Dobrý chirurg - Trnava, Bratislava

nel33
26. júl 2021

Poradťe prosím dobrého chirurga okolie Trnava, prípadne Bratislava.

vsetkounas
26. júl 2021

@nel33 chces iba niečo napraviť alebo ta čaká neaka operácia v Trnave je veľmi veľa a veľmi dobrá chirurgická čast nemocnice a aj krásne prerobena

nel33
autor
26. júl 2021

@vsetkounas bola som na pohotovosti, tam mi robili ct a zistili že mám trochu zväčšený slepák a kázali mi aby som si to odsledovala na chirurgii, tak hľadám nejakého dobrého chirurga. Poznáš tam aj nejakého konkrétneho?

vsetkounas
26. júl 2021

@nel33 my sme chodili zo svokrou doktor Kuchta ona bola ale s nohou diabetickou ale máš tak aj doktorky podľa mňa to máš jedno v tomto je Trnava špička a všetci sa snažia veď do Trnavy chodia na chirurgiu aj slávny ľudia sa dať operovať a tak lebo v tomto sú tam fakt odborníci .

nel33
autor
26. júl 2021

@vsetkounas len ja som chcela niekoho konkrétneho, aby som sa vedeľa objednať na hodinu nakoľko mám doma mesačné bábätko nech som není dlho preč s domu.

vsetkounas
26. júl 2021

@nel33 Tak skús toho Kuchtu ale v Trnave s týmto nieje problém a ako začala korona tak je všadeteda vatsinou vsade na hodinu a veľakrát aj bez poplatku

lydia86
26. júl 2021

@nel33 nemocnica u Milosrdnychv BA. Docent Schnorrer. Je top mňe robil nedávno žlčníkové kamene. Moja dcérka mala vtedy 2 mesiace. Po dohode s ním ma kvôli tomu zoperoval v pondelok a utorok doobeda som bola doma. Samozrejme ak sa na to budeš cítiť tak sa s ním dá aj takto kvôli dieťatku dohodnúť...