Mamičky z okolia Trnavy - Vlčkovce a Križovany

matuska2810
24. feb 2010

Ahojte mamičky 🙂

Ja viem,že je tu podobná téma, ale pre mamičku ako ja s malým bábätkom, bez auta je problém cestovať do Trnavy a stretávať sa tam, tak zakladám túto tému 😉

Dúfam, že sa tu stretneme pár dedinkovských mamičiek 🙂, pokecáme a vyrazíme aj vykočíkovať tie naše deťúrence konečne viacere spolu 😉

Som prisťahovalec, takže v tejto časti sveta poznám tak samú seba, mm a svoje bábo 😀

Tak ak ste tu mamičky z okolia TT, hor sa sem!!!! 🙂

matuska2810
autor
26. feb 2010

to tu naozaj neexistuje žiadna mamička z okolia tt???? ☹

anezena
28. feb 2010

ahojky, ja mam kamosky v Selpiciach a Bohdanovciach, tak ked si niekde odtial, napis, a ja ti mozem dat na ne kontakt 😵 😵 😵

matuska2810
autor
28. feb 2010

🙂 jeee, konecne mi niekto dopisal 🙂 to je daleko, s kocikom by som sa tam asik tak lahko nedostala-ja som z Vlckoviec ☹ Ale strasne moc dakujem za ochotu, zlata si 😵

matuska2810
autor
19. jan 2011

Obnovujem tému a znova skúšam, či sa nenájde nejaká maminka z Vlčkoviec a okolia-halo haloooooooooooooooo, ozvite sa, my vás nezjeme 😀

velvet26
3. máj 2011

ahoj matuska...no ja som buduca nastavajuca mamicka, za par dni uz budem tiez som z vlckoviec, kde tam byvas? v tych novych bytovkach alebo v rodinnom dome?

matuska2810
autor
10. máj 2011

@velvet26 ahoj 🙂 Tak to sa tesim, ze si sa ozvala 🙂 Ja byvam skoro na konci dediny v takej bytovke.Ty kde tu budes byvat?Potom sa mozme aj niekedy stretnut, ked uz tu budes a prevediem ta vsetkymi zakutiami 😀