Tip na autobazár v TN a okolí

1. aug 2021

Čaute,viete mi dať niekto tip na autobazar kde si viem bez obáv kúpiť auto s automatom? TN a okolie ideálne. Ďakujem

muz26
1. aug 2021

Žiadny autobazár ti neposkytne žiadnu poriadnu garanciu. Jediné čo môžeš spraviť je:
1. vypýtať si VIN číslo auta, a podľa VIN preveriť, či na aute bola nejaká poistná udalosť, ak áno, v akom rozsahu
2. Ak máš známeho mechanika, zobrať ho na obhliadku so sebou nech ti auto pozrie odborník
3. ak známeho mechanika nemáš, dohodnúť si kvalitný servis, nech ti auto pozrú, nech sa prevezú.
Takto som to spravil ja a kúpil som auto k plnej spokojnosti. Ani tento postup ti však nezaručí, že nekúpiš haraburdu, ale aspoň spravíš maximum preto, aby to tak nebolo. Jazdené auto je vždy lotéria, tobôž s automatom

muz26
1. aug 2021

ešte dodám, že ak tento postup nechceš použiť, tak si radšej zájdi do BA do Darexu, ten má dobré referencie

autor
1. aug 2021

@muz26 ahoj.vdaka.ano toto všetko viem.do Ba nemám možnosť sa dostať. Mechanika by som aj mala,no ak chcem aby mi auto popozeral aj zo spodu tak mu ho tam musím doviezť čiže tousi byť zblízka. Jediný bazar ktorý poznám je AAA a od nich kupovať nechcem.preto som sa pýtala na nejaký tip.