Pohotovosť na juhu v Trenčíne

simkam2912
19. dec 2020

Mate skusenosti s pohotovostou na Juhu v Tn? Ist ci radsej pockat na svojho zubara? Mam skusenost z pred 4 rokov a velmi zlu.

princess59
19. dec 2020

@simkam2912 my máme aj takú aj takú.... Ono záleží ktorý sú ar tam bude...raz tam bol taký spitino..ťahalo z neho muž sa mu odmietol dať ošetriť a radšej celý víkend trpel...na druhý krát tam bol taký mladší super zubár a podľa muža radosť sa nechať ošetriť že bol milý, všetko vysvetlil, nerobil veľké zásahy iba tak aby uvoľnil bolesť a ďalej to muž už riešil so svojou zubarkou, a ešte aj tá povedala že odviedol veľmi dobrú prácu...takže podľa našej skúsenosti je to iba o náhode kto zrovna slúži

simkam2912
autor
19. dec 2020

@princess59 no ja som tam bola raz a to tam bol Markovic a trhal mi.zub,ale to.nikdy viac...keby vidim,ze on tam je tak hned sa otocim a odchadzam

simkam2912
autor
19. dec 2020

Citam,ze zajtra ma sluzbu mudr.Blatniaková,ma s nou niekto skusenost??

domi_nika1
21. dec 2020

@simkam2912 podobne..mne iba čistil zub a už nikdy viac..väčšiu bolesť som nikdy nezažila..mäsiar..

simkam2912
autor
21. dec 2020

@domi_nika1 mne trhal a to bolo hrozne

domi_nika1
21. dec 2020

@simkam2912 to si neviem predstaviť tú bolesť,keďže mne hocikto iný trhal zub a vydržala som, ale akonáhle mi on čistil otvorený zub,tak koniec..revala som,čo sa mi ešte u zubára nestalo a za 2 minútky čistenia vypýtal 50€.. a tie jeho smradľavé ruky ešte po jedle neumyté..no,ja som skoro odpadla