Prihlášky do škôlky - Trnava

sjuzn_ka
24. jan 2022

Ahojte baby, uprimne mi napiste, ma zmysel na jar pre decembroveho vyplnat prihlasky do statnych skolok v trnave? Vezmu niekde deti, ktore nemaju 3roky?

diamond007
24. jan 2022

@sjuzn_ka zmysel to má vždy podľa mňa. .. nikdy nevieš aký je stav, koľko detí ide zo škôlky do školy a pod...

nikpa
24. jan 2022

@sjuzn_ka našeho tak nezobrali ale ja som zase nebola ochotná ho nosiť hocikde, myslím ďaleko od domu. No mali voľné v škôlke na Lincianskej a ešte tuším na Hodžovej sa im uvoľnilo miesto, takže teoreticky ti ho môžu niekde zobrať, prihlášku podaj, za to nič nedáš.

luccija
24. jan 2022

@sjuzn_ka výnimočne ano

evkamotka
24. jan 2022

Skus dat prihlasku do skolky, ktora nie je v strede mega sidliska, kde to zaplnia max 3.5 rocni. Nejaka mensia skolka s mensim dvorom,ktoru rodicia ultra nevyhladavaju. U nas v pk je na kraji mesta skolka, ktora mava volno skoro vzdy, lebo sa tam tragicky parkuje a je od ruky.

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marzuz89
24. jan 2022

@petuska86 nemusis mat znamosti, staci prejavit zaujem a aj ked je dieta neprijate kvoli veku, staci sa dopytovat od septembra znovu. Pocet obsadenych miest sa prve mesiace zvykne menit a utriasat.
@sjuzn_ka takze zmysel podat prihlasku urcite ma 🤗

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trik
24. jan 2022

Určite vyskúšaj

nikpa
24. jan 2022

@marzuz89
@petuska86 jasné, že známosti pomôžu. Ja som sa dopytovala pravidelne od septembra až do januára v školke kde som chcela dať malého a stále, že nie je voľné ani pre strašie deti mi riaditeľka hovorila. A na jar sa tam na mňa za plotom usmievalo o 3 mesiace mladšie dievčato ako má náš malý. Keď som sa jej mamy pýtala ako ju tam dostala, začala hapkat a ani nevedela čo mi má povedať. Takže o čom to je?!

simona92101
24. jan 2022

@sjuzn_ka skor by som uvazovala o sukromnej...

mogaa
24. jan 2022

treba počítať s tým že ak má len 2,8 roka(v septembri)tak ho na 95%nevezmú...prioritne sa berú predškoláci a od toho sa odvíja koľko môže byť ostatných detí....každá škôlka má kapacitu max.počtu detí a nafúknuť sa nedá....pri najmenších sa ide podľa veku, čiže najskôr sa berú deti ktoré nevzali v minulom roku pre nedostatok miesta a poto odtatné deti 3+, mladšie deti vezmú len v prípade že je ešte nejaké miesto/miesta voľné....

mama4444
31. aug 2022

@petuska86 dobry den. mozem sa opytat aku prihlasku ste podavali? Existuje unverzalna prihlaska ktoru si vytlacim ? A poposielam vsade ?

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz