MUDr. Mandincová - skúsenosti

ketonka
4. apr 2022

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať na dr.Mandincovu na Juhu , aké sú Vaše skúsenosti? Je k deťom dobra ? Akým spôsobom sa k nej objednáva? Iba telefonicky ? Bývajú plné čakárne? Nemiesaju sa tam choré a zdravé deti ?
Boli sme zvyknutí u dr.Novotovej, že sme vzdy prišli na danú hodinu a nečakali sme ani chvíľu v čakárni, vždy to bolo šup šup, prázdna čakáreň, ráno chodili zdrave deti a po 10 choré deti. Toto hľadám aj u nejakej novej a mám na výber buď dr. Mandincova alebo Janosikova .

andula1988
5. apr 2022

@ketonka My chodime k pani Mandincovej, nestava ze by sme cakali vacsinou ideme vzdy na cas …. Objedname sa bud telefonicky alebo priamo u sestricky….. vzdy velmi mila, poradi

ketonka
autor
5. apr 2022

@andula1988 Prosím Vás, ak si spomeniete na tie priestory , myslíte že sa tam dá prejsť s kocikom pre dvojičky?

s1ma
5. apr 2022

Chodím s dcérou (12m) k pani Dr.Mandincovej je veľmi milá aj ona aj sestrička. Objednava nas na presnú hodinu. V čakarni sme väčšinou čakali samé. max. 1pred nami. Ak je dieťa choré zavoláte si a povie Vám okolkej prísť.

hopeja
5. apr 2022

Doktorka je milá, ale čo sa týka toho čakania, tak ja mam celkom inú skúsenosť, my sme boli objednani a čakali sme vyse hodiny a pol ale vtedy bolo veľa chorých detí...myslím ze s kočíkom sa dostaneš minimálne pred čakárnu , do čakárne sú klasické dvere, neviem aký veľký mas kocik

andula1988
6. apr 2022

@ketonka no pred cakaren sa dostanes urcite a dnu presne neviem zalezi od kocika

leila123456789
5. sep 2022

Objednana na cas s 2 mesacnou zdravou dcerkou / zobrala nas o hodinj neskor kedze mala chore deti v cakarni. Dcera poobede zacala hnackovat v miestnosti boli adenovirusx ..
Tyzden sa nevedela dat dokopy..
Bola zastupuca lekarka mojej .. som povedala nikdy viac ..

martina123s
30. nov 2022

Doktorka uzasna, sestricka hroza

hopeja
1. dec 2022

@martina123s prečo, byva väčšinou mila

martina123s
1. dec 2022

@hopeja no proste neprijemna stara baba s nemiestnymi poznamkami, kotra zozrala celu mudrost sveta, otrasna je
A jej reci este viac vedia dodrbat mamicku, ktora sa trapi s nejakym problemom.