Bývanie v Trnave a okolí

25. sep 2022

Ahojte..😊
Plánujeme sa časom sťahovať a zvažujeme dom v Trnave. Lenže ceny mi tam prídu podobné BA 🙈. Myslíte, že je reálne ísť v dnešnej dobe bývať do Trnavy? Dá sa kúpiť aj domček/pozemok v dobrej cene?
A keď nie, okolie Trnavy napríklad Trstín je dostupný?
Aké máte skúsenosti s bývaním v tejto lokalite? Spokojnosť?
Ďakujem za tipy/rady 🙏❤️

saxana000
25. sep 2022

Byvam medzi Trstinom a Trnavou stavaju sa tu stale nove domy..ano ceny isli sialene hore.byt ktory sme kupili za 70 000 ma teraz hodnotu 140 000.rodicia byvaju priamo v TT a 40 rocny 3 izbak ide okolo 190 000
Mini domcek s mini zahradkou u nas v dedine 260 000 len taky fukot..ale priamo v TT aj 350 000 dostupnost je dobra za 12 minut som v TT v robote.co by napriklad z Lincianskej na Druzbu rano bolo nerealne.
Takze pozri nieco trosku dalej a aj cena bude lepsia

vanilka7777
25. sep 2022

My sme odisli z TT po 35 rokoch z bytu do domu do Krizovian nad Dudvahom, v praci v TT som za 9 min, mozem chodit po dialnici alebo po starej ceste cez zavar. Je tu vyborne napojenie na vsetky smery, byvanie kludne, je tu nova stvrt,vela mladych rodin. Sme rovno v centre obce,kusok obecny,posta,potraviny,skola,skolka. Cenu sme nastastie vychytali este predkoronovu, konkretne nas dom stupol za tie dva roky zo 145tisic na 230tisic (holodom, novostavba), co je chore uz. Manzel pracuje v NR a v praci je za 23min po dialnici. Ked sme robili obaja v TT tak na cesta len v ramci TT trvala neskutocne, casto aj cez 30min, lebo Brocka vobec neriesi dopravu,preneho je na vsetko riesienie bicykel 🤦 Takze my si pochvalujeme velmi, super su aj Vlckovce,Zavar, to su sme takto tri dediny vedla seba.

autor
25. sep 2022

@saxana000 ďakujem za odpoveď.. fuh tak hej teraz rozmýšľam že či sa vôbec oplatí kupovať nehnuteľnosť, či radšej nepočkať.. 🙈

autor
25. sep 2022

@vanilka7777 tak to super ste vystihli.. hej takto dedina blízko TT sa páči aj mne.. len teraz tie ceny, je to na zblaznenie 😅🙈

lilyianka
25. sep 2022

My bývame 10km od TT v rodinnom dome (zrekonstruovanom). Aj u nás sa stále stávajú nové domy pre rodiny. Ceny sa teraz za taký dom u nás pohybujú od 170tis. Pred cca 4r to bolo 110tis. Takže rozdiel nenormálny.
Brat býva priamo v TT, ma asi 4r dom,pozemok malý a na šupu by ho predal za 320tis.