Gynekológ - Trnava, Hlohovec, Senec, Nitra

alica_a
21. apr 2021

Dobry den, prosim odporucte gynekologa z TT, Hlohovec, Senec, Nitra popripade Galanta. Plusy, minusy a taktie, najlepsie takeho co aktualne berie pacientky a da sa k nemu objednat nie cakat poldna v cakarni. Dakujen ktasne

bubka28
21. apr 2021

@alica_a v NR odporúčam Dr. Chladekova. Skvelý prístup aj vybavenie ambulancie. 😊

zuzkalujza
21. apr 2021

Pripájam sa sem, lebo som toto práve včera tu riešila, no nič moc som sa nedozvedela, tak nech viem 🙂 Ja chodím do TT k Navrátilovi. Ako lekár super, ale sestra celé zle a ich systém ordinovania no des. Naviac dovolať sa tam, či už kvôli objednaniu, alebo výsledkom je nemožné. Je to veľká škoda a popravde sa mu čudujem, že nerieši výmenu sestričky, ale je to jeho vec. Ale od strašne veľa žien počúvam len kritiku práve na tú sestričku..... aj pre mňa je to žiaľ dôvod, prečo som sa rozhodla zmeniť lekára. Lebo darmo mám dobrého lekára, keď dostať sa na vyšetrenie je nemožné viac menej.

nika82
21. apr 2021

Hlohovec - Hybal tam chodim ja

maja2233
21. apr 2021

@alica_a Nitra, Mudr. Brestanska odporucam. Je sice tichsia, ale top.

veronykacs
21. apr 2021

Sereď, Janiček, objednáva sa na presnú hodinu, sestrička super, doktor vtipný, všetko vysvetlí, nikdy som nebola pred/pri vyšetrení nervózna, najradšej by som k nemu chodila každý mesiac :D

alica_a
autor
21. apr 2021

@zuzkalujza no snad sa nieco dozvieme, na internete som nasla ze je fajn doktorka chovanova v TT ale fakt asi len fajn, a dobry mudr v hlohovci belansky ale neviem ako to je s objednanim. Ja som sa do TT predtahovala a este som aj tehotna, kedysi davno som chodila strbovi ale tam uz nechcem a fakt mi nevadi za dobrym lekarov dochadzat. Moj uzasny gynekolog v BA bohuzial zomrel a teda ten co nastupil zanho nci moc. Takze uz dost surne mi treba dobreho gynekologa

len_nig
21. apr 2021

@alica_a ja mám v TT Ilavskeho/Hlaveka (majú spolu ordináciu) a som spokojná. Ale zasa neviem či berú nové

domi233
22. apr 2021

@alica_a ja mám Semanovú v bussines centre a ozaj som s nou bola spokojná počas tehotenstva. Strieda sa tam aj doktor Lachký a Pešková a všetkých troch som mala počas tehotenstva na kontrolách a s nikým som nemala problém. Všetko vysvetlili, povedali, poradili.