1808 rodinu mam v Turnej, Stankovciach, dobré spoje.MS a ZS v dedine aj to si pozistuj.Byvala som kedysi pri BN a tam katastrofalne spoje a bez ZŠ.Teraz byvame Istebnik,za 10min som pešo v centre.Skolky,sukromne skolky do 10min bud peso al.autom.Lidl,Billa 30min peso.Spoje kazdych 20-30min.Lokalita Zamostie ma kopec pozemkov a novostavb,lenze su to radové domceky,kde vidis susede do kuchyne.Dalej Hrabovka,Súča,tu je vela starsich domov na predaj,len velka investícia na rekonštrukciu,ale zas krasna priroda,sukromie,su tu krasne polosamoty.Zalezi co preferujes.Kubra je natrieskana,tam sa stavia jedna radost,no ceny su asi najvyššie z TN.Biskupice-Opatovce,tam by som asi nesla,z jednej strany cesta z druhej rychlostna,nemas kam ist do prirody,jedine autom sa niekam vyviezt.Kamosky mam v Chocholnej,Drietome..Su spokojne,no ak ti nevezmu dieta do skolky,tak bez auta do TN tiez nic moc.