Strojček Invisalign - Trenčín

janka2705
7. jan 2023

Ahojte. Davali ste si niekto strojcek Invisalign v Trenčíne. Kde a Ako ste spokojny s pristupom? Poprosim aj cenu. Ďakujem

ibamy2
8. jan 2023

@janka2705 moja 13rocna dcera ho ma od 04/22, chodi k MUDr. Lehotskemu, cena 4000€

janka2705
autor
8. jan 2023

@ibamy2 aj horne aj dolne zuby? Spokojny ste s Lehotskym? Myslim ohladne tohto strojceka, konzultacie, kontroly atd

ibamy2
9. jan 2023

@janka2705 ano, na horne aj dolne zuby. Za mna cely proces na vybornu, okrem zaciatku, kedy sme tam chodili ako na klavir, kedze sa jej zo zubov odliepali take kovove zamky, o ktore sa zachytavaju gumicky. Ale aj to sa podarilo vyriesit. Dcera mala zuby vyrotovane a napr. horne trojky jej rastli vysoko a mala aj nespravny zhryz. Na fakt vyraznu zmenu stacilo 5 mesiacov poctiveho nosenia strojceka (=dlah), ten rozdiel je obrovsky. S tym ale, ze mozno to u nej islo tak rychlo preto, lebo este nema za sebou posledny rastovy spurt. Liecba ale pokracuje dalej, cize trva momentalne 9. mesiac.
Lekar aj ostatny personal je prijemny, kontroly v pohode, akurat cas kontroly treba brat z ich strany ako orientacny 🙂 Najhorsie je asi dockat sa uplne prveho terminu, na ten sme cakali naozaj dlho.

janka2705
autor
9. jan 2023

@ibamy2 dakujem

ivi85
9. jan 2023

@ibamy2 môžem sa spýtať prosím že aké kovové zámky a gumičky? Lebo ja Invisalign ale veru nič z tohoto nemám. Na zuboch mám zámky ale nie kovové a ani gumičky nie. Tak že či je viacero technik pri tomto neviditelnom?

ibamy2
10. jan 2023

@ivi85 dcera ma na 4 zuboch nalepene aj take kovove prvky, ktore sluzia na zachytenie gumiciek - jednu ma vlavo a jednu vpravo. Myslim, ze co vsetko ti na ortodoncii nainstaluju do pusy vzdy zavisi od toho, ake vady sa strojcekom koriguju. Tie gumicky nosila iba prvych 5 mesiacov, teraz uz nemusi.

lenush9
11. jan 2023

@janka2705 sihot dreamsmile, spokojnost

lenush9
11. jan 2023

Este dodavam ze v Dreamsmile to stalo 4000 pred dvoma rokmi - kompletny Invisalign lebo tusim je aj nejaky light. Na terminy sa dlho necaka a prijemny mlade baby

lienkashcj
24. apr 2024

Baby to tých 4000€ je cena už so všetkým aj s vyšetreniami pred aj po rtg atď alebo len samy strojček je ze 4000tis.? U MUDr. Lehotského?