Poraďte pediatra pre novorodenca v Trenčíne

lienka_9
24. jún 2022

Ahojte, poraďte skúseného, milého a citlivého pediatra z TN pre novorodenca. Najlepšie z juhu. Viete mi povedať aké sú pani doktorky Zuzana Eckmannová a Marta Jánošíková? Neviem či je v Južanke ešte nejaký pediater, našla som len ich dve. Vopred ďakujem 🙂

andula1988
24. jún 2022

@lienka_9 pani Mamdincova je tam nova, za mna velka spokojnost mlada, ustretova, vzdy poradi, pomoze

lienka_9
autor
24. jún 2022

@andula1988 to je mlada doktorka?

evka_s
24. jún 2022

@lienka_9 MUDr. Štorcelová. Ale musíte k ní spadat obvodem. Ale to asi i k jiným pediatričkám na Juhu

mimik94
24. jún 2022

@lienka_9 Eva Mandincová je mladá doktorka, prebrala ambulanciu po Opoldusovej. Veľmi milá doktorka. Chodím tam teraz s malým na poradne a podľa mňa aj precízne skontroluje čo má, odpíše vždy na mail keď jej napíšem. Ale neviem či berie nových pacientov, asi len takých, čo spadajú pod ňu podľa bydliska.

s1ma
24. jún 2022

Chodim s dcérou (15M) k Dr. Mandincovej veľmi milá pani doktorka, ochotná. Zatiaľ nám vždy dobre poradila. Odporúčam.

lienka_9
autor
24. jún 2022

@s1ma a patrí do vášho zdravotného obvodu? Nemá problém zobrať aj z iného?

lienka_9
autor
24. jún 2022

@mimik94 ja zháňam čo najbližšie keďže mam juzanku 3 minuty ale ako na potvoru spadame k pediatrovi až na jimnickeho... nechápem kto toto zaraďoval 😏

jaruska6
24. jún 2022

@lienka_9 Je slobodná voľba lekára,obvod ťa trápiť nemusí.Pokial lekár ešte berie nových pacientov,treba zavolať a dohodnúť sa.podla obvodu patríte asi k Menhertovej.Celkom sa dá ale za mňa nemastna neslana

mimik94
24. jún 2022

@lienka_9 skús si zavolať a uvidíš. Ak berie nových tak je jedno kam patríš. My tiež ku nej spádovo nepatríme ale staršia prešla pod ňu od Opoldusovej a syna zobrala keď tam už dcérka chodí. Tiež to máme asi na 2 minúty id Južanky a neviem si predstaviť že by som chodila na Jilemníckeho

s1ma
25. jún 2022

@lienka_9 podla TP nespadáme pod jej obvod ale ja som do tej amb chodila od malicka do 25 rokov potom som poziadali aby vzali aj dceru a nemala problém .. urcite by som zavolala a spýtala sa.