Máte skúsenosti so štúdiom na STU MTF v Trnave?
Dnes o 19:33
Ma niekto skusenosti s univerzitou STU v Trnave? Ja by som išla študovať priemyselné inžinierstvo alebo materalove inžinierstvo kombinovanou metódou. Ma niekto skusenosti? Je to ťažká?
@anonym_c7190d
Je to STU , prve 2 roky tazka matika a fyzika ....ale da sa to zvladnut , len sa treba trosku ucit ....potom je to zazitkovejsie podla smeru , ktory si vyberies .
@anonym_c7190d Slovenská technická univerzita v Trnave
@anonym_c7190d a ty co si sa ucil? Ja by som isla na STU studovat na inziniersky stupen (bakalar mam v inom odbore)

Je to STU , prve 2 roky tazka matika a fyzika ....ale da sa to zvladnut , len sa treba trosku ucit ....potom je to zazitkovejsie podla smeru , ktory si vyberies .