Nechty OC Max

danupas
28. jún 2022

Ahojte skúsenosti s akrylovymi nechtami v maxe v Trenčíne? 🙂

ninkaam
29. jún 2022

@danupas aj mňa by zaujímalo. A aká je cena nevieš? 🙂

danupas
autor
29. jún 2022

@ninkaam 20 eur

ninkaam
9. júl 2022

@danupas ahoj, bola si nakoniec v tom maxe? Že či si bola spokojná. Lebo zvažujem že pôjdem skúsiť tam.

danupas
autor
10. júl 2022

@ninkaam ahoj akože pár maličkosti by sa našlo ale v konečnom dôsledku som bola spokojná. Sú tam 2 ta s ofinkou nie je podľa mňa taka dobra ta robila sestre a ta nebola taka spokojná.
V konečnom dôsledku za Tu cenu som spokojná asi pôjdem zas.

ninkaam
10. júl 2022

@danupas lebo ja som doteraz chodila na hasičskú do salóna, ale tam mi vždy niečo pokazili. Buď nejaky necht krivo zarovnali, alebo ostávali bublinky na laku.. skúsim teda ten Max, díky za info🙂

danupas
autor
10. júl 2022

@ninkaam
Vieš čo co sa týka držania tak inde už hádam po 4 dňoch som mala nechty ze som sa bála ze odpadnú tieto mi držia jak prikovane a sestre tiež. Skôr ten tvar som ju asi 2 krát usmernila ze takto... a aj tak som mala pocit ze mohol byť trocha lepší. Ale tak nabudúce budem vedieť ze proste aj keby jej mam 10 krát povedať tak jej poviem nech som spokojná bola som tam prvý krát tak som nechcela do toho moc kafrat. 🙂

danupas
autor
10. júl 2022

@danupas ja som bola u tej bez ofina Sestra tiež ale nákonci jej to dorabala ta s ofinou a hovorila ze ani na hrany jej to nedala ze jej to prišlo také odflaknute. A už asi 2 baby mi hovorili ze ta s ofinou im to urobila tak odflaknuto.

sunshine15
27. júl 2022

@danupas za mna tieto cinanky len na gellak alebo na pedikuru tam neni co pokazit, bola som vcera a len na svoje som si dala gellak to bolo super, platila som 12€ Ale modelovat gelove jedine u slovenky ktora detailne rozumie

danupas
autor
27. júl 2022

@sunshine15 to sú akrylové. Mam ich už 2 mesiac a akože ani jeden zlomený extrémne pevné sú.

sajmax
4. nov 2022

@danupas prosím, a treba sa objednať? Či idem keď majú voľne ? Taktiež by ma zaujimalo, či zvládajú aj nejaké pekne vzory, okrem francúzskej?

danupas
autor
4. nov 2022

@sajmax podľa mňa je mala šanca ze keď prídeš bude volne jedine ze by niekto vypadol. Ja vždy volám. Ja si vždy dávam jednoduché nechty mne sa nepáčia vzory ani kreslenie takže ti neviem povedať ale podľa mňa áno.

sajmax
Autor odpoveď zmazal
Zobraz