icon

Máte skúsenosti so štúdiom na STU MTF v Trnave?

avatar
julia51
Dnes o 19:33

Ma niekto skusenosti s univerzitou STU v Trnave? Ja by som išla študovať priemyselné inžinierstvo alebo materalove inžinierstvo kombinovanou metódou. Ma niekto skusenosti? Je to ťažká?

anonym_c7190d
Dnes o 19:52

Je to STU , prve 2 roky tazka matika a fyzika ....ale da sa to zvladnut , len sa treba trosku ucit ....potom je to zazitkovejsie podla smeru , ktory si vyberies .

avatar
julia51
autor
Dnes o 19:55
@anonym_c7190d

Je to STU , prve 2 roky tazka matika a fyzika ....ale da sa to zvladnut , len sa treba trosku ucit ....potom je to zazitkovejsie podla smeru , ktory si vyberies .

@anonym_c7190d Slovenská technická univerzita v Trnave

@anonym_c7190d a ty co si sa ucil? Ja by som isla na STU studovat na inziniersky stupen (bakalar mam v inom odbore)